Допомога користувачам форуму (Запитання - Відповідь)

Яремко А.А.

S-Moderator
Команда форуму
Буду допомагати з складностями котрі виникли при користуванні форуму! Завантаження відео, фото, файли, відкриттям випадково закритої теми, тощо.
Моя пошта для звязку з Вами andriymoderutmr@gmail.com


П.С. Я НЕ допомагаю!!! З запитаннями типу, "За що я отримав бан, чи проханнями зняти його"!!!
 
Останнє редагування:

Яремко А.А.

S-Moderator
Команда форуму
Як вставляти відео на форум! Є два способи я їх зняв в відео. Вибачте при включенні скрін касту ноутбук глючить тому відео підторможує! Підкреслю що дана дії підходять тільки для вставки відео з YouTube
 

Роман Мельниченко

ветеран форуму
надійна команда
Доброго здоровя!
У мене така проблема, що я не можу видалити кілька приватних повідомлень від Адміна, зокрема "З Новим Роком" і в мене на сторінці постійно висить "Повідомлень 1" хоча непрочитаних повідомлень немає.
Допоможіть.
 

Яремко А.А.

S-Moderator
Команда форуму
Доброго здоровя Вам
Тут я нічим не допоможу глюки форуму! Таке саме і у мене і всіх! Потрібно нам переїздити всім на новий більш функціональніший форум! З часом все буде ;)
 

Роман Мельниченко

ветеран форуму
надійна команда
Ще таке питання, чому у Syava70 репутація +4, хоча "+" йому поставили 15 людей а "-" тільки один ? Мало би бути +14.
 

Яремко А.А.

S-Moderator
Команда форуму
Репутація накладається! Тобто строка плюсів і мінусів ховається в низ і гортати перелік сторінок Ви не можете. А повністю її можуть бачити тільки адміністратори сайту. В Syava70 є -15 від Адміна за порушення правил форуму! Просто Ви цього не бачите цифри я перераховував тільки що все добре!

Ось Ви поставили +1 Ярославу і його -1 спустився вниз по строці і тепер його не видно!
Де пердед тим -1 був від Гусара помилковий і він його виправив на +1

П.С. Якщо Ви уважно подивитесь на свою строку репутації 20 неназбираєте видно 13+ і 2- А всього у Вам +20 ще 7+ зависли внизу!
 

Kapitan

Снайпер
Андрій поясніть мені будь ласка чуму в мене в розділах "Продам" та "Куплю" пропала функція "Добавить новую тему". А формат в цих двух розділах настільки розширений, що і читати що небудь пропадає охота.
Можливо глюки форуму. Який тоді вихід.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Kapitan;219187 сказав(ла):
Андрій поясніть мені будь ласка чуму в мене в розділах "Продам" та "Куплю" пропала функція "Добавить новую тему". А формат в цих двух розділах настільки розширений, що і читати що небудь пропадає охота.
Можливо глюки форуму. Який тоді вихід.
Для цього в розділі "Полювання" -"Продам"http://uoor.com.ua/forum/rus/index.php?PHPSESSID=9h3euba1qb822aklgf3kof3o34натисніть режим роботи "Форум"і все стане на свої місця!!Зараз ви працюєте в режимі "Таблиця"!Удачі.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму

Роман Мельниченко

ветеран форуму
надійна команда
У мене таке запитання, чи можна переуступити "резерв".
Наприклад в темі хтось Нік №1 зробив резерв, а після зробив ще резерв і Нік №2 і Нік №3, і чи може Нік №1 переуступити резерв Ніку №3.
 

Яремко А.А.

S-Moderator
Команда форуму
Якщо нік №1 уступить свій резерв ніку №3 і напише це в темі то без питань! Де факто це буде юрид. підтверджено ніком №1. у темі продавця що я уступаю резерв №3. І передаю йому свій зайнятий лот. То ніяких питань.

Ну ще є варіанти якщо нік №1 зробив резерв і не виходить на звязок добу це автоматично переходить на нік№2 якщо 2 не виходить на звязок тоді передається ніку №3 і.т.д.

П.С.
Дозволено все що прямо не заборонено законом! Стаття 19 Конституції - Свобода і воля кожного...
 

Яремко А.А.

S-Moderator
Команда форуму
Грищенко;224186 сказав(ла):
Форумный движок до Нового Года поменяют?
Є набагато серйозніші плани! Які поки не скажу Але плани обнадійливі думаю скоро оголошу їх Вам всім!
 

Одинокий Вовк

ветеран форуму
надійна команда
Андрій, здоров був!
Сьогодні, вранці, створив поздоровлення "З днем автомобіліста", але дана тема не висвітлилася в поздоровленнях. Вона є, існує, але не перша.
Це вже не перший раз. Прошу Тебе допомогти в вирішенні даного недоліку.
Завчасно дякую.
 

Яремко А.А.

S-Moderator
Команда форуму
З проблемами по форуму пишіть будь ласка сюди не плодіть теми в яких потім самі путаєтесь!
 

Грищенко

Снайпер
AndriyJaremko;224195 сказав(ла):
Є набагато серйозніші плани!
Сразу вспоминается пословица про синицу и журавля.Очень надеюсь,что планы таки перейдут в плоскость реализации.
В принципе,я уже как-бы и привык к этому корявому форумному движку,но некоторые его..."особенности", ну очень раздражают.
Успехов в осуществлении задуманного.
 
Зверху