ГИЛЬЗА 12к и 20к, однострел (Италия)

Тема у розділі 'релоадінг', створена користувачем AlexKUB, 6 сер 2017.

1. RedSilymin

RedSilymin Новачок

Чедит золото 50шт; БиПи зелёная 50шт; и Чедит жёлтая 50шт есть в наличии если да то скиньте номер карты завтра оплачу

2. Safari
  3. китай

китай Мисливець

Добрий день БиПи зелена - 50штук , БиПи чорна з білим дном - 50штук , Борначі фіолет - 50штук як що прийняли , скиньте номер карти в лічку оплачу , дякую

4. AlexKUB

AlexKUB Мисливець

Так, зараз відповім Вам у лічку.

5. AlexKUB

AlexKUB Мисливець

Есть, ПОКА что.)) Резерв поставил, отвечу в личке, с уважением к Вам.

6. Valentin....97

Valentin....97 Новачок

Ріо зелена50шт; БиПи зелёная 50шт; БиПи чорна з білим дном 50шти PC3 чемпіон жовта 50шт резерв.

7. AlexKUB

AlexKUB Мисливець

Добре, резерв за Вами ( на коли?), з повагою до Вас, Олександр.

8. Valentin....97

Valentin....97 Новачок

Скиньте номер карти і суму.

9. Sashok Hunter

Sashok Hunter Мисливець

Доброго дня Олександре,дайте будь-ласка відповідь в переписку

10. AlexKUB

AlexKUB Мисливець

Не переймайтесь, все відправлено, зустрічайте.))

11. Адвокат1987

Адвокат1987 Мисливець

Олександре, Ви мої повідомлення на свою електронну пошту отримуєте ?? А то написав Вам уже двічі і жодної відповіді ні на перше ні на друге повідомлення :(.

12. AlexKUB

AlexKUB Мисливець

Я перепрошую, в мене на почті за 8 місяців 1123 письма, штук 30 або 40весь час залишаються не прочитанними, я не можу покинути роботу, і тількі тим і займатися що відповідати, поїміть мене вірно, коли можу, тоді і відповідаю, коли е на це час, з повагою до Вас, Олександр.

13. AlexKUB

AlexKUB Мисливець

Придублюйте, будь ласка, тут в мою лічку, бо навідь не знахожу, якщо щось на що можно відповести швидко, то ввечері відповім, з пов. до Вас.

14. masterok2121

masterok2121 Новачок

Александр спасибо Вам!гильзы просто бомбезные!вот куплю МЕК600 и начну штамповать!здоровья и удачи Вам!

15. Адвокат1987

Адвокат1987 Мисливець

Ви мене не зовсім правильно зрозуміли. Я розумію Вашу зайнятість, я просто поцікавився чи взагалі листи надходять. Ну частенько буває що відправляєш на пошту комусь, а туди не доходить. З другого або з третього разу буває виходить. Написав Вам в Л.С.

16. AlexKUB

AlexKUB Мисливець

Дякую що продублювали, да таке іноді трапляеться, то таке, проїхали, зараз Вам відповім, з пов. до Вас.

17. AlexKUB

AlexKUB Мисливець

Пожалуйста, если что)), я здесь:)! Хороший аппарат, ЖрЁть Усё, он как 40-ка летняя шлюха, любит много смазки и грубость!!!:D:D:D

Валериевич подобається це.
  18. Влад

Влад Мисливець

Доброго дня!Взял би
    100 РС 4 красная
    100 РС 4 черная
    100 Чедит Смарт Страйк Красная.
    Реквизити в л.с.

19. Trigal

Trigal Слідопит

Саша, я в ПМ о Хроне спрашивал, посмотрите, пожалуйста...

20. AlexKUB

AlexKUB Мисливець

К сожалению, не могу найти тот сайт, не Вы первый спрашиваете, бог его знает куда он подевался((
    Есть вариант, возьмите у Макса, который МаксЮас, и тут он есть и на райберте, он проверенный человек, много чего у него брал, и цены чуть дешевле, вообщем левак не практикует, с ув. к Вам.

Валериевич подобається це.
  21. Гоша 2017

Гоша 2017 Новачок

Другу партию гильз отримав якість супeр задоволeний РEКОМEНДУЮ Дякую!

Поділитися цією сторінкою

Графф