Горішній Івачів хочуть закрити для полювання!

Статус
Закрита.

Mechanik

Снайпер
Не думаю. Навіть якщо просто небайдужі мисливці лишній раз зберуться в УТМРі, побачать що кожен з них не сам, це вже не мало
Пане Микола. Процес закритя полювання в угіддях ПЗФ поширюється по всій території України.
Тепер мисливців Дніпровщини, чекає також закриття на 90 тисяч гектарів мисливських угідь.
http://dniprograd.org/2018/02/28/v-...teritoriyakh-prirodno-zapovidnogo-fondu_65445
 

Mykola STARyy

Снайпер
я бы, на вашем месте, проверил информацию, только не 5-го канала,
Мені, на моєму місці, доводилося бути і на майдані і ще далі. Я так розумію, на відміну від вас.
Специально для вас, во первых 99% водно-болотных угодий, у нас, забрали при Ющенко
А ви мовчки втерлися.

А отут неправда ваша:
і
, на выборы - НЕ ХОЖУ !!!
це різні речі. Ви не ходите, а голос ваш зарахований за кого треба. Так що саме ви особисто вибрали і Януковича і Порошенка.
 

Mykola STARyy

Снайпер
Пане Микола. Процес закритя полювання в угіддях ПЗФ поширюється по всій території України.
Тепер мисливців Дніпровщини, чекає також закриття на 90 тисяч гектарів мисливських угідь.
http://dniprograd.org/2018/02/28/v-...teritoriyakh-prirodno-zapovidnogo-fondu_65445
Знаю, але я не поїду ні в Дніпро, ні в Запоріжжя, ні кудись іще, там є маса достойних людей, вони читають наш форум. Хай і собі вживають якихось заходів.
 
Краще хоч щось зробити, ніж шкодувати що не зробив.
Тема була відкрита для того, щоб тернопільські мисливці, кому не байдуже, прийшов вУТМР і висловив свою думку.
Гостям поясню: в Тернополі зареєстровано майже 15 тисяч мисливців. Переважна більшість із тих хто реально полює, на пернату їздять в Івачів. Це 14 км від міста. Приїжджають і львів'яни, пан Андрій Яремко не дасть збрехати, і хмельничани. Дичини вистачає на весь сезон. Другої водойми такого масштабу в області просто немає. Без перебільшення, івачівська водойма - УТМРоутворююча. Не буде її, число діючих мисливців впаде в рази.
Тепер для панів Копатича і Катиша, стосовно порад сидіти і не тріпатися: у ваших регіонах сиділи і не тріпалися коли вибирали яника, коли били студентів на майдані, а Львів і Тернопіль їхали в Київ і не слухали тих хто казав що змінити нічого не можна. І тут ми будемо своє робити, у всякому разі не буде соромно за те що нічого не вдіяли.
Перехід на політику, та розділ мисливців Запорізької та Тернопількохї областей по не зрозумілим критеріям, як на мене, мінімум ХАМСТВО!!!! :mad: Ви ж мій бюлетень не бачили???? І Вам як людині вже з сивиною не личить...:(Я ЩЕ РАЗ ВАМ НАГОЛОШУЮ, ЩО ПОРАД НЕ ДАВАВ І НЕ ДАЮ!!! Подивіться УВАЖНО мої пости....:cool: Прийде момент, коли Ви зрозумієте сенс того, що я Вам написав....Бажаю успіхів .....
Р.S. Я 20 років працюю у сфері природоохорони та під никами, як Ви, не ховаюсь! І за свої слова готовий відповідати!
 

Mykola STARyy

Снайпер
Не тратье время зря...
Подивіться хто з нардепів голосував за ЦЕЙ МАРАЗМ, та зробіть висновки....
....Почитайте уважно і ЗАБУДЬТЕ!!!!
Я ЩЕ РАЗ ВАМ НАГОЛОШУЮ, ЩО ПОРАД НЕ ДАВАВ І НЕ ДАЮ!!!
Ви, пане Сергію, непослідовні.
 
:) Ви пройдете той шлях, що пройшли мисливці півдня України від Одеської до Донецької областей. Якщо цікаво, подивіться мапу ПЗФ....:( і пригадаєте мене....;) Боронь Боже, що я Вас відмовляю від активних дій, просто, на жаль, знаю результат на перед....бо "пройшов цю дорогу" раніше Вас...:cool:
 

Mykola STARyy

Снайпер
:) Ви пройдете той шлях, що пройшли мисливці півдня України від Одеської до Донецької областей. Якщо цікаво, подивіться мапу ПЗФ....:( і пригадаєте мене....;) Боронь Боже, що я Вас відмовляю від активних дій, просто, на жаль, знаю результат на перед....бо "пройшов цю дорогу" раніше Вас...:cool:
Пане Сергію, прошу відповісти на просте питання, яку мету ви переслідуєте стількома постами в цій темі?
 
