ДОПОМОГА ПРИ КУПІВЛІ ЗБРОЇ

ROSOLOVSKIY RUSLAN

Новачок
Я хотів би запитати думку учасників форуму,на рахунок створення окремого розділу.Тобто коли я хочу придбати рушницю,я її знайшов і подивитись нема можливості,через відстань,через те що в даний момент нема можливості поїхати і не хочеться її прогавити,і не хочеться марно поїхати,я думаю що майже в кожного з нас були такі розчарування.Що в розділі ми між собою домовлялись,запитували чи хтось є з певного регіону,чи має можливість подивитись даний екземпляр?Щоб залишали свої контакти,описували побачене і т.д.За взаємну співпрацю,відстоювання,за те щоб не втрачати хороші екземпляри і в гіршому щоб не розчаровуватись за те що проїхав певний кілометраж і воно цього не варте?
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
За взаємну співпрацю,відстоювання,за те щоб не втрачати хороші екземпляри і в гіршому щоб не розчаровуватись за те що проїхав певний кілометраж і воно цього не варте?
колись це обговорювалось питання і не раз, і тоді (ніби Серьога Оптімум) написав, що від може поручитись, що він в Дніпропетровську, Віталя (Вітмах) - Дніпроджержинськ, я - в Гайвороні та в районі, Дімка (Моня) - Бар, зможемо оглянути те, що цікавить у наших містах, та дати біль-менш точну оцінку, я ще можу допомогти з реєстрацією чи зняттям з обліку зброї.
 

ROSOLOVSKIY RUSLAN

Новачок
Дякую за підтримку!Думаю нас буде ще набагато більше.Це дійсно важливе питання і хороша співпраця між нами всіма!)Як не крути,але кожен з нас має поняття в зброї,може оглянути і оцінити.Просто для цього потрібен окремий розділ,в якому людина буде писати припустимо про регіон де знаходиться,чи може хтось допомогти,а хтось вже буде відкликатись на прочитане і зможе допомогти.Хороший і корисний мав би бути розділ.
 

vanhant

ветеран форуму
надійна команда
Днепропетровская обл, города Орджоникидзе , Никополь , Марганец , Апостолово если надо, рад помочь
 

Mykola STARyy

Снайпер
Тернопіль. Я думаю поміч може бути не тільки в виборі зброї. Пижі, контейнери, кулі, шріт...
 

ROSOLOVSKIY RUSLAN

Новачок
Я просто за те щоб форумчани підтримали,адмін звернув увагу і ми разом вирішили це питання.
 

ROSOLOVSKIY RUSLAN

Новачок
Так,вона для нас на мою думку дуже потрібна і важлива,ще тим більше на сьогоднішній час,коли розвелось дуже багато "кидал"
 
Зверху