Де залягає заєць на день ?

Тема у розділі 'Ділимося досвідом', створена користувачем форсаж, 15 гру 2017.

1. Копатыч

Копатыч Снайпер

Ну тогда не буду мешать, пойду ......, откуда у меня "опыт", вчера ружье взял в руки .......

senya2011 подобається це.
  2. Safari
  3. senya2011

senya2011 ветеран форуму надійна команда

Хорошая тема. В зависимости от местности, в начале сезона в травах, потом в лесополосе в долинках на возвышениях иногда посреди долины у одиноких низкорослых деревьев. А от две крайних охот показали что в тихую безветренную погоду лежит он с ночной кормежки буквально час полтора, свежие лежки находишь а зайчика там нет но явно видно что он не просто спал там а уже бодрствовал это около 11 утра. Ни озимок ни пахоты он не любит относительно местности там где охочусь, грачи, перелетные орланы, ястребы не дают возможности залечь нормально в чистом поле. Идет масовая выпилка лесополос, ветки бросают прям на месте, вот вам и идеальная лежка мимо такой пройдешь с собакой он не подымится. Обращайте внимание на погоду если дождь будет в редкой лесополосе, если оттепель и сильно шумят и воют деревья в лесополосе его не будет, птицы - если стайки взлетают и кормятся в кустах его там нет они его тревожат. Сейчас с наступлением холода возможны перемещения с територии на територию с леса в долинки, яры и наоборот с усилением морозов и даже в низины в болота.

мр 153 12 76.. та Гобой подобається це.
  4. Mechanik

Mechanik Слідопит

Та ладно, ми теж, з не вчорашніх хлопчиків. Хоча вчусь мисливському ремеслу, ще і по-сьогодні. І я цьому - радий.
    А щодо "опита" як Ви зазначили в лапках. То у кожного мисливця Є - своя школа, свій досвід, своя практика, і свої бачення.
    Ми всі - люди, і всі ми - різні. І нам треба сприймати людей такими, якими вони - є.
    Без обід.

Genry, Sdsw2109 та юрий12 подобається це.
  5. mykro

mykro Мисливець

Минулого виходу підняли зайця попри трасу в ріпаку, спав собі і шум йому не заважав.

senya2011 подобається це.
  6. 1gena73

1gena73 ветеран форуму надійна команда

Владимир Михайлович! Сергей! Не спорьте :) Все мы не сегодняшние, кой чего знаем и понимаем, правда иногда забываем, что с разных регионов и охота у нас разная :) Я очень люблю охотиться в новых местах. Там как раз нет того момента, какой всегда присутствует в "родных" угодиях. В старых местах всегда идешь и вспоминаешь, что и тут, и тут поднимал когда-то зайца. И что самое интересное, зачастую там же или рядом поднимаешь зверьков и все последующие года. Т.е. теория "где ложится заяц" работает и в принципе заяц "просчитывается". Но глаз как бы "замыливается" и "верные" места кажутся не такими добычливыми, бывают пропуски - а там не будет, никогда не было и пр. А в новом месте все как первый раз. Нет этой "математики", все вокруг интересное, классное и перспективное, проверяешь все подходящие участки, не ленишься потому как не знаешь "что и как". В общем вы меня понимаете. Всегда приятно работать с "чистым листом" и наносить новые "точки" :)

INTER подобається це.
  7. форсаж

форсаж Мисливець

Минулого виходу підняли зайця попри трасу в ріпаку, спав собі і шум йому не заважав.
    Ми часто полюємо в посадках вздовж ж.д.дороги то взагалі лежать на схилах біля ж.д.полотна і поїзда не бояться.