Щиро бажаю, що Ви не наступали на ті ж граблі, що і я...от і все! Хочете вірте, хочете не вірте...Все! Більше ні слова в цій темі від мене не буде....
 

Олег Терн

Мисливець
Під лежачий камінь вода нетече,треба боротися,бо повішаем своіі ружбайки на коврик,і будем згадувати найкращі моменти плювання.
Я думаю що збір підписів то попереджувальний захід,наступний буде страйк мисливців.
 

Mykola STARyy

Снайпер
как ни странно, при ху..вом яныке мы жилы в разы лучше чем при эвропэйском порохе, а теперь мне зарплаты не хватает оплатить даже одну комуналку.. в 14 году думаю был первый и последний майдан. больше такого действующая власть не допустит. вон михомайдан разогнали и им уже похер на свободу слова и мирные митинги.
Oт не вгомонитеся ви ніяк зі своїм яником! А при Кучмі ше краще, а за союзу взагалі молочні ріки і кисільні береги. А як добре було за царя Панька, як була земля тонка, а за царя Гороха, як було людей троха...:D:rolleyes:o_O
 

Копатыч

Зброяр
а за царя Гороха, як було людей троха...:D:rolleyes:o_O
Вот это правда, скоро в Украине останется "трохи" людей ......, бо тикают, аж пятки горят ......
Все от "хорошей" жизни :eek::eek::confused::confused::confused::mad::mad::mad:, вот дураки, правда ?
Москаль, Филатов ...... уже открыто говорят, что нами руководят "идиоты" .... а им, идиотам, как с гуся вода ......
 

Mykola STARyy

Снайпер
главное шо безвиз здобулы.. а вот с каким ..уем ехать в ту эвропу, когда 60% населения за чертой бедности..?! хотя может в Тернополе все по другому..;)
У всякому випадку проти безвізу ніхто не страйкує і за яником не чув щоби плакали.
За паспортами черги по нинішній день двохмісячні. На кордоні колєйки 4-7 годин.
Пишуть на адмінкордоні з Кримом три додаткових пункти відкрили.
А ви кажете...
Може в Слов'янську черг за паспортами нема?
 
Останнє редагування:

Копатыч

Зброяр
У всякому випадку проти безвізу ніхто не страйкує і за яником не чув щоби плакали.
В течение 2017 года более 1 миллиона украинских граждан покинули Украину, около 100 тысяч человек выезжают за пределы страны ежемесячно, сообщил министр иностранных дел Павел Климкин, передает "Укринформ".
Все, у кого есть, мало мальская возможность, рвут с Украины когти ....... и не важно куда, важно, от куда ......
Мы наступаем, на одни и те же грабли ..... люди пришедшие, к власти, не стараются, поднять экономику и уровень жизни ..... разворовывают последнее, загоняют Украину в "долговую яму" и валят, как Сеня ( куля в лоб и европейский вал :eek::eek::confused::confused::confused:), в Америку .......
Яркий пример Стокгольмский арбитраж, человек, который заключил(а) "кобальные" договора, сейчас сидит в Верховной "з"раде и будет балотироваться в Президенты страны ........, а должен(а) сидеть на НАРАХ !!!!!
 

Mykola STARyy

Снайпер
ну да.. вора же прогнали и святого привели..

меня не интересуют очереди в паспортном столе.. меня больше интересует как заплатить за газ 3700 грн когда зарплата 3500...
пан Мыкола, цэ зрада чи пэрэмога?!


ЗЫ. информация на февраль 2018

С начала действия безвизового режима в страны Европейского союза выехали почти 402 тыс. украинцев.

Об этом сообщили в пресс-службе Государственной пограничной службы Украины.

“С начала безвиза — почти 402 тыс. человек”, — сообщили в пресс-службе.

аж 1% от всего населения, Карл! https://news.finance.ua/ru/news/-/4...o-ukraintsev-uzhe-vospolzovalis-bezvizom-s-es
А ви заголовок читали того на що посилаєтеся? Я вам нагадаю:
Подсчитано, сколько украинцев уже воспользовались безвизом с ЕС.

"Скористалися", Карл! А не виїхали. В тому числі і я скористався. Безвіз не дає права не те що на ПМЖ, а навіть на роботу. Так що для повної об'єктивності запитайте пресслужбу скільки повернулося назад.
А взагалі в темі про Івачівську водойму я би не хотів обговорювати питання безвізу, тарифів чи порівнювати президентів.
 
Останнє редагування:

Гобой

Снайпер
Были бы мозги и желание, можно и в Украине заработать, а если их нет то в Швейцарии и Канаде тем более не заработаешь.
Мужик добытчик, а не баба которая сидит на голой ставке.
 
Статус
Закрита.
Зверху