Горіхова заготовка із Закарпаття

Тарас21

Мисливець
IMG_1423.JPG
IMG_1422.JPG
Розміром :580*160*75 випиляна з колотого сортименту-четверика, сохне в квартирі з 2012 року, має цікаву текстуру та значну вагу-4720 грамів. Продам за 1400 грн. 095 179 0726
 

Тарас21

Мисливець
Поясніть, будь ласка, що значить "уже спарений" ? Я вибирав цю заготовку із трьох в 2013 році у поважної людини, яку знаю вже 16 років. І знаю дві рушниці на яких встановлені приклади із заготовок сестер. Ні в кого ніяких нарікань на якість деревини. Купляли ми всі ці заготовки пять років тому по 40 у.о. За 5 років досушки в квартирі ціна виросла на 10 у.о. мовби все справедливо. Єдине що мене турбує це вага. А скільки в середньому важать горіхові заготовки такого розміру ? Підкажіть як майстер ?
 

APPLE

Мисливець
На першому фото світлі полоси . Хоча фото можуть бути оманливі а світлі полоси це признак того що дерево спарилось і стало рихлим .повторююсь фото часто обманчиві
 

APPLE

Мисливець
А нанарахунок ваги не скажу я їх не важу. Але горіх хорошої якості і класу має бути не легкий бо у нього висока плотність....
 

Тарас21

Мисливець
Я вдруге виставляю цю заготовку і першого разу мені форумчани підказали перед фотографуванням протерти вологою ганчіркою-на останніх фото видно голубеньку вологу салфетку якою я намагався придати заготовці лоску. Але чомусь волога не захотіла рівномірно розміститись і вийшло таке строкате фото. При нагоді спробую ще раз. Дякую за підказки.
 
Зверху