Дозвіл на придбання зброї

INTER

ветеран форуму
надійна команда
В связи с созданием сервисных центров и внесенными изменениями в ЗУ "Про захист персональних даних", получение справки о несудимости для оформление разрешение на оружие, разрешительная больше не осуществляет проверки на отсутствие судимостей! Справку должен заказывать и получить ЛИЧНО желающий на оформление оружия! Не знаю как там у других, но у нас еще не было ни одного случая, когда разрешительная сама проводила такого рода проверку! Всех отправляют за справкой в ТСЦ!
 

INTER

ветеран форуму
надійна команда

INTER

ветеран форуму
надійна команда

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
В связи с созданием сервисных центров и внесенными изменениями в ЗУ "Про захист персональних даних", получение справки о несудимости для оформление разрешение на оружие, разрешительная больше не осуществляет проверки на отсутствие судимостей! Справку должен заказывать и получить ЛИЧНО желающий на оформление оружия! Не знаю как там у других, но у нас еще не было ни одного случая, когда разрешительная сама проводила такого рода проверку! Всех отправляют за справкой в ТСЦ!
Оспорювати не буду! Але поки що діють приписи наказу № 622. Буде інша процедура - ознайомимося! ;) Чи у Вас є інший документ? Будь ласка, давайте почитати колегам на форумі.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
В Винницкой области - в областной.
Я просто писав про Київ. У нас тут для міських - міська та районна у м. Києві. А для обласних у Київській області - обласна (як у Вас) та районні у області.
 

ura83

Слідопит
Оспорювати не буду! Але поки що діють приписи наказу № 622. Буде інша процедура - ознайомимося! ;) Чи у Вас є інший документ? Будь ласка, давайте почитати колегам на форумі.
Інших документів напевне немає, але є некомпетентні люди у дозвільних системах і не тільки, які знаходяться не на своєму місці та займаються не своєю справою :D.

Вихід один і до цього йдемо - щоб полегшити собі життя потрібно, користуватись послугами юристів (Я наприклад краще б заплатив юристу і на цьому зекономив перш за все свій час, а потім і кошти )
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Але
В связи с созданием сервисных центров и внесенными изменениями в ЗУ "Про захист персональних даних", получение справки о несудимости для оформление разрешение на оружие, разрешительная больше не осуществляет проверки на отсутствие судимостей! Справку должен заказывать и получить ЛИЧНО желающий на оформление оружия! Не знаю как там у других, но у нас еще не было ни одного случая, когда разрешительная сама проводила такого рода проверку! Всех отправляют за справкой в ТСЦ!
Може, я щось не дочитав... Але не знайшов нічого!..
Колего, будь ласка, трошки докладніше можна розписати? Наприклад, із посиланням на норму того ж Закону Про захисть?..
 

INTER

ветеран форуму
надійна команда
Річ у тому, що виникла колізія норм законодавства. Наказ 622 не передбачає подання особою довідки про відсутність у неї судимостей, а надає такі повноваження дозвільній системі. Раніше (до створення Сервісних центрів) так і було. Дозвільна надсилала запити до Управління інформаційно-аналітичного забезпечення (згодом до Управління інформаційної підтримки, а тепер Управління інформаційно-аналітичної підтримки - реформувалось) обласного управління міліції (зараз - поліції). Дане Управління надавало такі довідки, які клались у справу. Зараз же, у зв"язку з внесенням змін до ЗУ "Про захист персональних даних", а саме у відповідності до ч. 6 ст. 6, ч. 1 ст. 7, п. 1 ч. 2 ст. 7, п. 7 ч. 2 ст. 7 вказаного Закону, надання конфіденційної (а дана інформація є конфіденційною) інформації про наявність/відсутність судимостей третій особі заборонена окрім виадків, передбачених п. 1 ч. 2 ст. 7 та, у випадку поліції, п. 7 ч. 2 ст. 7 Закону. Внутрішнім наказом, вищезгадане Управління надає відповідні довідки тільки за особистим запитом особи (п. 1 ч. 2 ст. 7 Закону) та п. 7 ч. 2 ст. 7 Закону (найчастіше - оперативно-розшукова діяльність). Перевірка для оформлення дозволу на зброю нічим не передбачена. Далі, утворились Сервісні центри, до повноважень яких було віднесено "... надання довідок про відсутність/наявність судимостей". Туди набрали "молодих , але затятих", які, при зверненні дозвільної системи з запитом на перевірку особи на предмет несудимості/судимості, посилаються на ч. 6 ст. 6, ч. 1 ст. 7, п. 1 ч. 2 ст. 7 Закону і будьте здорові! Дозвільна, зі своїм 622-м наказом проти Закону (наказ - з малої букви і Закон - з великої букви, так як має вищу юридичну силу) сидить в юридичній колізії. Наказ не врахував положення Закону. В них немає підстави проводити перевірку. Посилатись на згоду особи на обробку персональних даних в даному випадку вони не можуть, адже потрібно звертатись з запитом в інший орган (Сервісний центр), який, хоча і знаходиться в системі МВС, в структуру Нацполіції не входить. Обробка персональних даних здійснюється тільки внутрі підрозділу (перевірка по різноманітним базам). Ось така ситуація...
 

INTER

ветеран форуму
надійна команда
В нас з цим справжня біда. Можливо, в інших областях поки що не так, і сервісні центри про це ще не знають. А в нас хлопці з дозвільної реально просять людей замовляти довідки про несудимість, бо на їхні запити приходили постійні відмови. Вони вже такі запити навіть не надсилають, бо так тільки вб"ють час, а толку не буде.
 

kef

Зброяр
Бюрократи .Весь час лише одне...папери.папери...то довідку на на довідку з порівняльною таблицею. ..за тиждень.місяць .рік...дописи.приписи. .брехня з низу до верху...
Дореформувалися вже...система в системі а толку нуль...:)
 

ura83

Слідопит
Бюрократи .Весь час лише одне...папери.папери...то довідку на на довідку з порівняльною таблицею. ..за тиждень.місяць .рік...дописи.приписи. .брехня з низу до верху...
Дореформувалися вже...система в системі а толку нуль...:)
Тільки що виходив на перекур :D. Зустрів працівника ЦНАПу , запитав про таку довідку у відповідь він покліпав очима :D:D:D. Сказав не знаю , піде вияснить і передзвонить
 

CheshireCat

Мисливець
Тільки що виходив на перекур :D. Зустрів працівника ЦНАПу , запитав про таку довідку у відповідь він покліпав очима :D:D:D. Сказав не знаю , піде вияснить і передзвонить
Ну працівники ж різні бувають.
Може він там лише порядок наводить.
 

kef

Зброяр
Ті довідки у центрах надання послуг...Ви зрозуміли яких :D..
Вже буде скоро два роки як ними видаються...Приходиш з паспортом ...безкоштовна -місяць...за терміновість ...наче тиждень то платно. ..Вся інфа повинна бути на їхніх сайтах..
 

INTER

ветеран форуму
надійна команда
безкоштовна -місяць...за терміновість ...наче тиждень то платно
Термінову роблять за 3 робочих дні. Коштує 300 грн. Гроші в касу банку, рахунок МВС. Підписується (факсиміле) керівництвом Департаменту інформатизації МВС
 
Зверху