Допоможіть визначитись!!!

Статус
Закрита.

vitaliy666

Новачок
доброго дня,отримав ,нарешті,дозвіл і постав вибір,що обрати???Пропонують взяти ИЖ 43 м 1987 року привезений прямо з заводу ( ціна 300₴)і між Stoger 2000 Camo( ціна 350₴),Stoger знаходиться в мого знайомого,він перший власник,настріл не дуже великий,з його слів "підводних каменів не має" рушниця працює ідеально,просто він переходить на двостволку 16 к.!А взагалі шукаю рушницю у Волинській обл.,з ціною до 10 тис.!Ваші "ЗА" і "ПРОТИ" цих девайсів!
 

KFoR

Зброяр
Якщо вибір між цими двома то я за стоеджер. А які полювання плануються?
 

vitaliy666

Новачок
Можливо хтось має дані девайси,скажіть про них щось,? Сам же інформацію про них черпав з різних джерел,і появились суперечки в самому мені!це має бути моя перша рушниця,але все починалось із класики ИЖ -18,16 к.,потім ИЖ -27 ,але це все зброя моїх друзів ,а зараз постав вибір в мене,бо залишилось 2 місяці і "зєльонка " згорить!(((
 

KFoR

Зброяр
Я собі вибирав з нових рушниць, вибирав п/а. Перед цим місяць читав про продукцію латека на юахантері, прийшов в магазин і пішов курити ганщєзу про нео12. Так і вам якщо якась рушниця сподобалась то почитайте в неті благо інформації зараз багато, а тоді беріть.
 

vitaliy666

Новачок
Дякую,я так і роблю,вже голова кругом,нове це добре,але ₴?) бюджет 10тис.,)
 

beton2464

Мисливець
Иж -43М ,1987 року випуску,це була моя перша рушниця,яку я купляв новою в цьомуж 1987 році. Рушниця має хороший баланс і простий механізм.Полював з нею вісім років. Дуже добре попадав по качці в основному з першого пострілу на вскидку,залишились тільки хороші спогади. Про "Стогер" сказати нічого не можу так-як ніколи не бачив.
 

Саша1985

Мисливець
Можливо хтось має дані девайси,скажіть про них щось,? Сам же інформацію про них черпав з різних джерел,і появились суперечки в самому мені!це має бути моя перша рушниця,але все починалось із класики ИЖ -18,16 к.,потім ИЖ -27 ,але це все зброя моїх друзів ,а зараз постав вибір в мене,бо залишилось 2 місяці і "зєльонка " згорить!(((
Вы главное не спешите,а зеленку и продлить можно еще на три месяца.До охотничьего сезона время еще есть,и если будете покупать ружье с рук.Пригласите человека который в этом понимает,что бы не подсунули ружье,которое уже себя исчерпало.Таких пройдох хватает.
 

vitaliy666

Новачок
Дякую,за пораду,але як то кажуть. " сани готують літом")!До сезону не довго,всього лише 6 місяців +- пару днів)!
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
настріл не дуже великий,з його слів "підводних каменів не має" рушниця працює ідеально,просто він переходить на двостволку 16 к.
зверніть увагу на цей незначний факт - маючи Стогер (Штойгер) переходить на 16ку? подумайте а чому? просто через 2-3 роки Ви продаватимете той же Штойгер уже з більшим настрілом і з тої ж причини
 

vitaliy666

Новачок
Я з Вами згідгий на всі 100%!Мені більш до душі 12к.,а причина його переходу на 16 к і двостволку,тільки через те що раніше в чоловіка було більше часу і грошей на полювання,плюс він ніколи сам не робив патронів,а все купував,а зараз купувати готові -дорогувате задоволення!
 

vitaliy666

Новачок
Я цю людину знаю не перший рік,як то кажуть,( продавця Stoger 2000)а,от продавця иж 43м ,незнаю,ще сьогодні на горизонті зявився ИЖ 58 МА за 350₴
 

Саша1985

Мисливець
причина його переходу на 16 к і двостволку,тільки через те що раніше в чоловіка було більше часу і грошей на полювання,плюс він ніколи сам не робив патронів,а все купував,а зараз купувати готові -дорогувате задоволення!
А что если заряжать патроны 16 калибра самому,то получится дешевле.Вы глубоко заблуждаетесь,12 калибр заряжать самому будет гораздо дешевле.
 

vitaliy666

Новачок
Да,вищого класу!Але....але потрібний доя початку не вищий клас,а практичний клас!
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Але....але потрібний доя початку не вищий клас,а практичний клас!
у мене товариш у 2009 поступив в мисливці і ми йому купували рушницю в магазині, хоча дивились і декілька на руках. вибрали ІЖ-43Е - рушниця не супер-класу, але свої 2000 набоїв відстріляла без видимих проблем - стволи ідеальні, естетики ніякої, але практика на висоті, мені не прикладиста, але Славкові саме те, йому мій ІЖ-27 не лягає.
щодо ІЖ-54 нічого не скажу, але ІЖ-26 мав особисто, цілих півроку і не одне зіпсоване полювання, викликає і досі 1 бажання - взяти за стволи, розмахнутись і об сосну. з 1997 року мав у використанні ТОЗ-54, ІЖ-26, МР-153, ІЖ-27М, ТОЗ-БМ, ТОЗ-63. на сьогодні полював по перу з ІЖ-27, весь пух відходив з ТОЗ-63. от і увесь вибір.
тому не ведіться на якісь там легенди. якщо ІЖ-43 достойний - беріть. напівавтомат не для початківці, опануйте ази з двостволкою. а там розберетесь.
 

vitaliy666

Новачок
Та нічого не потрібно і озвучувати,тут і без озвучки на форумі ціни не менші,я б сказав аналогічні,в нас в області в комісійних магазинах є девайси дешевші,але стан відповідний!(
 
Статус
Закрита.
Зверху