ГИЛЬЗА 12к и 20к, однострел (Италия)

Статус
Закрита.

AlexKUB

Слідопит
Так, вже відправляю!)) В лічку відповів, зразу і номер деклараціі скину!))
 

Адвокат1987

Мисливець
Олександр можеш просто все повідомлення скопіювати, доповнити з митою, немитою і просто повідомленням відписати не на першу сторінку, а так як просто пишеш.
 

AlexKUB

Слідопит
Олександр можеш просто все повідомлення скопіювати, доповнити з митою, немитою і просто повідомленням відписати не на першу сторінку, а так як просто пишеш.
Будете сміятись, я намагався вставити фото, але мені пише: укажіть УРЛ, а що воно за гадьське УРЛ(((((
 

KFoR

Зброяр
Будете сміятись, я намагався вставити фото, але мені пише: укажіть УРЛ, а що воно за гадьське УРЛ(((((
Коли ннатискаєш вставити фото, то відкривається форма для посилання(лінку тобто урл) на картинку з інтернету. А своє фото треба завантажувати через меню завантажити файл
 

Адвокат1987

Мисливець
Обновлю тему з цінами та пропозицією гільз від Олександра так як у нього нещодавно їх замовляв:
На данный момент есть два предложения.
Первое: те что в видео ( помытые декапс, обжатые)
Цена от 200шт (+ 10 бонусных, на брак) 1.25 грн за шт, от 500шт (+25 бонусных, на брак) 1.2 грн.
То есть, заплатили, к примеру за 300шт, по факту получили 315шт

Второе: гильза в разнобой ( декапс, обжата, НО не помыта!)
Цена от 200шт (+ 10 бонусных, на брак) 1.1грн за шт, от 500шт (+25 бонусных, на брак) 1грн.
То есть, заплатили, к примеру за 300шт, по факту получили 315шт
Вот фото второй партии
 

Вкладення

Адвокат1987

Мисливець
Угу замовте 500 гільз і засічіть час скільки Ви їх будете перебирати, в мене пішло години 2 і то я тільки відібрав гільзи (бещері енд пелегрі) і окремо гільзи 8 лучів та окремо гільзи Т5 з самою високою юбкою, а все остальне в один ящик для пострілух, в мене пішло 2 години в кращому варіанті.
 

AlexKUB

Слідопит
Добрый! КанЭшна эсть дорогой, зачем спрашиваЭшь!)) (Юмор)
Каких Вам, мытых, или дешевле?
 

AlexKUB

Слідопит
Я не про Вас, я вже з літа її продаю, спочатку була велика партія "митих", і кліенти просили не мий, нехай дешевше буде, от і зробив даі партії, бо і миті багато беруть.
 

AlexKUB

Слідопит
Так запропонуйте ціну перебраних по виробникам, я просив відібрати по кольору.
Так варіантів не було, тим більше чим дешевше я не просив.
Е трохи чорної, відібрана ( Т5, Клевер, пластик файний, зірка на 6 лучів і 8) приблизно 800шт ціна 1.25грн НЕ МИТА.
 
Статус
Закрита.
Зверху