Горішній Івачів хочуть закрити для полювання!

Статус
Закрита.

andryx1

Снайпер
как заплатить за газ 3700 грн когда зарплата 3500.
Може піти на більш оплачувану роботу ?
а может уехать из страны? например в швейцарию или канаду?
Можна підписати контракт з ЗСУ.
 

Mykola STARyy

Снайпер

Гобой

Снайпер
посоветуйте еще почку продать:D

по статистике ООН 60% украинцев живут за чертой бедности.. т.е по вашему у более чем 20 000 000 нет мозгов!?

повторюсь
Пенсионеры, алкаши и тунеядцы. Вот эти 60%. Все у кого есть руки (не правые обе) и в голове не опилки, тот найдет способ заработать.
 

Mykola STARyy

Снайпер
вопрос в другом - за что мне любить майдан и действующую власть, когда человек работая должен по факту выживать?
Звертаю вашу увагу черговий раз: Тема про Горішньоівачівську водойму, а не про Майдан, безвіз, тарифи і методи заробітку.
Ви хочете дискусії на ці теми? Моя інтуїція підказує що в результаті ви ризикуєте піти в безстроковий бан.
 

Гобой

Снайпер
я не говорю о том что мне на минималку хочется купить а

у вас походу с головой большие проблемы..

я должен испугатся бана?:D просто больше не вижу смысла дискутировать - мы видимо с разных Украин..
С Вашим сепарским настроем Вы точно не с нашей Украины..
Писать название страны с маленькой буквы, это проблема с головой, отсутствия елементарного образования . А пенсионеров примерно 12 млн. + 8 млн. неработающих и пьющих. Думаете не наберется?
Ах, да и еще 1% ноющих и вечно не довольных.
 
Останнє редагування:

Mykola STARyy

Снайпер
я должен испугатся бана?:D просто больше не вижу смысла дискутировать - мы видимо с разных Украин..
Боятися бана не треба, достатньо усвідомлювати таку можливість.
Україна одна, у вас і у мене різне сприйняття.

Повернемось до вашого питання:
меня не интересуют очереди в паспортном столе.. меня больше интересует как заплатить за газ 3700 грн когда зарплата 3500...
пан Мыкола, цэ зрада чи пэрэмога?!
Ви мені дорікнули
вы забыли учесть, что не все могут ее получить по ряду факторов..
Які це фактори? Для прикладу такі
вы за того мужика не переживайте.. он способен не только на коммуналку заработать, но и на хлеб с маслом и черной икрой и на дох..я еще чего..
А ці речі дуже просто перевіряються і "той мужик"(до речі слово "мужик" в перекладі на українську - "кріпак") наривається на серйозний штраф +повернення субсидій+ пеня.
Розповіді про 3500 грн, це, пане sens1, чергова баєчка для середньої групи дитсадка.
 

сергей1975

Слідопит

Яремко А.А.

S-Moderator
Команда форуму
Ммда уж .... У Львівській області нема де полювати щей Тернопіль накрився обідно.... Я так дивлюсь ще років з 10 і рушниці будем на стіни вішати.....
 

ura83

Слідопит
Ммда уж .... У Львівській області нема де полювати щей Тернопіль накрився обідно.... Я так дивлюсь ще років з 10 і рушниці будем на стіни вішати.....
Наскільки мені відомо то його ніби то і не закрили, по моєму що є якісь нюанси у законодавстві ?????????

Можу помилятись !!!!!!!!!!!!
 

Mykola STARyy

Снайпер
Ще нема ясності. Запевняють що буде відкритий, але письмового підтвердження ще нема.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
С Вашим сепарским настроем Вы точно не с нашей Украины..
Писать название страны с маленькой буквы, это проблема с головой, отсутствия елементарного образования . А пенсионеров примерно 12 млн. + 8 млн. неработающих и пьющих. Думаете не наберется?
Ах, да и еще 1% ноющих и вечно не довольных.
Тоді додайте ще кількість поїхавших на заробітки та зовсім, додамо померлих і чого там залишилося?..
Бережіть залишки! Але первиховуйте!!!
аЛЕ НЕ ТАК АГРЕСИВНО! а ТО ЗОВСІМ ЗАЛИШИМОСЯ БЕЗ МЕШКАНЦІВ! ;)
 

Boot

Новачок
УТМР видає відстрілки. 400грн. на 4 райони.
Відкриваємось 4 серпня.
Івачівський став - цього року відкритий (зі слів єгеря) для полювання, хоча усі мають величезний сумнів щодо його статусу на наступний рік...
 

Mykola STARyy

Снайпер
:) Ви пройдете той шлях, що пройшли мисливці півдня України від Одеської до Донецької областей. Якщо цікаво, подивіться мапу ПЗФ....:( і пригадаєте мене....;) Боронь Боже, що я Вас відмовляю від активних дій, просто, на жаль, знаю результат на перед....бо "пройшов цю дорогу" раніше Вас...:cool:
Пригадав. Івачів відкритий.
 
Тільки, що телефонував у відділ екомережі, природних ресурсів, екомоніторингу та зв’язків з громадськістю Управління екології та природних ресурсів в Тернопільській області. (0352)25-95-62 Задав питання щодо того чи дозволено полювання на цій території. До слівно відповіли, що це природно-заповідний фонд, і відповідно до Закону та Положення ПОЛЮВАННЯ ЗАБОРОНЕНО! Не вірете, затефонуйте самі, або напишть інформаційний запит, а відповідь викладіть тут. І Все!
Любительське рибальство ДОЗВОЛЕНО! Посилання нижче. З повагою.
http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/catalog/main/ua/57176/_263.pdf
 
Статус
Закрита.
Зверху