Допоможіть визначитись!!!

Статус
Закрита.

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
у мого знайомого півроку назад у магазині стояла новенька ІЖ-43 за 8000 грн. от не знаю - продалась чи ні.
 

vitaliy666

Новачок
В деякій мірі я згідний,що пятизарядка не для початківців,але я 3 роки назад сезон відходив з иж-18 16к.,потім два сезони з иж-27 12к., навчають старші мисливці,допомагали із навчанням в самостійному заряджені патронів,з порадами в мисливській етиці,здопомагали з вибором лягавої собаки,зіз усім ,що стосується полювання,а дозвіл не робив раніше ,бо ситуація з цими мобілізаціями бажала кращого,ну ось зробив дозвіл і задумався,що взяти!Я згідний,що пятизарядкою я швидко натішусь і захочу іншого,але це з часом,можливо тоді і впаде вибір на иж 54!
 

KFoR

Зброяр
І все ж постріляйте з иж43, з стоеджера, з иж58, з тоз 34 тоді і визначитися буде простіше. Мені наприклад мр 43 взагалі не лягає в руку( цівка там така, що я про приклад навіть не думав). Якщо мова плавно перейшла про рядянську зброю то я за тоз 34)))
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
А что если заряжать патроны 16 калибра самому,то получится дешевле.Вы глубоко заблуждаетесь,12 калибр заряжать самому будет гораздо дешевле.
Посчитайте.
Полуавтомат для Вас не подходит любой! Только двухстволка имхо!
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

Саша1985

Мисливець
Я б немца брал, а не 54ку. Цена та же.
Немцы тоже разные бывают,за вашего немца читал на форуме.Если брать такого немца,то лучше новый иж54,или мало стреляный.Что бы потом не было таких проблем,и траты времени.
 

KFoR

Зброяр
хоча якщо п/а подобається то беріть його. Стоеджером не володів, але інерція в догляді ще простіше двохстволки)))
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

ramin

Мисливець
В деякій мірі я згідний,що пятизарядка не для початківців,але я 3 роки назад сезон відходив з иж-18 16к.,потім два сезони з иж-27 12к., навчають старші мисливці,допомагали із навчанням в самостійному заряджені патронів,з порадами в мисливській етиці,здопомагали з вибором лягавої собаки,зіз усім ,що стосується полювання,а дозвіл не робив раніше ,бо ситуація з цими мобілізаціями бажала кращого,ну ось зробив дозвіл і задумався,що взяти!Я згідний,що пятизарядкою я швидко натішусь і захочу іншого,але це з часом,можливо тоді і впаде вибір на иж 54!
Вас правильно виховують Ваші старші колеги! Якщо прослідити послідовність. яку Ви описуєте, то по класиці не вистачає двудулки горизонталки. Поправте любителі полювання по перу
 

ramin

Мисливець
Якщо обтрати між 43 та 58. то звісно 58. Умене іж 58м 12 кал. 76 р.в. не нарадуюсь і скоріш згниє ніж продам. Полювання від куріпки до ліцензійних-2 постріли вистачає, або хай живе. про естетику-ніхто ніразу не сказав, що поліно. Паралельно була мц 21-12 85 р.в. ні разу не підвела але продав і не жалію (для початківців-горе патронам, вага, довжина. навіска 36 грам........) Міф про третій постріл-менше підранків......це просто міф.
При виборі рушниці окрім стану. ціни..-особливу увагу приділіть прикладистості: як лягає на вскидку в руку, плече. око планка мушка -одна лінія.... Має бути зручно, комфортно. Без пристосування рук, очей.....Оскільки ні турок ні іж за Вас стріляти не буде. ІМХО-звичайно. але буду радий якщо мій скромний досвід Вам допоможе у виборі
 

vitaliy666

Новачок
Їздив дивився,Stoeger і ИЖ 43,Stoeger ліг в руку прекрасно,на вскидку саме то,що не можу сказати про Ижа,доречі про " третій" вистріл,то на мою радість,в комплекті іде огранічітєль,на 3 патрони!)))
 

роман!!!

Слідопит
зверніть увагу на цей незначний факт - маючи Стогер (Штойгер) переходить на 16ку? подумайте а чому? просто через 2-3 роки Ви продаватимете той же Штойгер уже з більшим настрілом і з тої ж причини
Не згідний. Кожна людина індивідуальна . Як на мене, то іж 43 далеко не найкраща рушниця. Особисто я при цьому виборі взяв би турка. Однак не поспішайте, бо зверніть увагу, навіть на нашому форумі (щоб далеко не ходить), можна знайти у вашому бюджеті ружо краще за іж 43.
 
Статус
Закрита.
Зверху