Допоможіть визначити ціну Австрійської рушниці та калібр нарізного стволу.

Паганель

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Я Вам заздрю:D, але стрілять і влучать - різні речі:D, якщо Вам до вподоби сидіть і вичікувать зручного моменту, щоб непошкодити ...
«єґо»- тоді і чекайте, а якщо щось знаєте і розумієте, то краще спілкуватися ніж многозначуще вичікувать. :D
 
Останнє редагування:

Паганель

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Якщо би пан Kruppscner виставив фото цілого трійника тоді то було би ясно як божий день .
З вишки ясно як...:) «божий день» ...o_O без написів на планці, це віртуально,чи - НА ВСКИДКУ -чи як?:D
 
Останнє редагування:

Буга

Снайпер
З вишки ясно як...:) «божий день» ...o_O без написів на планці, це віртуально,чи - НА ВСКИДКУ -чи як?:D
Пане Паганель . Давайте не будемо як в тій байці " про рибу , рака та щуку.... " . Закінчимо гру з рахунком 1 : 1 ?
 

Буга

Снайпер

Kruppscner

Мисливець
прошу пробачення за відсутність при обговоренні!!!!
калібр гладкиx стволів 16/65.
 

Буга

Снайпер

vovamiha

Новачок
Ви що коробки від набоїв колекціонуєте ???
Уважаемый нет я коробки не коллекционирую, коробка с содержимым по прямомуму назначению, т.к. у меня есть предмет под этот калибр, и эти патроны я искал очень долго, и мне их нашол и предоставил, человек которого Вы очень хорошо знаете!
 

Буга

Снайпер
Уважаемый нет я коробки не коллекционирую, коробка с содержимым по прямомуму назначению, т.к. у меня есть предмет под этот калибр, и эти патроны я искал очень долго, и мне их нашол и предоставил, человек которого Вы очень хорошо знаете!
Вже сорока на хвості принесла про пошук століття ! Гільзу Круппснерові продайте , щоб він собі голову не ламав що туди всунути !
 

Паганель

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
11183G.jpg
P1010001 (4).JPG




20170317_145555 11.jpg


Да,:) надо же «таке горе» два еврея такого накуралесили в конце позапрошлого века (Нимрод). Теперь приходится репу чесать и гильзы
и патроны искать :D:D:D Так , что советую ,;) без третьего еврея не обойтись...:eek: Ищите контакта с Биглеманом он думаю поможет в поисках такого
раритета ;)
и эти патроны я искал очень долго, и мне их нашол и предоставил, человек которого Вы очень хорошо знаете!
Вот, понимаю, и здесь он помог.
Вы выложили фото отливки патронника... хотя промеры ???:confused: , что видно? пулевой переход не плохой, Вам нужно искать вот такие патроны, такие пули...:D

ПС Диаметр ранта меряйте на стволе, а не на отливке. Отливку сделайте.. свинцовую или проще вдавите смешанную массу «холодной сварки» хотя без опыта выбить ее будет сложно. А мерить лучше колумбиком и микрометром ;)
Удачи, с УВ. Александр !
 
Останнє редагування:

Буга

Снайпер
Пан Крупснер як почує скільки один набій коштує то бажання їх використовувати пропаде надовго .
 
Зверху