Дикий кріль як розвести в угіддях?

skob

Новачок
Давно думали запустити у себе цих Багатоплідних істот. Може хтось може допомогти порадами як це краще зробити і де взяти матеріал?
 

Гусар

Слідопит
В Днепропетровской области в 80 годах пробовали разводить, не прижился. Наверное из-за суровых зим. Проблемы с кормом зимой, да лиса выдавливает.
 

vanhant

ветеран форуму
надійна команда
Давно думали запустити у себе цих Багатоплідних істот. Може хтось може допомогти порадами як це краще зробити і де взяти матеріал?
Я тоже маюсь этим вопросом может и действительно кто то уже пробывал и поможет советом
 

vanhant

ветеран форуму
надійна команда
В Днепропетровской области в 80 годах пробовали разводить, не прижился. Наверное из-за суровых зим. Проблемы с кормом зимой, да лиса выдавливает.
В 80 я только мечтал чтобы отец дал ружье подержать в руках(Прошу Гусара не принять как обиду ) сей чес 2015 и я очень хотел бы его розплодить в наших угодьях то есть кролика может у Вас есть информация почему не приживается если вопрос в кормах то можно подкармливать и что пошло не так ведь кролик живет в норках и по мне лиса не очень может его выбивать . Заранние благодарен за совет
 

vanhant

ветеран форуму
надійна команда

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Може краще зайця підгодовувати
одне другому не заважає. кролик не альтернатива зайцю, біологія цих тваринок дуже відрізняється, отже, спосіб розведення, утримання, випуску, а у разі успіху, і полювання також різні. є багато відео полювання на кролика з ручною фредкою - подивіться, такого полювання у нас немає, але все можливо...
 

ALEX2008

Новачок
Я і не проти,просто буває що за зиму не те що зайця не вполюєш,але й не побачиш
 

Аникин

Новачок
Нажаль кролі так само як і зайці хворіють однаковими хворобами ( міскосамот,геморагічна хвороба і.т.д.) Проте кролі більш соціальніші тварини ніж зайці. Моїй дочці подарували колись кролишку декоративну. Я спарував її із кролем сірий велетень. Кроленята були середні за розмірами ( близько 1.5- 2 кг..,але вуха у них були не дуже великі. Я власне це розповідаю туму ,що через три покоління у цих кролів з"явився колір такий як у диких кроликів і зовні вони були дуже схожі. Я випустив на вулицю кролишку і кроля ( маленьких ще),а територія домоволодіння більше 2.5 га. отже ці кролики зробили собі нірки і активно розмножувались. Вони швидко здичавіли і виходили на харчування на люцерну та в сад враці і ввечері. У мене ягд і два дворняги які не прив"язані і вільно гуляють. Так от я неодноразово бачив як вони ганяли тих кролів,але не зловили жодного. Дикий кролик дуже пруткий. Дві зими кролі пережили добре. Я їх не годував і води собі так само як і зайці добували їжу розриваючи сніг. Близько 10-ти тварин я відстріляв, а залишилось по моїх підрахунках близько 20. Що характерно що самці котрі сильніші виганяють слабших ( один самець переселився на відстанб близько 500 метрів і жив там тривалий час,потім його зловили і віддали мені). Так ось пізньої осені 2014 року я став помічати що небачу своїх "диких" кроликів, а потім почався масовий падіж кролів тих що були у клітках. Із 30 кролів у клітках живих залишилось 5, а ті "дикі" загинули від хвороби всі. Отже кролика розвести дуже легко,але на заваді перш за все не хижаки ,а саме хвороби. Після того як епізоотія проходить то у тварин що залишились живини виробляється емунітет на хворобу, я так думаю,тому що навесні 2015 рку в селі знову почалась хвороба, але мої кролі ті що залишились живими не хворіють.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Нажаль кролі так само як і зайці хворіють однаковими хворобами ( міскосамот,геморагічна хвороба і.т.д.)
от саме цей фактор зупинив нас з товаришами розвести кролів у себе у 2010-2011 році, хоча і технологію опрацювали і збирались придбати 8 пар, але передумали, щоб можливо не нашкодити і так невеликій чисельності зайця...
 

люв

Новачок
Знаю что пытались разводить в Умани (УООР) Егерем был Аверин Коля.Дальнейшую историю не знаю.
 

Сергийко

Слідопит
Львовская обл. Городоцкий УТМР есть дикие кроли,белые огромные(высокие),думал,что это заяц-беляк,а местный старенький охотник рассказал,что кролики,их около 50 штук выпустили,вот,прижился.Сам его видел(одного)метров за 70.
 

romeo1807

Слідопит
Я тоже думаю что подойдут декоративные кролики.выпускал как то в огород и он два года жил свободно пока его не поймал мой средниазиат.
 
Никто такое безобразие неразрешит просто так. Такими трудами занимаются профильные министерства должно будет задействовано куча научников из целого ряда институтов и неодна тонна исписанной бумаги ито нефакт.
 

vkkovalov

Мисливець
Лет так 15 назад знакомый орендовал водоем. как водится балочка дамба далеко за населенным пунктом и что бы не скучно было да и мужик хозяйский он огородил яму (скорее всего большая воронка от ВОВ осталась)сеткой рабицей 50х50 сделал навес и т.п.и запустил туда около 10 +- кроликов.немного подкармливал .Но в основном жили кролики там как сами хотели(размножались) а по осени их было уже больше 180 шт(тех что поймал).Но самое интересное было по охоте на зайку на поле примыкающем к водоему 2 км х 4 км мы подняли 17 зайцев их там было как мышей.Повидимо запах кролика привлекает и зайчишек.
 
У нас в области есть дикий кролик(дикий австралийский) в одном из охотхозяйств...в достаточном количестве. Завозили с Львова. Прижился. Документы оформляли через Минприроды на переселение, охоту пока на него не открывали...
 

ATIS

Снайпер
У нас в области есть дикий кролик(дикий австралийский) в одном из охотхозяйств...в достаточном количестве. Завозили с Львова. Прижился. Документы оформляли через Минприроды на переселение, охоту пока на него не открывали...
Це яка область?
 
Зверху