Догляд за нехромованими стволами

Ruslan83

Мисливець
Шановні форумчани створив тему щоб дізнатися більше як правильно доглядати за нехромованими стволами, чим потрібно змащувани ствол в середині а чим не бажано. Які мастила застосовувати.З повагою!
 

mulyavchik

Снайпер
Після полювання мию стволи свого Зімсона в мильній воді.просушую жінчиним феном(ПОКИ НЕБАЧИТЬ.бО ТРОХИ БУРЧИТЬ).Потім всезмащую балістолом.Нарікань немае.Політ нормальний.Хоча рушниця і дісталася мені не з ідеальними стволами,е сип,але вона далі ще поки нерозповсюдилась. Якось так. З пов.
 

huntmaster

Слідопит
Після стрільби мию стволи керосином. Внутрішню та зовнішню поверхню стволів змащую трансформаторним маслом - ніяких нарікань немає.
 

huntmaster

Слідопит
Я живу не в квартире:) наливается керосин в обрезанную пластиковую бутылку, туда ставим стволы дульным срезом и сначала бронзовым ершом гоняем, а потом наматываю х.б. ткань и чищу до полного устранения потемнений на тряпочке. Получается быстро и очень эффективно. Давно отказался от покупных дорогостоящих средств. Не замечал никакой проблеммы отмыть руки от керосина :)
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Шановні форумчани створив тему щоб дізнатися більше як правильно доглядати за нехромованими стволами, чим потрібно змащувани ствол в середині а чим не бажано. Які мастила застосовувати.З повагою!
Найголовніше - почистити стволи після стрільби якомога швидше! Краще - ще на полюванні у кінці дня. І потім декілька днів після полювання чистити, бо із металу стволів пари порохових газів ще кілька днів можуть виділятися (дрібні тріщинки, пори завжди є).
Я розповідав, що мив у мильному розчині стволи, потім насухо та змащував нейтральним мастилом (тоді ще "Глухар", зараз їх багато видів).
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Які мастила застосовувати
трансформаторне краще для чистки - воно "сухе", а якщо змастити на тривалий час. а купувати фірмові мастила не хочеться, то найкраще моторне мастило - типу 10W40. там і присадки антикорозійні і все що потрібно. на увесь сезон не намиєшся, та й не дай Бог прочитають та помиють хромовані стволи з раковинками... а от те що чистити треба раз після полювання та через 2-3 дні знов - то правда, приберете те, що виділилось з мікротріщин ствола.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Я живу не в квартире:) наливается керосин в обрезанную пластиковую бутылку, туда ставим стволы дульным срезом и сначала бронзовым ершом гоняем, а потом наматываю х.б. ткань и чищу до полного устранения потемнений на тряпочке. Получается быстро и очень эффективно. Давно отказался от покупных дорогостоящих средств. Не замечал никакой проблеммы отмыть руки от керосина :)
wd40 способно заменить керосин в квартире.
 

mrjura

Мисливець
wd40 способно заменить керосин в квартире.
Вітаю. А Ви спробуйте вище названим способом почистити зброю і побачите в що він перетворюється , скільки бруду в ньому залишається. Вартість керосину 1л 22грн. А wd,Хадо і т.д? Теж мив раніше як діди в мильній воді свого тозіка, але фен , вода ,час і незавжди якісно. Перепробував все що продається в магазинах. Після того як придбав мц прислухався до поради Олександра.
Швидко якісно і дешево.
Доречні теж живу будинку і з руки помити немає проблем.
P.s. якось на стенді під час тренування приїхав чоловік і попросив інструктора почистити зброю, чотири одиниці. Як потім зясувалося шеф відправив водія бо небуло з чим іти на полювання. Мораль. Головне почистить, а як і де то. Нехай щастить.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Ключевая фраза в квартире! Я думаю жена с дочкой меняб и сожгли б на этом керосине.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Ключевая фраза в квартире! Я думаю жена с дочкой меняб и сожгли б на этом керосине.
Ну, жену еще, как-то, понять могу, а дочке что папа сделал плохого?.. ;)
Мужики, вообще у меня другой вопрос: а как керосин на древесину может повлиять? (Только не говорите, что "мы аккуратно!". Всякое может произойти! :(
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Ну, он же не только... "плохо пахнет", но и кормит, и одевает, и выслушивает... всякие шалости, и сказки читает! Могла б простить ;) папины шалости! Может, ей рассказать, сколько папа не купить (список сами составьте), если ружжо ... испортится! :(
 

mrjura

Мисливець
Вітаю. Сьогодні після стенду (нобель,контейнер). Сразу на стенді почистив ( йоршир, хадо). Дома повторно вище вказаним способом.
 

Вкладення

Зверху