Документи

Статус
Закрита.

TOZ БМ

Мисливець
рішив стать Мисливцем зробив документ на придбаня зброї! купив рушницю 30 січня 2014 року зариїстрував в МВС 7 сичня подали справу на дозвіл збирігання і носіння і цей процес затігся до сьогоднішніх днів то нема дозволів то нема кому підписати і ці обіцянки уже 3 місяця я слухаю а без цого дозволу я не можу зробити мисливського квитка! що робити в такій ситуації пидскажіть пожалуста С/ува
 

Роман Мельниченко

ветеран форуму
надійна команда
Перше: вам треба написати заяву в МВС щоб вам дали письмову відповідь чому до цих пір вам не видали дозвіл на зберігання і носіння зброї. Як правило ваша заява діє на працівників як "чарівна паличка" - вони одразу знаходять бланк і виписують його вам.
Друге: хто вам сказав таку дурницю що без дозволу на зброю ви не можете стати мисливцем, це маячня, вчіть білети і ідіть здавати екзамен на мисливця.
Успіхів.
 

Толяныч63

Мисливець
Перше: вам треба написати заяву в МВС щоб вам дали письмову відповідь чому до цих пір вам не видали дозвіл на зберігання і носіння зброї. Як правило ваша заява діє на працівників як "чарівна паличка" - вони одразу знаходять бланк і виписують його вам.
Друге: хто вам сказав таку дурницю що без дозволу на зброю ви не можете стати мисливцем, це маячня, вчіть білети і ідіть здавати екзамен на мисливця.
Успіхів.
в МВС куда именно? в Киев? так это письмо тоже может неделями ехать.. местная прокуратура думаю гораздо быстрей с этим разберется..
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
хлопці заспокойтесь. МВС лише сьогодні заключає договір з поліграфічною фірмою на бланки посвідчень, через місяць вони будуть лише в обласних ГУ МВС, ще місяць поки на райони поділять. кому швидко потрібно - беріть тимчаствий дозвіл та не займайтесь паперотворенням у прокуратурі.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
бланки на сьогодня закінчились навіть для "своїх"
 

TOZ БМ

Мисливець
у мене все через Полтавську область видаеця я до киева немаю відношення ниякого!
 

TOZ БМ

Мисливець
Я поняв! просто я хотів до відкритя на утку шоб всі докупенти були на руках а то получаєця зброя в сейфі стоїть ксерокопія зеленой карти на покупку єсть а остальні доки в воздусі вже 3 місяці
 

varvar

Мисливець
Я поняв! просто я хотів до відкритя на утку шоб всі докупенти були на руках а то получаєця зброя в сейфі стоїть ксерокопія зеленой карти на покупку єсть а остальні доки в воздусі вже 3 місяці
Я также ждал звонил меня кормили завтраками то начальник в отпуске то еще что то но я время не терял выучил билеты подал документы и через неделю сдал экзамен проплатил в банк 60 гривен и через 3 дня мне позвонили что бы забрал охотничий билет и матроску потом в районный уоор вступил в общество проплатил вступительные сезонку и как получил на ношение и хранение у меня уже все было готово еще ждал 3 недели до открытия
С Ув.
 

Доцент

Мисливець
бланки на сьогодня закінчились навіть для "своїх"
Норд, як кажуть в одній приказці, щось ви дядьку трохи те, щось ви трохи п...те. Тиждень тому проходили перереєстрацію всим нашим колективом, так посвідчення були замінені всим хто цього потребував без всяких перешкод. Можу навіть надати скан свіжого дозволу в підтвердження своїх слів, звісно при потребі.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Можу навіть надати скан свіжого дозволу в підтвердження своїх слів, звісно при потребі.
то я за Вас радий. в нашій області немає і це мені відомо. якщо Ви близько до столиці, то там воно може і краще. якби у нас був хоч би один бланк на район - він би був у мене, а мені потрібно на сьогодні 3. тай судячи з назви теми і проблеми ТС по багатьох областях така проблема.
 

Доцент

Мисливець
то я за Вас радий. в нашій області немає і це мені відомо. якщо Ви близько до столиці, то там воно може і краще. якби у нас був хоч би один бланк на район - він би був у мене, а мені потрібно на сьогодні 3. тай судячи з назви теми і проблеми ТС по багатьох областях така проблема.
Ну тоді лишється надіятись на краще. Удачі Вам.
 

karman

ветеран форуму
надійна команда
рішив стать Мисливцем зробив документ на придбаня зброї! купив рушницю 30 січня 2014 року зариїстрував в МВС 7 сичня подали справу на дозвіл збирігання і носіння і цей процес затігся до сьогоднішніх днів то нема дозволів то нема кому підписати і ці обіцянки уже 3 місяця я слухаю а без цого дозволу я не можу зробити мисливського квитка! що робити в такій ситуації пидскажіть пожалуста С/ува
Для получения охотничьего билета, разрешение на оружие ненужно. Как то так.
 
Статус
Закрита.
Зверху