Дозвіл на зброю

Статус
Закрита.

yrets

Новачок
Хлопці ось уже і друге відкриття полювання, а мій дозвіл на зброю лежить в міліції(здав дозвіл на купівлю чикаю, сам дозвіл) на перше не пішов тому що не було зброї бо дуже довго чекав дозвіл на купівлю, а от тепер вже ця ,,засада,,! Але з мисливськими паперами все гаразд, що порадите бо думаю так піти без дозвола на зброю, бо самі знаєте, як вже хочетьс!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Ні чого не зрозумів... А якого біса дозвіл лежить у міліції (я зрозумів - дозвіл на придбання)? Термін його дії із дня видачі - три мясяці, та ще дозвільна може його на 1 місяць подовжити. А потім - вся процедура із нуля, із усіма сплатами!
Друге непорозумяння: а з чим вирішив йти на полювання? Є "ліва" зброя? Так у разі затримання її конфіскують, а ще можуть повідомити до райвідділу, який після цього якщо й видасть дозвіл на придбання, то з певними "преференціями" на свою користь!
А взагалі браконьєрські теми навіщо тут роздмухувати?
Процедура проста: подав заяву із усіма встановленими документами на дозвіл, максімум у місячний текрмін повинні видати або відмовити офіційно та за наяви певних підстав. Якщо не видали та не відмовили - звертаємося до прокуратури чи суду.
Якщо дозвіл оформлений та підписаний та лежить у райвідділку, то ти забов"язаний його забрати та отоварити, інакше він втрачає термін дії.Можеш лише попросити подовжити ще на 1 місяц ь (разом - 4 місяці вийде). Якщо ж товару не підібрав, то це твої проблеми, бери, що є, або знову замовляй дозвіл.
 

Loki

Мисливець
yrets;41320 сказав(ла):
що порадите бо думаю так піти без дозвола на зброю, бо самі знаєте, як вже хочетьс!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Це вже бракон"єрство, а це не наші методи. Тому раджу набратися терпіння і дочекатися отримання всіх дозволів. Це ж не останнє полювання у Вашому житті, то чому така нетерплячка? Краще йдіть до дозвільної, хай скажуть конкретні строки видачі дозволу. Ще раз наголошую - ЗАЧЕКАЙТЕ!!!
 

yrets

Новачок
Яковлев В.А.;41322 сказав(ла):
Ні чого не зрозумів... А якого біса дозвіл лежить у міліції (я зрозумів - дозвіл на придбання)? Термін його дії із дня видачі - три мясяці, та ще дозвільна може його на 1 місяць подовжити. А потім - вся процедура із нуля, із усіма сплатами!
Друге непорозумяння: а з чим вирішив йти на полювання? Є "ліва" зброя? Так у разі затримання її конфіскують, а ще можуть повідомити до райвідділу, який після цього якщо й видасть дозвіл на придбання, то з певними "преференціями" на свою користь!
А взагалі браконьєрські теми навіщо тут роздмухувати?
Процедура проста: подав заяву із усіма встановленими документами на дозвіл, максімум у місячний текрмін повинні видати або відмовити офіційно та за наяви певних підстав. Якщо не видали та не відмовили - звертаємося до прокуратури чи суду.
Якщо дозвіл оформлений та підписаний та лежить у райвідділку, то ти забов"язаний його забрати та отоварити, інакше він втрачає термін дії.Можеш лише попросити подовжити ще на 1 місяц ь (разом - 4 місяці вийде). Якщо ж товару не підібрав, то це твої проблеми, бери, що є, або знову замовляй дозвіл.


причому тут браконьерство, зборя моя легальна, дозвіл на купівлю я задав,а сам дозвіл(там де фото номер рушниці) ще не отримав. В мене в грудні місяці вже буде юбілей 1 рік як я взагалі почав його робити. Посвідчення мисливця за 7 днів зробив і то це разом зі святковими, вступив в колектив, заплатив взноси, відстрілка, от і нетерплячка!!!!!
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
yrets;41329 сказав(ла):
зборя моя легальна, дозвіл на купівлю я задав,а сам дозвіл(там де фото номер рушниці) ще не отримав.
Ось нічого зрозуміти не можна!.. Тобто: дозвіл на придбання був отриманий, а дозвіл на зберігання - ще ні. А що заважає? У місячний термін повинні видати. Інакше - до прокуратури.

yrets;41329 сказав(ла):
В мене в грудні місяці вже буде юбілей 1 рік як я взагалі почав його робити. Посвідчення мисливця за 7 днів зробив і то це разом зі святковими, вступив в колектив, заплатив взноси, відстрілка, от і нетерплячка!!!!!
А якщо самому забрати важко, то треба пам"ятати (посвідчення ж отримав?) що всі визначені Законом документи повинні бути із мисливцем під час полювання та надаватися контролерам на їх першу вимогу. Інакше - протокол і штраф
 

volodimir

Новачок
Доброго, год это многовато для всей процедуры получения "корочки". А оплатили квитанцию (за само удостоверение) как за пластик +- 100 гр , или как обычное 10-20 гр?
Из личного опыта - с удостоверениями старого образца сейчас немного много напряженка (дешево и не выгодно ))) из за того и задержка .
 

yrets

Новачок
Довго бо те не так, то те приниси
Яковлев В.А.;41330 сказав(ла):
yrets писал:
зборя моя легальна, дозвіл на купівлю я задав,а сам дозвіл(там де фото номер рушниці) ще не отримав.

