Громадський єгер

Статус
Закрита.

Hanter28

Мисливець
Шановні колеги, можливо хтось з Вас, можливо п. Яковлев може пояснити або дати ссилку на документ, в якому вказано про права та можливості громадських єгерів. І чи взагалі є десь затверджено таке поняття, як "громадський єгер"

Наперед дякую,
з повагою...
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
У черговий раз роз'яснюю: такого терміну як "громадський єгер" у природі чи державі Україні не існує! Ні у якому законодавчому або нормативно-правовому акті про таке - а ні слова...
Є "громадський інспектор з охорони довкілля", є "громадський мисливський інспектор", а такого, як Ви назвали, немає.
А якщо десь і є (тобто, хтось комусь таку "ксиву" видав), то це незаконно та безглуздо, бо (повторюся) такого терміну, а також його прав та обов'язків в Україні не визначено!!!
І що із такою "ксивою" робити? Бабусь у лісі лякати, бо вони всього бояться?
Нагадую: дурнів у державі все менше, юристів та адвокатів - все більше!
Успіхів та дякую Вам, що спитали спочатку!..
 

Гусар

Слідопит
Яковлев В.А. дав повну відповідь. У нас на Криворіжжі зробили 19 штатних егерів, а нештатних всіх анулювали.
 

Hanter28

Мисливець
Дякую п. Яковлев, років два назад я читав і був впевнений, що не існує такого поняття як "громадський єгер", а зараз мені один "перець" показав посвідчення громадського єгеря, я подумав можливо за два роки щось змінилось в законодоавстві...

Ще раз дякую
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Hanter28;168243 сказав(ла):
років два назад я читав і був впевнений, що не існує такого поняття як "громадський єгер", а зараз мені один "перець" показав посвідчення громадського єгеря, я подумав можливо за два роки щось змінилось в законодоавстві...
Та такі "посвідчення" час від часу вже років із сорок видають.
Але це не від великого розуму, а від незнання законодавства.
А Ви у цього "перця" наступної зустрічі спитайте: а що йому дає така "ксива", а головне - які його права та обов'язки та на підставі чого?
Думати він буде довго. Та, якщо розумній, викине цей папирець, а якщо не дуже - буже бабців лякати. Поки його самого якась розумна "бабця" не налякає. Або прокурором, або судом.
Все дуже просто!
ПіСі. Можете сказати, хто й у якій області таке видаєю. Якщо наші - підскажемо та підправимо! ;)
 

Hanter28

Мисливець
ПіСі. Можете сказати, хто й у якій області таке видаєю. Якщо наші - підскажемо та підправимо!

Дякую, але вчора я сам розмовляв з головою райУТМР, він сказав, що анулює "ксиву".
 
Статус
Закрита.
Зверху