Допоможіть визначити та оцінити рушниці

Treskot

Новачок
Дорбий день Друзі!

Знайшов 2 рушниці, Меркель та Зауер.
1-ша проблема в тому що людина каже що дульні звуження чок і пів-чок, а з того що я нагуглив, виглядає що обидва стволи мають звуження чок(W маркування). Допоможіть визначити це.

Також, я не дуже розбираюся в старих рушницях, тому буду вдячний за пораду, що краще вибрати, Меркель в 12му, чи 16-ку Зауера.

П.С.
всі що є фото кидаю разом, розрізнити можна по номерам.
 

Вкладення

tyrist 1945

Тигр
в Зауера те саме?

рушниці дійсно гарні, обидві сподобалися, але з 2ма чоками треба бути "снайпером", щоб влучити в шось. ось це і стримує наразі.
Єрунда. Просто пристрілятись:) Дисперсант використовувати і буде щастя.
 

MaksK

Новачок
Дуже гарні! І скільки за ни просять якщо не таемниця?
 

Treskot

Новачок
Якась ціна нереальна.
так, і мені також здалося що дорогувато(бачив набагато дешевше схожі рушниці)
але я в тому не дуже розуміюся, тому і вирішив запитати в досвідченіших людей, чи варто на то дивитися, чи ні
 

tyrist 1945

Тигр
так, і мені також здалося що дорогувато(бачив набагато дешевше схожі рушниці)
але я в тому не дуже розуміюся, тому і вирішив запитати в досвідченіших людей, чи варто на то дивитися, чи ні
За такі гроші дві продам.
 

Юрий1919

Мисливець
Согласен , что цена за две единицы - нормуль ...
И то нужно смотреть !
А , так - космос !!!
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
виглядає що обидва стволи мають звуження чок(W маркування). Допоможіть визначити це.
Коли ви вже навчитесь правильно,без самодіяльності і самовигаданості правильно читати і по правильно прочитаному правильно трактувати те,що правильно прочитали,а власне,клеймо,



говое про те,що на рушниці присутні дульні(чокові) звуження,а не звуження "чок".Власне це трактується так,що всі звуження на рушниці більші від "цилиндру"вже є чоковими звужденнями,а якими(розмір і назва)встановлюється шляхом замірів і простою математикою!!!
 
Останнє редагування:

Арго

S-Moderator
Команда форуму
За такі гроші дві продам.
Ігор не богохульствуй!!Ціна більш ніж нормальна для такого стану зброї і таких років!!Людина хоче купити,а не перекидувати з лівого плеча на праве,а тому і питається в людей!!Грав хоч і машинний,але цікавий і змістовний,а це було і є в ціні!!
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Зверху