Депопуляция кабана

Тема у розділі 'обговорення', створена користувачем фенолфталеин, 6 лис 2018.

Safari-Dnepr
 1. ;)
   
 2. Safari
 3. Hovarf

  Hovarf Мисливець

  Мінімально - допустима чисельність - це та при якій дозволено проводити полювання на даний вид. І визначення цього терміну Ви чудово розумієте, бо й самі навели приклад про мінімально допустиму щільність кабана на 1 тис. га угідь., при якій дозволяється його полювати). Якщо взяти умовно, що площа стацій перебування кабана в господарстві - 1000 га угідь , то МІНІМАЛЬНА ЧИСЕЛЬНІСТЬ кабана буде 3-4 гол., якщо площа 2000 га то МІНІМАЛЬНА ЧИСЕЛЬНІСТЬ буде 6-8 гол.Що тут незрозумілого?
   
  Останнє редагування: 7 лис 2018
 4. Hovarf

  Hovarf Мисливець

  Але все таки згідно п. 4 інструкції , на яку Ви даєте зсилку - кабанів необхідно ЗНИЩУВАТИ.
   
  Катыш Сергей Васильевич подобається це.
 5. Шановний Hovarf! Ви не праві!!!! Мова йшла про "Мінімально - допустиму чисельність". А ТАКОГО ТЕРМІНУ НЕ МАЄ! Полювання дозволяється при мінімально допустимій ЩІЛЬНОСТІ НА 1000 га! А не при мінімально допустимій чисельності! Пи.си. Без образ...;)
   
 6. Саме так! Бо іншого шляху не має! Європа це вже пройшла....
   
 7. Hovarf

  Hovarf Мисливець

  язані величини.
  Можливо, що так. Але якщо я помилився, то не набагато, бо фактично - чисельність і щільність - це дві взаємопов'язані величини. Змінюється одна - пропорційно змінюється і друга.
   
  Катыш Сергей Васильевич подобається це.
 8. Так! Але це стосується оптимальної і фактичної чисельності і щільності.
   
 9. MAPODEP

  MAPODEP Мисливець

  Трохи тепер практики - автомобіль заправити треба на бригаду, а може і два-три автомобіля (УАЗ), а наїздити в пошуках кабана у нас можна і 100 і 200км за день, і це не далеко не факт, що його знайдеш. А скинутись кожному з бригади на бензин по 100-200 грн треба, і потім скажіть мисливцю, що застреленого кабана не можна їсти, а треба відправити на експертизу чи утилізувати, тоді ніхто взагалі на відстріл їздити не буде))) Хворобу АЧС "на око" мисливці виявляють, я поки, що ще не бачив хворого на АЧС кабанчика.
   

Поділитися цією сторінкою

Графф