Допоможіть визначити ціну

tyrist 1945

Тигр
Довгим шляхом було визначено що це рушниця зроблена в Австро Угорській імперії. Місто Дьйор. Можливо це перші потуги пана Фроммера:) Ну виготовляли ж рушниці на ламповому заводі. Цікаве запирання. Думаю перші два гаки взводили бойові пружини, а третій працював як запираючий або... це сугубо моя думка і тому прошу не кидати тапками.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Останнє редагування:

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Подивитись його воочию.Там такий напис є на лівій щоці,але на фото не розібрати,що це!!!Це назва моделі,а від неї і майстер не за горами!!

 

tyrist 1945

Тигр
Подивитись його воочию.Там такий напис є на лівій щоці,але на фото не розібрати,що це!!!Це назва моделі,а від неї і майстер не за горами!!

В мене вже три таблетки анальгіну пішло на цю розшифровку цього напису..:) На жаль без результата. Але я чомусь маю впевненість що це мадяр.
 

Сергийко

Слідопит
А в дозволі на зброю що за модель вказана;чи тут вже можна обговорити і продати будь-яку бездокументну зброю?ТС на форумі від суботи...
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
друга марка ружья
у вас там написано "ін. марка" - тобто іномарка, іноземне виробництво.
Але в доках вона так і залишиться -ДругОю
пане Сергійку, то ж не Таргет, і святкуйте день народження, не рвіть серце!
 

Сергийко

Слідопит
То навіть не Таргет,щоб його купити.Хіба що комусь це і зігріє душу.Але не думаю,що Ви би собі особисто для колекції придбали цю рушничку,якщо помиляюсь...
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Але не думаю,що Ви би собі особисто для колекції придбали цю рушничку
то не колекційний варіант, а рушниця, яка відслужила своє, але це не робить менш цікавою її конструкцію, надійність якої випробувана часом. підствольний гак не належить до жодної з відомих затворних систем, що вже робить її конструкцію унікальною
мені цікаво що за марка ружья
сфотографуйте подушки стволів, може там щось є, хоч по іспитових клеймах може стане ясно де її випробовували
 

Сергийко

Слідопит
Назва теми про ціну,а не про модель.Модель зрозуміло-друга,тож і ціна відповідна.А при її збереженні до цього часу у такому стані ,заглянете в стволи і взагалі буде абсолютним непотребом без назви,зоча і з цікавою системою.То яка її буде ціна в цифрах?
 
Зверху