Для модератора по темі: Документальне підтвердження законності вогнепальної зброї

Статус
Закрита.

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Так думаю будет правильно,ибо раздел продажи должен быть чистым от лишних дебатов и прений,а отдаваться непосредственно своему предназначению-ПРОДАМ-КУПЛЮ-ОБМЕНЯЮ и все!!
 
Останнє редагування:

жестянщик

ветеран форуму
надійна команда

томка

Снайпер
А вот лукавить не надо!!Попробуйте выставить на продажу ружье на уахантере без скана разрешения и больше не будете задавать дурных вопросов!!Там вопросов вы не задаете,а у нас много и лишних.Решено уже безповоротно-полный скан разрешения в личку модератору с отметкой об этом в выставленном сообщении и все!! Такое вот правило в нашем доме,а вам решать: нравится оно-живите в нем,нет-ищите другой!!Спасибо за понимание!!
Уважаемый! К Вам лично -ответьте, этот сайт Ваш лично дом? Кто установил такое правило? Ответьте сайт существует на УТМРские средства,или на чьи-то личные?! Отсюда и пляска.. И последнее..не указывайте народу на дверь..С уважением.
 

Kymushe

Мисливець
Шановні колеги! З усього вище зазначеного випливає слідуюче: такі дані вимагати незаконно, але в даний час необхідно.
 

Роман Мельниченко

ветеран форуму
надійна команда
Правильно, от доросте наша демократія до рівня Канади - зайшов на АЗС, показав посвідчення водія і купив собі карабін по дорозі на полювання, а поки що живемо ми в Україні і прийняті міри я вважаю правильними, а кому не "нравіца" подивіться на памятник леніну він вам покаже рукою куди іти.
 

томка

Снайпер
черговому перекупу натиснули на те, що бабки на Паску красять:D:D:D
Уважаемый..пока. Ты попредержи язычёк..я вопрос задал не потому что торгую тут.Можно пересмотреть мои посты. Честно мне по барабану торговля. А вот присвоение права мной управлять на Моём сайте напрягает! Я задал вопрос- сайт содержится за чьи средства? Кто в ДОМЕ хозяин?
Важно уяснить,что правила устанавливает собственник,он же и в ответе за законность. Модератор следит за соблюдением Правил..я задаю вопрос КТО собственник сайта?
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
по-перше, на Ви, бо свиней разом не пасли. по-друге, копію свідоцтва на право власності на даний інтернет ресурс, якщо він дійсно Ваш, по-третє. пости я Ваші читав так як і усі інші, тільки чомусь одні вистовлюють думку, а Ви бризкаєте слиною.
Честно мне по барабану торговля.
то яка різниця? Вам показувати не потрібно ніякого дозволу, чи ви так, аби по..ти за компанію?
 

томка

Снайпер
по-перше, на Ви, бо свиней разом не пасли. по-друге, копію свідоцтва на право власності на даний інтернет ресурс, якщо він дійсно Ваш, по-третє. пости я Ваші читав так як і усі інші, тільки чомусь одні вистовлюють думку, а Ви бризкаєте слиною.

то яка різниця? Вам показувати не потрібно ніякого дозволу, чи ви так, аби по..ти за компанію?
Я в шоке..читайте..мной пытаются управлять..хочу понять на каком основаниии. Отака шановний рiзниця...
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Я в шоке..читайте..мной пытаются управлять..хочу понять на каком основаниии.
Ваші недовольства та занепокоєння подібні до того, що людина без автомобіля обурюється ростом ціни на бензин.
якшо Ви не продаєте зброю чи її номерні частини, то Вами ніхто не керує та не заставляє нічого робити! чи це я нічого не розумію. знаєте, найбільше за все мені не приємно те, що я вдвічі молодший за Вас, вступаю з вами в полеміку, причому безглузду, і переходимо з обговорення проблеми на особистості, в одному з постів Ви говорили про свій поважний стаж в УТМР, то чому не ділитись досвідом полювань з такими як я та молодшими колегами? Ваша позиція подібна до радянського мультика "А баба Яга проти...". з повагою.
 

GusarXXX

Мисливець
Шановний Томка, вибачайте, що я вмішуюсь, но ніхто не хоче Вами керувати. З чого ви робите такі висновки.???
Як на мене адміністрація сайту ввела правильні рішення, щоб хоча б частково, "вставити палку" в незаконну торгівлю зброєю (вже писав, що потрібна поблажка в розіділі "запчастини і комплектуючі").
Самі ж Ви писали, що сай не комерційний. Сайт МИСЛИВСЬКИЙ, який надає змогу форумчанам ще торгувати. А щоб ніхто не міг звинуватити сам форум, тому і були запроваджені такі правила.
 

томка

Снайпер
Шановний Томка, вибачайте, що я вмішуюсь, но ніхто не хоче Вами керувати. З чого ви робите такі висновки.???
Як на мене адміністрація сайту ввела правильні рішення, щоб хоча б частково, "вставити палку" в незаконну торгівлю зброєю (вже писав, що потрібна поблажка в розіділі "запчастини і комплектуючі").
Самі ж Ви писали, що сай не комерційний. Сайт МИСЛИВСЬКИЙ, який надає змогу форумчанам ще торгувати. А щоб ніхто не міг звинуватити сам форум, тому і були запроваджені такі правила.
Дякую за обидва останнi пости. Дiйсно немає приводу до полемiки. Бо як на мене,то мета досягнута. Є обговорення. Щодо питання до шановного модератора,воно лишається. Стосовно приказок..."благими намерениями устлана дорога в ад". Аби як справи не робляться.
А за досвiдом запрошую до нас,якшо мисливство остаточно в цiм роцi не загине. Iз серпня голуб,а жовтень -фазан.
З повагаю.
 

PinchukMP

ветеран форуму
надійна команда
І я відмічусь в данній темі. Я продавав зброю і на цьому сайті,і на райберті і на уахатері,але тільки свою. На прохання модераторів я завжди в ПП відправляв скан-копію дозволу,і це не викликало у мене ніяких проблем.Так само,коли в мене в місті були проблеми з придбанням пороху я теж його купував на одному з цих ресурсів,і для створення теми купівлі також надавав цю скан-копію. Я вважаю що це не повинно бути якоюсь проблемою,якщо звісно зброя чи деталі чисті і ваші.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Здесь можно говорить до победы без всяких ограничений!!Сюда буду выставлять все "разговорные"темы для их дальнейшего "обсасывания,"ибо"в споре рождается истина",а ее сейчас очень трудно достать со всей швали,которая нас окружает!!
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
ибо"в споре рождается истина"
як би там не було, але нововведення діє, де через Ваше нагадування, де самостійно, але все впорядковується.
на полюванні "по-маленькому" не стидаємся просто відвернувшись в сторону, а тут дозвіл встидно:D:D:D
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
В нашому нововведенню лише користь для всіх і через деякий час це зрозуміють навіть ті, хто вставав "на диби"!!!!
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
ЗАКОН УКРАЇНИ Про захист персональних даних

Закон України Про зброю
Стаття 34. Права і обов'язки власників зброї


P.S.Оберігати свій сайт потрібно законними методами!
Пардон, а что, у нас уже есть Закон Украины "Об оружии"?!.
Блин, проспал, видимо!.. :(
 

Alexandr19-63

Новачок
арго ты прав.швали и тварья разномастного вокруг тебя полно!но этим ублюдкам осталось совсем ничего!балом они не правят и править никогда не будуть!
 
Статус
Закрита.
Зверху