8. 1gena73

1gena73 ветеран форуму надійна команда

У нас железки нет. Но часто слышал такое, что на ж/д погибают собаки, особенно гончие. Заяц охотно "мастерит" по путям, в нужный момент "скидывает", а собака распутывает следы и попадает под поезд.
    А вдоль асфальта всегда заяц часто ложится. На дороге ему очень просто "замести" следы, спрыгнуть с насыпи и лечь в придорожных кустах. Машины шумит, но опасность не представляет :) А следы и запах на асфальте затрутся машинами и зайчик спокойно будет отдыхать :)

9. Mechanik

Mechanik Слідопит

Пане Генадій. Заперечення(не согласен, не согласен) на мої пости, Паном Сергієм, були надані мною, як - пояснення. Все крапка.
    Я не суперечив - нікому. А тож виходить так, що мені нічого робити, і я тут казочки людям розказую. Та НІ - помиляєтесь друзі.
    Я бачив там зайця, ти бачив там зайця, ми бачили там зайця, і у всіх розповіді - різні, цікаві, та повчальні.
    Та потім, люди нас читають, аналізують, прокручують події, і запам`ятовують для себе, як - устав для солдата.
    Ось це і є - діалог мисливців.

oooomasterandrey, Sdsw2109, AndreyKo та 4 іншим подобається це.
  10. andryx1

andryx1 Слідопит

З розвитком людини-і звірі стали розумніші.Та шо там звірі,навіть рибу, тепер важче впіймати, ніж років 35-40 назад.

витьок подобається це.
  11. Mechanik

Mechanik Слідопит

А може запросити в гості, так ... по п`ять капель на кожне око.

00831d1d9c33d5e0c98c185e637e33eba613367e.jpg

Орлан белохвост, LORDI, mita911911 та 10 іншим подобається це.
  12. tyrist 1945

tyrist 1945 Снайпер

krushinski00 подобається це.
  13. север

север ветеран форуму надійна команда

Да, уж: как говорит мой знакомый- раньше и килограмм был тяжелее и метр- длиннее!;):):rolleyes:

Орлан белохвост та Leodr подобається це.
  14. форсаж

форсаж Мисливець

І так погода +4 сиро практично без вітру , виходимо на пошуки вухатого , які будуть прогнози , де заліг ?

krushinski00, Орлан белохвост та ТАР подобається це.
  15. охотник70

охотник70 Мисливець

Земляк,заєць під селом в травах!

krushinski00 та OSIPOV81 подобається це.
  16. Mechanik

Mechanik Слідопит

В першу чергу тримайте курс, на поля з травами. Перевагу більше, приділяйте низькорослим пожовтілим травам.
    Далі, переходьте в поля, з високими посохшими травами. Всередині високих трав, заяц практично не лягає, а тримається з краю.
    Всередині таких полів, можна підняти лисиць, але ваші кроки мають бути тихими, спокійними, і йти тільки проти вітру.
    Інакше, лисиця Вас почує раніше, чим Ви його побачите. Ніяких криків, шумів не має бути.
    На високі трави, бажано мати набої - дисперсант з шротом №1- №2

Останнє редагування: 16 гру 2017
    Гобой, дмб 91 14, форсаж та 2 іншим подобається це.
  17. форсаж

форсаж Мисливець

Таки так. Нажаль сьогодні добратися до зайця раніше помішала лисиця , як зачіпили її собачки з ранку так вона і потягнула їх десь в далекі краї тому прийшлос топтати самим вухатого.
    Обійшовши городи і посадки направились в сухі трави між двома перелісками і дійсно на межі ниськорослих трав з високорослими успішно підняли двох вуханів на відстані 100 м. один від одного які успішно пішли.
    А собак так поки і нема.

дмб 91 14, Mechanik, Вік71 та ще 1-му подобається це.
  18. Орлан белохвост

Орлан белохвост Мисливець

:eek:За собак переживаю!:oops:

19. Вік71

Вік71 Снайпер

Які в Вас собаки?

20. форсаж

форсаж Мисливець

В нас естонки . Слава Богу вернулись вчора , я постійно хвилююсь за них через петлі.

krushinski00, andryx1 та 1gena73 подобається це.
  21. andryx1

andryx1 Слідопит

А не потрібно залишати собак.GPS нашийник-дорого,повертатись на сигнал горну-не привчили,шукати собак-не охота,а потім пишуть: пропала собака. Та не погнали вони того лиса за 50 км.

Поділитися цією сторінкою

Графф