Дозвіл на придбання зброї після 07.11?

Ігор Вас

Мисливець
маю на увазі що у Ігор Вас після його повідомлень знизу(підпис) вказує що Тернопільська область.
Якщо слідкували за темою, то неодноразово я вказував на Тернопільську область, але після рекомендації Mykola STARyy область вказав в підписі.
 

crp

Мисливець
чому просто в профілі не вказати? :)
але то все флуд і теми не стосується...
 

Ингул

Мисливець
А сколько на данный момент стоит снять ружье с учета? Гладкоствол и нарезное есть разница?
 

crp

Мисливець
Ще раз питаю: у вас вказано? Чому не почати з себе?
Шановний в мене не вказано ні в профілі ні в підписах. Крапка.

А в колеги в профілі пусто(саме там де варто шукати таку інформацію), а в підписі є.

УсЬо сказав :)
 

Ігор Вас

Мисливець
Шановний в мене не вказано ні в профілі ні в підписах. Крапка.

А в колеги в профілі пусто(саме там де варто шукати таку інформацію), а в підписі є.

УсЬо сказав :)
Виправив, не думав, що може бути повідомлень про незаповнений профіль.Приношу свої вибачення. Власне, тема не про це!
 

Ігор Вас

Мисливець
Головне,що як не як, а система зі скрипом рушила з мертвої точки. Те чого ми з Вами чекали,накінець запрацювало. Реєстрація проводиться, дозвола видаються. Дозвіл на зберігання .... буде книжечка, а не пластик.
 
  • Like
Reactions: crp

Tocato

Мисливець
Доброго времени суток ув. Форумчане, интересует вопрос, скоро стану обладателем разрешения на приобретение гладкоствольного охотничего ружья, так вот вопрос, может кто в курсе.
Могу ли я приобрести два ружья на одну зеленку?
 

Mykola STARyy

Снайпер
Доброго времени суток ув. Форумчане, интересует вопрос, скоро стану обладателем разрешения на приобретение гладкоствольного охотничего ружья, так вот вопрос, может кто в курсе.
Могу ли я приобрести два ружья на одну зеленку?
Тільки в тому випадку, якщо "зеленка" видана на 2 одиниці і купуєте в одного продавця.
 

Tocato

Мисливець
:(( зеленка на одну единицу, а тут просто подвернулось еще одно ружье по хорошей цене...... придется значит делать еще одно разрешение:((
 

PinchukMP

ветеран форуму
надійна команда
Вітаю всіх. Вчора був у нас в дозвільній,по перше кому потрібно графік роботи :
Середа 14-00 до 18-00,
Четверг 10-00 до 18-00,
Субота 09-00 до 12-00.
Дозволи видають,перереєстрацію проводять,але видача самого дозволу (книжечка чи пластик) протягом двох тижнів! По цінам все детально не розказали,але сказали що на даний момент дешевше чим було,зокрема виготовлення пластику в районі 70 гривень.
Довідка про відсутність судимості як завжди на плечах громадян!
 

Tocato

Мисливець
В субботу 23.01 получаю зеленку, так что мож кому нужна иформация, ЗАПОРОЖЬЕ РАБОТАЮТ...
 

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
Вітаю всіх. Вчора був у нас в дозвільній,по перше кому потрібно графік роботи :
Середа 14-00 до 18-00,
Четверг 10-00 до 18-00,
Субота 09-00 до 12-00.
Дозволи видають,перереєстрацію проводять,але видача самого дозволу (книжечка чи пластик) протягом двох тижнів! По цінам все детально не розказали,але сказали що на даний момент дешевше чим було,зокрема виготовлення пластику в районі 70 гривень.
Довідка про відсутність судимості як завжди на плечах громадян!
А пластик точно дають?
 

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
Цікаво якщо дають пластик то чи можна оці книжечки поміняти?
 

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
Сказав шо да,більше того ,вибір що отримувати тепер на власнику. Але,то був не Олександр Володимирович,а якись молодий,я його не знаю.
Там їх два молодих. Низенький і вигляд зпитого і трохи вищий))) а маєш телефон туди? Мож мобільні є?
 
Зверху