Двуствольное ружье Winchester

StuDenT1

Мисливець
Багато клієнтів втратив поки була на резерві, а в кінці кінців резервіст не вийшло на зв'язок ( так ружик хороший розпродаю все, Франчі вже пішла на підході мелкан)))
А может у вас что-то еще интересное найдется?А то такой шикарный ружик пока не совсем по карману
 

SOD

Новачок
Да уж, таких хватает....
Тему человеку засирает просто...
 

Olexandr

Мисливець
Не катит. Тема поднимается путём изменения цены. Читайте правила!
Тобто саме Ви проявляючи інтерес до даної теми я так розумію прагнете дешевше? Це очевидно випливає із цитати) Ціна остаточна дешевше не буде... З повагою. Стосовно "нє катіт" будьте ласкаві не застосовувати в мою адресу... заздалегідь вдячний
 

Fonex

Снайпер
Не катит. Тема поднимается путём изменения цены. Читайте правила!
То все так, то все правильно, то все по правилам, НО!!!!Куда ту цену еще изменять то?!Итак отличная цена за ахрененное ружье. Кроме правил, должны быть все-таки и другие человеческие принципы. Продавец, судя по его темам и комментариям, - человек адекватный и порядочный, пусть поднимет обьяву даже и так, обьява то стоящая и ружье хорошее и цена, как я говорил уже. Давайте, лучше, пожелаем удачи ему!ИМХО
 

Olexandr

Мисливець
То все так, то все правильно, то все по правилам, НО!!!!Куда ту цену еще изменять то?!Итак отличная цена за ахрененное ружье. Кроме правил, должны быть все-таки и другие человеческие принципы. Продавец, судя по его темам и комментариям, - человек адекватный и порядочный, пусть поднимет обьяву даже и так, обьява то стоящая и ружье хорошее и цена, как я говорил уже. Давайте, лучше, пожелаем удачи ему!ИМХО
Принагідно вдячний за АП і адекватне розуміння ситуації, усім козакам побажаю чого і собі удачі в продажі, впевнений що все буде. Хоча потрібен час так як кінець сезону і всі радше згадують приємні моменти на полюванні ніж думають про збагачення свого арсеналу. Я радий що хоч навіть так але тема жива, дякую за підтримку...
 

Fonex

Снайпер
Я б навіть сказав - очпуітельна рушниця, одна з моїх фавориток на даному форумі...та шо там брехати - фаворитка:D:D:DАле змоги нема її на даний час придбати, тому слідкую за темою та вболіваю за продавця!Ціну більш не знижуйте, краще собі залиште!ІМХО і з повагою!
 

юра1976

Новачок
ружье бомбезное,поглядываю на него со дня его продажи на разных ресурсах,больше 10 раз рассматривал.и про долги и про рассрочки думал.и продолжаю думать )),удачи камраду!
 
Зверху