Депутат (Власник) стрелял по людям, которые хотели проехать по его полю

Тема у розділі 'Ділимося досвідом', створена користувачем TRUST ME, 9 гру 2017.

reloader
 1. TRUST ME

  TRUST ME Новачок

  http://hvylya.net/news/digest/deputat-strelyal-po-lyudyam-kotoryie-hoteli-proehat-po-ego-polyu.html
  Ось такі примхи долі: З одної сторони, є приватна власність, а з другої, та сама власність, але у в картографічних межах мисливськіх угідь, (власності мисливського господарства).
  Тема віртуальних і реальних меж мисливських угідь вже обговорювалась, але конфлікт вже вийшов на орбіту кримінальної відповідальності.

  Виникає два питання:
  Приватна власність і її захист є чи не має?
  За що платимо?
  (Цікавлять відповіді, якщо поставити себе на місце власника поля)
   
 2. Аникей

  Аникей Мисливець

  До чого тут приватна власність. У нас як завжди треба зробити для людей "картинку" ,дати сенсацію,що журналісти і зробили. Хто знає може його того фермера вже дістало те що по озимині,тобто по його фізичній праці, по його майбутньому врожаю, по його доходах їздять та псують усе. Хто розбирався скільки разів до цього випадку їздили по його полях, особливо любителі нічного полювання із під фар. Якщо там десь є дорога , а ті громадяни поперли чогось через поле то чого вони тудою поперли. А те що він депутат то все фігня. Відповідати буде всерівно. Я так думаю що він стріляв як власник того майбутнього врожаю який хтось внаглу хотів пошкодити. Нажаль у нас не захищені нічим власники тих земель по яких ми мисливці чи просто громадяни їздять. Шкода мені і тих людей і того фермера. Проте я думаю що по його озимині уже довго їздити ніхто не буде. Багато чого можна думати і гадати,ми з вами там не були , а те що нам показують та пишуть може бути однобоко.
   
  женя2411, дмб 91 14, Zaratustra та ще 1-му подобається це.
 3. NORD_10

  NORD_10 ветеран форуму надійна команда

  що означає "по полі"? по засіяній озиминою ділянці? по міжпайовій дорозі? чи може то ті козаки що вночі поле сколесили вздовж та впоперек? якщо останнє - то треба в голову було стріляти! а то виходить "мирні ввічливі люди" чогось катались по полі... та й нема жодного слова про приватну власність - поле в оренді чи то паї, чи то ОСГ чи ФГ? якщо навіть і в межах угідь - то чи заключило УТМР договір на використання. коротше тема - баян на 10 сторінок гризні.
   
  дмб 91 14 та Zaratustra подобається це.
 4. NORD_10

  NORD_10 ветеран форуму надійна команда

  а вже заї..ло, що наші трахнуті на всю голову ЗМІ висвітлюють кожен раз людину зі зброєю як потенційного вбивцю. і кожне застосування апріорі розлядається як навмисне використання проти "ввічливих людей"!
   
  дмб 91 14, LORDI та Zaratustra подобається це.
 5. sens1

  sens1 Мисливець

  в любом случае стрелять на поражение не имел права.. угрозы жизни фермеру судя по всему не было. а если была угроза посевам надо было звонить в полицию. безпредел в 21веке не приветствуется.
   
 6. sens1

  sens1 Мисливець

  ну давайте еще бедного охранника защищать начнем, пацаны ведь на частный пляж заплыли..
  В селе Козин на Киевщине охранник роскошного особняка стрелял в детей из дробовика из-за того, что они купались в водоеме возле дома хозяина, говорится в сюжете ТСН.Ранок.

  Одному из парней стрелок попал в поясницу, двое других - здоровы, но перепуганные. Больше читайте здесь: https://ru.tsn.ua/ukrayina/ohrannik...po-detyam-kotorye-kupalis-v-ozere-436545.html
   
 7. sens1

  sens1 Мисливець

  и что? это дает априори право убить вредителя?
   

Поділитися цією сторінкою

Графф