Громадська спілка «Асоціація користувачів мисливських та рибальських господарств» організовує мітинг

анчин

Новачок
Просим киевлян максимально поддержать митинг участием с целью недопущения управления биоресурсами страны вредными, популистскими и антинаучными методами!

Громадська спілка «Асоціація користувачів мисливських та рибальських господарств» організовує мітинг та запрошує усіх небайдужих прийняти участь.

Постійне нехтування законними правами та інтересами користувачів мисливських угідь, які докладають чимало зусиль для розвитку важливої галузі – мисливського господарства, змусило нас вдатися до рішучих дій, та організувати:

Попереджувальний мітинг під Мінприроди, що відбудеться 20.07.2017 року з 11:00 до 14:00 за адресою: м.Київ, вул. В.Липківського, 35. Будуть підійматись наступні питання:
1. Користувачі мисливських угідь на захисті диких тварин.
Саме користувачі мисливських угідь дбають про охорону, підгодівлю диких тварин, їх відтворення та раціональне використання.
2. Порушення з боку Мінприроди строків затвердження лімітів, регламентованих законодавством. Вимога – негайно затвердити ліміти та звільнити посадових осіб, винних в порушенні законодавства з подальшим клопотанням про притягнення до кримінальної відповідальності.
3. Наказ про заборону полювання на лося – матеріальна шкода. Ініціювання розслідування правоохоронними органами підготовки економічної диверсії – матеріальні збитки держави та користувачів мисливських угідь при забороні полювання на лося.
4. Звернення екологів та науковців – відсутність наукового обґрунтування для введення заборон на полювання. Вимога – виключити з Громадської ради при Мінприроди членів, які не оперуючими необхідними даними та спотворюючи офіційну статистику вводять в оману посадовців. Включення до Громадської ради представників мисливської галузі.
5.Національна комісія з питань Червоної книги: інструмент для отримання бюджетних коштів.
6. Дії екологів-екстремістів – привід для розслідування правоохоронних органів. Вимога – розпочати розслідування по відношенню до радикальних екологічних організацій, діяльність котрих має ознаки екстремізму з закликами до порушення Законів України.
7. Законодавчі ініціативи. Вимога – Мінприроди як органу виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони навколишнього природного середовища, виступити з законодавчими ініціативами, направленими на захист тварин, що відносяться до державного мисливського фонду. А саме: введення кримінальної відповідальності за незаконне добування копитних, повернення вовка до списку шкідливих тварин, поправка до Закону щодо встановлення так званого «режиму тиші».

Попереджувальний мітинг під Національною академією наук, що відбудеться 20.07.2017 року з 14:00 до 16:00 за адресою: м.Київ, вул.Володимирська,54. Будуть порушені питання:
1. Нацкомісії з питань ЧКУ не виносити рішення про занесення лося европейського до ЧКУ як такого,що перебуває під загрозою зникнення, в звязку з відсутністью підстав передбачених ст.14 ЗУ«Про Червону книгу України».
2. Невідповідність Положення про Нацкомісію з питань Червоної книги Закону України «Про Червону книгу України». Вимога – привести у відповідність нормативний акт до вимог законодавства.
3. Експертний висновок професора С.В. Межжеріна. Експертний висновок зав. відділу Інституту Зоології С.В.Межжеріна суперечить результатам досліджень щодо популяції лося, що були проведені Інститутом Зоології в 2009 році. Вимога – виключити з членів Національної комісії професора, який спотворює дані, і не маючи жодної наукової праці, присвяченої ссавцям, вирішує долю лося. Додати до переліку установ НАН України, наукова та науково-організаційна діяльність яких підлягає перевірці у 2017 році Інститут Зоології ім. І.І.Шмальгаузена.
4. Не допустити використання Червоної книги як інструменту для отримання бюджетних коштів на проведення непотрібних досліджень на користь зацікавлених осіб, а направляти кошти на охорону та відтворення вже занесених в Червону книгу тварин.
5. Прийняття рішень шляхом опитування. Передбачена Положенням про Нацкомісію з питань Червоної книги можливість прийняття рішення шляхом опитування членів комісії засобами електронного/факсимільного зв’язку виключає участь громадськості, тому є неприпустимою.
6. Для участі в прийнятті рішень Нацкомісії з питань ЧКУ представників громадськості вимагаємо включити до членів Нацкомісії представника Громадської спілки «Асоціація користувачів мисливських та рибальських господарств», статутом якої передбачена діяльність в охороні видів тваринного світу.
 
Зверху