Допоможіть визначити і оцінити

Статус
Закрита.

kef

Зброяр
Зареєстровано : м.Рівне
Довжина стволів : майже 75 см. в середині сип без раковин.
Дерево замінене , метал трубок воронивсь , клейма схожі з законом від 1891 року Німеччина.
Патронники 70мм . клбр 16 , ежектор.
Також підкажіть , що значать клейма p1FIkYEjU_c.jpg на колодці та gS9g82MtvsU.jpg стволах , біля гачка кріплення цивя k3kGFlRsm_0.jpg ?
 

Вкладення

север

ветеран форуму
надійна команда
Очень красивая работа по дереву. Впрочем, как и ружье вцелом.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Які чокові звуження на рушниці????
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Я питаю про чокові звуження,а не про діаметер ствола!!!!
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Так ви ж полюєте з ним,а значить повинні знати які чокові звуження на рушниці,адже від цього залежить яким номером дробу полювати і на що!!Крім того клейно S з короною і орлом має двояке тлумачення,а в Вашому випадку ще і визначає рік випуску!!Але для цього треба знати які звуження,ящо вони є,має рушниця!!
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Я попрошу Вас дати збільшене зображення кдейма на подушці стволів і такого ж на колодці,але якомога збільшене.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Дякую!!
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Я вже знайшов майже все про Вашу рушничку і знаю,що це Зімсон,рік випуску 48-50 років, і є пояснення відсутності нормальних клейм на колодці і стволах ну і т.д.Головне за тлумаченням клейма,того що ви мені виставили!!Чекайте.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Якщо Ви правильно заміряли,то на рушниці два неповні чоки і це добре!!
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Завтра ще чекаю одне повідомлення і викладу все по Вашій рушниці,власне те чого не вистачає!!
 

kef

Зброяр
Скажіть , кулями можна стріляти з таким звуженням,чи краще не глумитись над (старичком).
 
Статус
Закрита.
Зверху