Дерево, приклады.

Dan 007

Новачок
Шановні колеги скажіть будь-ласка чим зробити пропитку приклада????
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда

КСФ

Слідопит
ищу мастера в Одессе.Хочу вот такой приклад.Затыльник другой,типа скелетон.Мож кто знает.??так же в Одессе продавали отличные заготовки ореха,не могу найти в нете.
 

Вкладення

КСФ

Слідопит
Чел все дерево продал..Ищу мастера и заготовку на ИЖ-54,дерево в пределах 200-250$//если что-либо интересное,цену можно поднять.
 

КСФ

Слідопит
в немецком слаб.был бы английский..без проблеммне.Мне и еbay достатньо.В Одессе продавали ооочень зачетные заготовки,я долго думал:D..Думать меньше нужно,соображать больше...:oops:
 
Останнє редагування:

Oleghunt

Мисливець
Фільм хороший безперечно, але тут більше рекламна акція в захист цін на англійську зброю із за використання нібито великого відсотка ручної праці, насправді ж робота копіювального станка(95%) та станків з чпу, 3ХВ 40СЕК,- внутрішня врізка замка механічна, виготовлення насічки теж фейкове, насправді там механічна нарізка (тримав в руках колись таку зброю), звичайно ж елементи ручної доводки присутні, чого лише варта колекція напилків для "мікронної" доводки металу!:DУ вік лазерних технологій ---НЕ ВІРЮ!!!
 

Oleghunt

Мисливець
Ищу мастера и заготовку на ИЖ-54,дерево в пределах 200-250$//если что-либо интересное,цену можно поднять.
Заготовку нашли или нет? Могу предложить ту что на фото, это пара от той что готовое ложе, одну сделал а одна пока свободная,цену придумайте сами,если конечно интересует!
 

Вкладення

Oleghunt

Мисливець
Выдержки достаточно! "Отвечаю":DГоріх місцевий, Прикарпаття, Вам потрібна текстура чи понти типу"кавказский-турецкий"?
 

КСФ

Слідопит
Никогда не 'отвечайте',чего бы Вам это ни стоило;)
Достаточно,это сколько,5 лет?
 

Oleghunt

Мисливець
Я ж смайлик поставиив, для розрядки:D! Достаточно-це коли вологості 10-12 %, а по роках -8-9 років приблизно, десь тоді різав ті заготовки.
 

Буга

Снайпер

Hovarf

Слідопит
Недавно создал тему в "куплю" - "разное": ищу мастера по дереву в Киевской области.
И нашел!
Много писать не буду, сегодня забрал ствол, покажу фото.
Добавлю только: цена умеренная, качество хорошее.
Кому интересно пишите, дам контакт.
Досить оригінальна форма виступу під щоку. Гарна робота. В майстра відчувається смак і свій почерк.
 
Зверху