Дерево, приклады.

BIG MEN

Новачок
Добрий вечір шановні форумчани підскажіть майстра по виготовленню прикладів в Закарпатській області , буду дуже вдячний.
 

pasisa

Мисливець
Ось моє МЦ 21-12. Робив батько під мене (високий зріст). Батько робить ложе конкретно під стрілка, в тому числі під лівшу. Кому треба і є питання, то пишіть в лічку або телефонуйте: 050-716-03-54. Проживаємо в Кіровоградській області.
 

Вкладення

liubech

Новачок
киньте пожалуйста номер мастера в Чернигове. буду очень благодарен
 

newgamar

Новачок
Доброго дня! Можливо хтось знає по Хмельницькій область майстра по виготовленню прикладів, підкажіть будь-ласка, дякую!
 

alexandr63

Новачок
Niko я задал конкретный вопрос.СКОЛЬКО БУДЕТ ЦЕНА ЛОЖЕ БЕЗ НАВОРОТОВ(прямая винто-ая)НА ТОЗ-66.работы которые здесь выложены я видел!не в обиду сказано очень много хохломы.батламы и по моему много прик--в вскрытых лаком.пропитка входит в работу или отдельно.на моё мнение и мнение многих охотников приклад должен быть лёгким и очень удобным и в первую очередь изготовлен под БИОМЕТРИЧЕСКИЕ ДАНЫЕ стрелка. с ув.
 

NIKO

Новачок
Александр.Я делаю приклады по антропометрическим данным.Приклад пропитываю льняным маслом.Работы Вы мои видели,там нет никакой "хохломы".Приклад легким быть не должен.Баланс ружья должен находиться на болте.Где-то так.
 

саша 1972

Новачок
Согодні став власником прикореневої частини деревини горіха, діаметр 60 см і довжиною 130см. Як правильно розпилять та висушити?
Дошку після розпилювання обрізати чи залишити з корою, чи можливо зразу порізати на заготовки і сушити їх? Прошу відповідати людей, які цим займаються, а не десь прочитали?
 

Oleghunt

Мисливець
Для саша1972-скільки пройшло часу від спилу вашої частини деревини?,коли був зрізаний горіх(зима-літо)? розпилювати на заготовки можна через 1.5-2 роки після пасивної сушки (в тіні та в .корі),чим довша пасивна сушка до розпилу тим краще, в протилежному випадку можна спортити заготовки, обовязково підуть видимі та скриті тріщини, видимі це ще пів біди, а от скриті виявляються тільки після обробки заготовки, буває що заготовка без видимих дефектів, а в процесі роботи вилазить тріщина в самому непідходящому місці- все, заготовка в дрова, це ще нічого ящо на початку роботи, а ящо тоді коли половина роботи вже зроблена?-убито купу часу та нервів, такі заготовки найчастіше трапляються після ускореної сушки в промислових камерах ,так можна угробити не одну заготовку , найкраще для деревини природня сушка,у Вас прикоренева частина це добре, краще звичайно була б КОРНЕВА ,адже структура в горіха добре виражена десь до 30- 40см над рівнем грунту, але і цих заготовок буде шкода ,якщо їх неправильно підготувати. Розпилювати потрібно методом радіального розпилу, заготовок виходить менше але вони якісніші у всіх відношеннях, менше піддаються набуханню та коробленню в готовому виробі, з власного досвіду скажу що ХОРОШИХ заготовок з такого горіха може бути 1-2 не більше (в моєму розумінні хороші), а то і жодної, для прикладів використовується тільки серединна частина деревини(темна ), без заболоні(біла),сушити розпиляні частини горіха в корі та в тіні без попадання прямого сонячного світла, торці деревини захистити (масляна краска, парафін зі смолою, віск, лак та ін.) заготовки вирізати коли вологість буде 8-12 %, це так буде правильно, але багато роблять методом ускореної промислової сушки (замовник не жде),вирішувати Вам, як обертати кругляк під час розпилу для "вирахування" кращих заготовок -це вже на підсвідомості, тут багато нюансів, в мене це прийшло з роками, колись різав щоб було більше заготовок-тепер якісних,не раз жалкував колись як бачив яка могла б бути хороша заготовка але неправильний розпил знищив її.
 

саша 1972

Новачок
Шановний Oleghunt Велике дякую за відповідь. Я спиляв цю деревину днів сім-вісім назад. Викопати корінь не дозволили, пиляв якомога нижче фактично з землею. Запитань не поменшало мабуть навпаки. Чи не підпріє деревина? Чи непошкодять шкідники, короіди і тд? Вибачаюсь але що таке радіальний ропил? Якщо можна Ваш номер телефону.
 

Oleghunt

Мисливець
Зберігати спиляний стовбур десь під накриттям, щоб непопадав дощ та не попадало пряме сонце,бажано на протязі, щоб стовбур не торкався землі(на прокладках), торці захистити як писав вище, на корі деревини бажано зробити сокирою затіски (по кругу)для кращого випаровування внутрішньої вологи, але кору не знімати ні в якому випадку,раз у пів року стовбур обернути на 180гр,про радіальний розпил описувати мені буде довго , а як скидати посилання незнаю,так як я з компютером на ВИ, і так стукаю по клаві одним пальцем!:oops::oops::oops:,напишіть в гуглі "радіальий розпил деревини" так буде швидше, якщо виникнуть запитання -пишіть або дзвоніть, радий буду допомогти, тел. 0674567657, 0502307578.
 

БИГЛЕМАН

Снайпер
Зберігати спиляний стовбур десь під накриттям, щоб непопадав дощ та не попадало пряме сонце,бажано на протязі, щоб стовбур не торкався землі(на прокладках), торці захистити як писав вище, на корі деревини бажано зробити сокирою затіски (по кругу)для кращого випаровування внутрішньої вологи, але кору не знімати ні в якому випадку,раз у пів року стовбур обернути на 180гр,про радіальний розпил описувати мені буде довго , а як скидати посилання незнаю,так як я з компютером на ВИ, і так стукаю по клаві одним пальцем!:oops::oops::oops:,напишіть в гуглі "радіальий розпил деревини" так буде швидше, якщо виникнуть запитання -пишіть або дзвоніть, радий буду допомогти, тел. 0674567657, 0502307578.
хочешь превратить дерево в заборную доску - сделай "радіальий розпил деревини"
и не думаю что автор опуса имеет станки для радиального распила....и даже знает как это сделать...
потому как с "ленточки" выход: горбыль- тангентал-полурадиал- радиал- ядро..
все эти теорэтики пусть пишут... в Украине есть пару человек, кто знает КАК!!! и ещё 5 кто может из заготовки сделать приклад....
коровать нужно сразу..... и если есть рухлявый белок его счищают.....
как можно сушить дерево в колоде??????????
потом угадывают как резать... а не режут и потом смотрят шо вийшло,,,))
если орех не имеет минимум 60 в комле....то там чуда - не получиться....
если нужна просто заготовка её надёжнее просто купить...взять готовую ..показать мастеру и не придумывать себе на 5 лет ожидание куска чего-нибудь
 
Останнє редагування:
Зверху