ГИЛЬЗА 12к и 20к, однострел (Италия)

Статус
Закрита.

Dimida

Мисливець
Хотел бы купить гильзы позиции №1 200 штук. Давайте реквизиты для оплаты в личку.
 

vasyok12

Слідопит
І я свою біпішку отримав. Дякую, з Вашого боку все на вищому рівні!
Тіки треба брати більшу партію бо вартість доставки пошти((( весь "інтерес" зїдає...
 

AlexKUB

Слідопит
І я свою біпішку отримав. Дякую, з Вашого боку все на вищому рівні!
Тіки треба брати більшу партію бо вартість доставки пошти((( весь "інтерес" зїдає...
А Ви думаете мені приемно по сотні гоняти повітря?)) Я розумію, що спочатку треба взяти на пробу, щоб не ризикувати великою партіею, так багато хто робить, і вже наступного разу беруть мінімум від 300шт, о, тоді це цікаво.
Трапляються і такі люди, які просять поради, я розпитую чим споряджае людина, і чим стріляе, тоді вже пропоную позиціі, ні хто ще не скаржився, з повагою до Вас, Олександр.
 

AlexKUB

Слідопит
Обновление позиций. Гильза декап. и обжата (Т5 всегда перепроверять через патронник)
1) 1грн 121щт Нобель спорт (красн.) Т2.jpg 2) 1грн 100шт Фиочи (Ля Балистика) С.Б. зел. полупр.Т1.jpg 3) 1грн 98шт Клевер ( синий Т2) Т2.jpg 4) 1.1грн 66шт Фиочи (синяя) Т3 (ретро).jpg
5) 1.05грн 57шт Клевер (зел) Т3.jpg 6) 1.05грн RC3 чемпион жёлтая Т3.jpg 7) 1.1грн Клевер (чёрн.) Т5 8-лучеё.jpg 8) 1.1грн Борначи (корич.) Т5-Т4.jpg 9) 1.1грн фиочи т4 белая.jpg
10) 1.1грн Фиочи (синяя) Офишиаль Т4.jpg 11) 1.1грн RC4 красная Т4.jpg 12) 1.1грн РС4 (прозр. голуб) Т4.jpg 13) 1.05грн 87шт Фиочи (ТТ) синяя Т2.jpg 14) 1.15грн Чедит Смарт Страйк Красная.jpg
15) 1.1грн НС жёлтая полупрозрачная Т2.jpg 16) 1.2грн Клевер (чёрный) Т5 6-л.jpg 17) 1.2грн Борначи Фиолетовый т4.jpg 18) 1.2грн Чедит (жёлт, полуп.)2016 Т4.jpg 19) 1.2грн Нобель спорт (помаранч) Т5.jpg
20) 1.3грн Чедит белая.jpg 21) 1.35грн БиПи (чёрн. с чёрн. дном) Т4.jpg 22) 1.35грн БиПи (бардовая) Т2.jpg 23) 1.35грн БиПи синяя.jpg 24) 1.35грн БиПи (зел.) Т4.jpg
 

Вкладення

vasyok12

Слідопит
А Ви думаете мені приемно по сотні гоняти повітря?)) Я розумію, що спочатку треба взяти на пробу, щоб не ризикувати великою партіею, так багато хто робить, і вже наступного разу беруть мінімум від 300шт, о, тоді це цікаво.
Трапляються і такі люди, які просять поради, я розпитую чим споряджае людина, і чим стріляе, тоді вже пропоную позиціі, ні хто ще не скаржився, з повагою до Вас, Олександр.
Так і я не скаржуся. Все супер. Навпаки рекомендую людям що не ставали на граблі так би мовити)
 

Mike 1986

Мисливець
У Александра покупал гильзы для себя и еще несколько парней подключил которые покупали , рекомендую нет проблем . Гильза качественная без никаких изъянов .
 

Каменяр

Слідопит
У Александра покупал гильзы для себя и еще несколько парней подключил которые покупали , рекомендую нет проблем . Гильза качественная без никаких изъянов .
Гільза якісна, претензій немає. Тільки на упс.
Или лии.
На ПВ900 тільки налаштував під одну гільзу а тут її всього 53 шт. І знову по новій грайся, налаштовуй.
 

AlexKUB

Слідопит
Гільза якісна, претензій немає. Тільки на упс.
Или лии.
На ПВ900 тільки налаштував під одну гільзу а тут її всього 53 шт. І знову по новій грайся, налаштовуй.
Або МЕК!)))) При переході на іншу висоту і щільність пластика, мінімум необхідних налаштувань.
 

Mike 1986

Мисливець
Гільза якісна, претензій немає. Тільки на упс.
Или лии.
На ПВ900 тільки налаштував під одну гільзу а тут її всього 53 шт. І знову по новій грайся, налаштовуй.
Незнаю , кум заряжал на Лии, другой товарищ на УПС все нормально под полуавтомат , я заряжаю на Pacific DL250 патрон не отличить от магазинного патрона.
 

Вкладення

Каменяр

Слідопит
При переході на іншу висоту і щільність пластика, мінімум необхідних налаштувань.
Так і там не тяжко переналаштовувать, просто хочеться налаштував і вперед. Два підходи по годині і більше пів тисячі штук готово.
 

AlexKUB

Слідопит
Как же я люблю форумы!!!!
Благодаря качествам этого УПС-са пьяного сварщика, я могу поставлять сюда гильзу в приличных количествах, ни один Вареник или Понес не даёт таких преимуществ в скорости декап. обжатия и ресурса узла декапсюляции. Я знаю о чём говорю.
Эта тема совсем не о станках, есть профильные ветки.
 
Статус
Закрита.
Зверху