Ось нічого зрозуміти не можна!.. Тобто: дозвіл на придбання був отриманий, а дозвіл на зберігання - ще ні. А що заважає?

тобто так як ви сказали
 

Тимофей

Новачок
Уважаемый yrets !С разрешителем дружить надо!!!:)Я со своим через армянский коньяк подружилса:))) Ну таки окозалось что он супер мужик:) И делов на 3 недели!!
 

yrets

Новачок
Тимофей;41347 сказав(ла):
Уважаемый yrets !С разрешителем дружить надо!!!:)Я со своим через армянский коньяк подружилса:))) Ну таки окозалось что он супер мужик:) И делов на 3 недели!!
отакі от коньячніки і робалували їх, що вони палець об палець не вдарать.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
yrets;41337 сказав(ла):
Довго бо те не так, то те приниси
Яковлев В.А. писал:

yrets писал:
зборя моя легальна, дозвіл на купівлю я задав,а сам дозвіл(там де фото номер рушниці) ще не отримав.

Ось нічого зрозуміти не можна!.. Тобто: дозвіл на придбання був отриманий, а дозвіл на зберігання - ще ні. А що заважає?

тобто так як ви сказали

Так чого до цього часу не забрав?
 

Тимофей

Новачок
отакі от коньячніки і робалували їх, що вони палець об палець не вдарать.[/quote]
Ну вы меня удивляете!Вы не обижайтесь, то-что я скажу адресовано не в ваш адрес!Чем отличяетса неудачник, от удачлевого человека?Удачливый человек идёт по пути наименшого сопротивления ,а неудачник сам себе строит стены, а потом пытаетса их пробить, и не редко головой:)Вот у меня сосед так-же говорил, везде ходил ругалса, не где не платил, и учителю коробку конфет не подарит,мол чёето я буду платить я всё по закону ,мол против корупции.А в итоге я узнаю что он скисший борщь доедает,и прпавшие фрукты, на вопрос зачем,он ответил честно ЖАБА давит!Так вот за благородными намеренями может стоять банальная зелёная жаба!:)Это я не в ваш адрес просто злой на соседа!))пс. Щяс опять от Яковлева на орехи схлопочю за свой коментарий!!!:))
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Ну, Тимоха ты сказал! Психопата с нами - нормальными борцами - сравнил! -:))
ПыСы. Я от жадности не умру. Скорее - от гипертонии :-((
 

Тимофей

Новачок
Яковлев В.А.;41375 сказав(ла):
Ну, Тимоха ты сказал! Психопата с нами - нормальными борцами - сравнил! -:))
ПыСы. Я от жадности не умру. Скорее - от гипертонии :-((
Хух пронесло, я думал мне труба ,легко отделалса!!:)Вот и жена моя держет меня на растоянии от своих крутых подруг, потому-что я говорю то что думаю!:)Так-что надеюсь ни кого не обидел!!!!
 

yrets

Новачок
Яковлев В.А.;41350 сказав(ла):
yrets писал:
Довго бо те не так, то те приниси

Яковлев В.А. писал:

yrets писал:
зборя моя легальна, дозвіл на купівлю я задав,а сам дозвіл(там







де фото номер рушниці) ще не отримав.



Ось







нічого зрозуміти не можна!.. Тобто: дозвіл на придбання був отриманий, а дозвіл на зберігання - ще ні. А що заважає?

тобто так як ви сказали




Так чого до цього часу не забрав?
ну говорять просто подзвони тоді, потім на слідуючий тиждень перенос, а час то йде!
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
А, так єто ОНИ тянут? Ну так позвони, скажи ему, что прошли все сроки и ты обращаешься в прокуратуру
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Яковлев В.А.;41394 сказав(ла):
Ну так позвони, скажи ему, что прошли все сроки и ты обращаешься в прокуратуру
Да даже не надо говорить-пугать,а сразу напиши заявление в прокуратуру и копию им.Сами вечером пинесут домой!!
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Кстати, вариант! Только разрешители после этого "булыжник за пазухой" будут держать...
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
А чего им держать,если сами забурили.Есть еще безболезненный вариант-это зайти к начальнику разрешительной и все ему выложито и в конце показать копию письма в прокуратуру(еще не отправленного),как правило он ничего незнает о косяках подчиненных и сразу все расставит по местам.
 

PETROPAVEL

Слідопит
Я полагаю , что Тимофей в некотором роде прав , а если еще и армянский они на пару усугубили , да под шашлычек ... то это просто супер ... разрешители тоже люди , и такие же как и мы , со своими напрягами и тяготами службы , да еще и зарплатой не ахти какой ...
 
Статус
Закрита.
Зверху