Допоможіть вибрати першу рушницю.

Hovarf

Слідопит
відайте чи завезіть до Егерів
Уважно почитайте моє попереднє повідомлення. Якщо на полюванні є єгер і йому потрібно здати патматеріал на аналіз щодо сказу , відстріляного лиса йому віддаю. Але возитися з добутим лисом по місті і шукати куди його подіти чи здати - однозначно НІ. Вже краще прикопати в лісі (закривши очі на етичність).
 

ura83

Слідопит
Уважно почитайте моє попереднє повідомлення. Якщо на полюванні є єгер і йому потрібно здати патматеріал на аналіз щодо сказу , відстріляного лиса йому віддаю. Але возитися з добутим лисом по місті і шукати куди його подіти чи здати - однозначно НІ. Вже краще прикопати в лісі (закривши очі на етичність).
Цікаво було б почути Вашу відповідь на рахунок сірих ворон. Їх куди дівати після відстрілу.


:eek::rolleyes:

На рахунок першого то : Повторююсь ще раз - не хочете возитись НЕ СТРІЛЯЙТЕ і все

По другому : не рівняйте молоток з "шариковою" ручкою:D. Мова йшла про молоток :D і не треба тут переходити (спригувати з теми) на сірі ворони і тд, не про то мова :D

П.С.

Дискусію припиняємо на мою думку ви не праві, на вашу я - висновок глухий кут :D.
Розбігаємося по хатам (у нашому випадку по роботах).

ЗВИЧАЙНО ХОТІЛОСЬ Б ПОЧУТИ думку ЯКОВЛЕВА В.А. (качки на фото він рахує добре :D цікаво що скаже з цього приводу він?)
Якщо повезе то почуємо!
 

Hovarf

Слідопит
Дискусію припиняємо на мою думку ви не праві, на вашу я - висновок глухий кут :D.
Розбігаємося по хатам (у нашому випадку по роботах).
Й справді - глухий кут. Тим більше, наша суперечка відійшла від даної теми - про вибір першої рушниці. Колись, при наявності вільного часу та бажання, створю на форумі тему - про етичність (чи неетичність) "поховання" відстріляних лисиць в угіддях на місці відстрілу. Цікаво буде почути різні точки зору з цього приводу. Вам бажаю всього найкращого.
 

Mykola STARyy

Снайпер
Тим більше, наша суперечка відійшла від даної теми - про вибір першої рушниці.
Тема вичерпана, рушниця куплена, чого ж не потриндіти якщо автор не закриває. Це ніби застільна балачка при "обмиванні".:);)
 
Зверху