Дикий кріль як розвести в угіддях?

Тема у розділі 'Ділимося досвідом', створена користувачем skob, 16 кві 2015.

1. skob

skob Новачок

Давно думали запустити у себе цих Багатоплідних істот. Може хтось може допомогти порадами як це краще зробити і де взяти матеріал?

женя2411 подобається це.
  2. Гусар

Гусар Слідопит

В Днепропетровской области в 80 годах пробовали разводить, не прижился. Наверное из-за суровых зим. Проблемы с кормом зимой, да лиса выдавливает.

3. vanhant

vanhant ветеран форуму надійна команда

Я тоже маюсь этим вопросом может и действительно кто то уже пробывал и поможет советом

4. vanhant

В 80 я только мечтал чтобы отец дал ружье подержать в руках(Прошу Гусара не принять как обиду ) сей чес 2015 и я очень хотел бы его розплодить в наших угодьях то есть кролика может у Вас есть информация почему не приживается если вопрос в кормах то можно подкармливать и что пошло не так ведь кролик живет в норках и по мне лиса не очень может его выбивать . Заранние благодарен за совет

5. NORD_10

NORD_10 ветеран форуму надійна команда

Messer подобається це.
  6. vanhant

Спасибо Вам NORD_10 информация полезная обсудим на собрании а Вам еще раз спасибо

7. ALEX2008

ALEX2008 Новачок

Може краще зайця підгодовувати та бродячих собак повідстрілювати.

Gothur подобається це.
  8. NORD_10

одне другому не заважає. кролик не альтернатива зайцю, біологія цих тваринок дуже відрізняється, отже, спосіб розведення, утримання, випуску, а у разі успіху, і полювання також різні. є багато відео полювання на кролика з ручною фредкою - подивіться, такого полювання у нас немає, але все можливо...

9. ALEX2008

ALEX2008 Новачок

Я і не проти,просто буває що за зиму не те що зайця не вполюєш,але й не побачиш

10. Аникин

Аникин Новачок

Нажаль кролі так само як і зайці хворіють однаковими хворобами ( міскосамот,геморагічна хвороба і.т.д.) Проте кролі більш соціальніші тварини ніж зайці. Моїй дочці подарували колись кролишку декоративну. Я спарував її із кролем сірий велетень. Кроленята були середні за розмірами ( близько 1.5- 2 кг..,але вуха у них були не дуже великі. Я власне це розповідаю туму ,що через три покоління у цих кролів з"явився колір такий як у диких кроликів і зовні вони були дуже схожі. Я випустив на вулицю кролишку і кроля ( маленьких ще),а територія домоволодіння більше 2.5 га. отже ці кролики зробили собі нірки і активно розмножувались. Вони швидко здичавіли і виходили на харчування на люцерну та в сад враці і ввечері. У мене ягд і два дворняги які не прив"язані і вільно гуляють. Так от я неодноразово бачив як вони ганяли тих кролів,але не зловили жодного. Дикий кролик дуже пруткий. Дві зими кролі пережили добре. Я їх не годував і води собі так само як і зайці добували їжу розриваючи сніг. Близько 10-ти тварин я відстріляв, а залишилось по моїх підрахунках близько 20. Що характерно що самці котрі сильніші виганяють слабших ( один самець переселився на відстанб близько 500 метрів і жив там тривалий час,потім його зловили і віддали мені). Так ось пізньої осені 2014 року я став помічати що небачу своїх "диких" кроликів, а потім почався масовий падіж кролів тих що були у клітках. Із 30 кролів у клітках живих залишилось 5, а ті "дикі" загинули від хвороби всі. Отже кролика розвести дуже легко,але на заваді перш за все не хижаки ,а саме хвороби. Після того як епізоотія проходить то у тварин що залишились живини виробляється емунітет на хворобу, я так думаю,тому що навесні 2015 рку в селі знову почалась хвороба, але мої кролі ті що залишились живими не хворіють.

11. NORD_10

от саме цей фактор зупинив нас з товаришами розвести кролів у себе у 2010-2011 році, хоча і технологію опрацювали і збирались придбати 8 пар, але передумали, щоб можливо не нашкодити і так невеликій чисельності зайця...

12. люв

люв Новачок

Знаю что пытались разводить в Умани (УООР) Егерем был Аверин Коля.Дальнейшую историю не знаю.

13. Deledais

Deledais Новачок

Много информации есть на сайте ikroliki.ru. Тут вы найдете статьи на темы: породы кроликов, разведение кроликов, содержание кроликов https://ikroliki.ru/category/содержание-кроликов/ ну и многое другое, например принцип работы кроликоферм.

14. Сергийко

Сергийко Слідопит

Львовская обл. Городоцкий УТМР есть дикие кроли,белые огромные(высокие),думал,что это заяц-беляк,а местный старенький охотник рассказал,что кролики,их около 50 штук выпустили,вот,прижился.Сам его видел(одного)метров за 70.

15. romeo1807

romeo1807 Мисливець

Я тоже думаю что подойдут декоративные кролики.выпускал как то в огород и он два года жил свободно пока его не поймал мой средниазиат.

16. Владимирович78

Владимирович78 Мисливець

Никто такое безобразие неразрешит просто так. Такими трудами занимаются профильные министерства должно будет задействовано куча научников из целого ряда институтов и неодна тонна исписанной бумаги ито нефакт.

17. Владимирович78

Владимирович78 Мисливець

Легче и проще сохранять и приумножать аборигенную фауну.

18. vkkovalov

vkkovalov Мисливець

Лет так 15 назад знакомый орендовал водоем. как водится балочка дамба далеко за населенным пунктом и что бы не скучно было да и мужик хозяйский он огородил яму (скорее всего большая воронка от ВОВ осталась)сеткой рабицей 50х50 сделал навес и т.п.и запустил туда около 10 +- кроликов.немного подкармливал .Но в основном жили кролики там как сами хотели(размножались) а по осени их было уже больше 180 шт(тех что поймал).Но самое интересное было по охоте на зайку на поле примыкающем к водоему 2 км х 4 км мы подняли 17 зайцев их там было как мышей.Повидимо запах кролика привлекает и зайчишек.

19. У нас в области есть дикий кролик(дикий австралийский) в одном из охотхозяйств...в достаточном количестве. Завозили с Львова. Прижился. Документы оформляли через Минприроды на переселение, охоту пока на него не открывали...

20. ATIS

ATIS Слідопит

Це яка область?

Поділитися цією сторінкою

Графф