Герб УТМР

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Якби ще хто наліпки на машини зробив з цим гербом або шеврони для бажаючих форумчан то мабуть було непогано!
Так а что мешает это сделать Вам самому,если есть такое желание???
20180106_192912.jpg
20180106_192946.jpg
Подарок детей.
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Заказать и сделать что шеврон,что наклейку,ну или футболку сейчас можно в любом городе.Связей и знакомств для этого совсем ненужно.
 
Останнє редагування:

Яремко А.А.

S-Moderator
Команда форуму

veriovo4ka89@

Мисливець
Не наступйте на мозоль марю даної ідеєю давно але .......
Ціна одного шеврона грн 50-70, за замовлення партії буде дешевше. Якщо ВС утмр прийме рішення про необхідність наявності таких у членів товариства то ми в свою чергу готові будемо відшкодувати за шеврони грн по 100 в рай осередках утмр.
 
Ціна одного шеврона грн 50-70, за замовлення партії буде дешевше. Якщо ВС утмр прийме рішення про необхідність наявності таких у членів товариства то ми в свою чергу готові будемо відшкодувати за шеврони грн по 100 в рай осередках утмр.
Шановний пане veriovo4ka89@ . Ціна одного шеврона грн 50-70, за замовлення партії буде дешевше???? Схоже що Вас ввели в оману:(:eek::confused:.....Або Вас хтось найо....
Ціна 20-40 грн максимум...
https://crafta.ua/lots/6536695311-shevron-nashivka-utmr-uoor-ohota-rybalka-ukraina
http://duckhunt.com.ua/index.php?pa...110&vmcchk=1&option=com_virtuemart&Itemid=159
Це Вам пару ссилок...для прикладу!
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму

web2r

Мисливець
Якщо є бажаючі, можу допомогти з виготовленням наліпок на авто, принаймі найближчим часом зорієнтувати по цінах. Питання до пана Яковлєва, чи можна вільно використовувати герб УТМР?
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Якщо є бажаючі, можу допомогти з виготовленням наліпок на авто, принаймні найближчим часом зорієнтувати по цінах. Питання до пана Яковлєва, чи можна вільно використовувати герб УТМР?
Думаю, залежить від дотримання авторських прав. Якщо просто член УТМР наліпить наклейку з гербом УТМР на свою грудь чи авто, то чого тут поганого? Якщо ж буде писати поруч, що він ЄГЕР УТМР (а він не є таким), то то погано... Та й прав не додасть, але проблем - може!..
Та й зараз зробити такі наліпки - просто, аби гроші заплатив! Ну, великий наклад - дешевше буде!..
 

Alex29

Новачок
Привіт! Аможна й мені герб в добрій якості для таблички на ворота бази?
68438984_433898007334656_841667312019832832_n.jpg
 
Зверху