Дешевий оптичний приціл на гладкоствол

Статус
Закрита.

mykro

Мисливець
Чи існує дешевий оптичний приціл на гладкоствольну рушницю, який би витримав 150-200 вистрілів. Хочу гарно пристріляти кулі, маю проблеми з зором.
Те що оптика на гладкостволі це моветон я в курсі, полювати з ним не збираюсь.
Профільні теми вивчав, за ті гроші, які там люди тратять на приціли, я краще б купив жінці машину :D
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Искать советские прицелы. Отдачу выдержат и хватит не на 150-200 патронов. В принципе можно найти за умеренные деньги. Как крепить - ХЗ, то уже другой вопрос.
 

mykro

Мисливець

Dmitrriy

Мисливець
Переходник с ласточки на вивера и вперёд ну если конечно ласточка есть.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
И че, удержит "ласта" за коробку? ИМХО - если "город городить" и ставить оптику, то вивера нужно наглухо прикручивать к коробке. Или если полуавтомат, то что-то типа такого. Я купил себе самодельный на Алтай 20-ку, но максимум хочу попробовать с коллиматором.
upload_2018-1-4_17-47-45.jpeg
 

Dmitrriy

Мисливець
Гена, я пару раз ставил оптику на ласточку хатсана, вроде держало нормально через переходник
 

mykro

Мисливець
Ластохвіст є, коліматор сповзав, також ставили через перехідник
 

Dmitrriy

Мисливець
ну или хреновый переходник, или хреново зажали
 

ATIS

Снайпер
Чи існує дешевий оптичний приціл на гладкоствольну рушницю, який би витримав 150-200 вистрілів. Хочу гарно пристріляти кулі, маю проблеми з зором.
Те що оптика на гладкостволі це моветон я в курсі, полювати з ним не збираюсь.
Профільні теми вивчав, за ті гроші, які там люди тратять на приціли, я краще б купив жінці машину :D
А що він вам дасть, ви його знімете і знов нормально не стрілите. А якщо тільки пристріляти то нехай хтось хто гарно бачить і стріляє це зробить за вас.
 

mykro

Мисливець
А що він вам дасть, ви його знімете і знов нормально не стрілите. А якщо тільки пристріляти то нехай хтось хто гарно бачить і стріляє це зробить за вас.
Е нє, все задоволення комусь віддавати :D
Я стріляю непогано, хочеться подивитись, яка куля максимально точно летить, хочу мінімальну похибку.
Не знаю як у вас, в мене полювання одне з хоббі, яке приносить шалене задоволення, спорядження, бавлення з навісками, пристрілка і т.д. Для мене це приємна забавка, сам процес тішить, результат також важливий але не основний.
От зараз хочеться побавитись з оптичним прицілом :D
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
В принципе если задаться целью и есть деньги, то можно и черта сделать. На пневмо-ган-форумах, на райберте в разделе пневматики тоже, есть такой себе "Кар". Он такие планки и переходники делает с ласты, вивер, базы - чудо! Если заказать, то и на всю длину ствола забабахает :D
 

ATIS

Снайпер
Я стріляю непогано, хочеться подивитись, яка куля максимально точно летить, хочу мінімальну похибк
Спробуйте Бренеке від Ротвайл, якщо з стволом все гут, то нею можна малювати
Не знаю як у вас, в мене полювання одне з хоббі, яке приносить шалене задоволення
В мене трохи фанатизм вже проходить, з відкриття на перо і до Н.Р. пропустив десь п'ять виходів. А так стараюся кожну суботу і неділю їздити;). Бідна моя жінка:D:D:D
 

mykro

Мисливець
Бренеке пробував, сподобалось, всі що пробував заводські лишаю по 1 шт до колекції. Приціл хочу для самокрута. В мене чомусь вийшло, що шш від Крушинського полетіла краще від заводської гуаланді, всі доказують що такого не може бути, от хочу надійно, з упором з прицілом відстрілятись
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
То Витя уже руку набив и "делает" итальянцев :D
 

ATIS

Снайпер
Бренеке пробував, сподобалось, всі що пробував заводські лишаю по 1 шт до колекції. Приціл хочу для самокрута. В мене чомусь вийшло, що шш від Крушинського полетіла краще від заводської гуаланді, всі доказують що такого не може бути, от хочу надійно, з упором з прицілом відстрілятись
А ви Гуаланді якого виробника використовували? Чи самі споряджали?
 
Статус
Закрита.
Зверху