Допоможіть знайти рушницю для покупки

Статус
Закрита.

Yarik1993

Мисливець
Доброго часу всім колегам по захопленню,прошу всіх не байдужих допомогти з пошуком на придбання рушниці Иж 27.16 кал. або Иж 12.16 кал. (Чернігівська,Київська, Сумська область) В крайньому випадку розгляну і інші області.
 
Доброго часу всім колегам по захопленню,прошу всіх не байдужих допомогти з пошуком на придбання рушниці Иж 27.16 кал. або Иж 12.16 кал. (Чернігівська,Київська, Сумська область) В крайньому випадку розгляну і інші області.
В роздiлi продаж, скiльки завгодно i яких завгодно!
 

Халтурщик

Мисливець
Шановний можу запропонувати вам ще один Іж 12 тільки в рядовому виконані з прогарами невеликими раковинами і присутнім горизонтальних шатом.+ відпаяними боковим планами на зрізів стволів але рушниця від того гірше не стріляє- прекрасна кучність та стрільба кулею а найголовніше для всіх покупців і для вас - це ціна всього навсього якихось 350$ .а також можу запропонувати аналогічну зброю яку продає знайомий мисливець - а саме прогари .шат. раковини і + в стволах шуба і він хоче 450. Оголосіть свою цінову планку на зброю + в якому стані і вам будуть пропонувати те що ви хотіли- би придбати.але моя вам порада шукайте по селах по знайомих мисливцям - через інтернет ви дешевої зброї не купите тут її зразу заберуть перекупити а потім варять на 150-300$ дорожче таким покупцям які сидячи на дивані хочуть - щоб в стані нового і не дорого.Якось так.Нікогоьне хотів образити- тільки голі факти сьогодення.
 

Yarik1993

Мисливець
Шановний можу запропонувати вам ще один Іж 12 тільки в рядовому виконані з прогарами невеликими раковинами і присутнім горизонтальних шатом.+ відпаяними боковим планами на зрізів стволів але рушниця від того гірше не стріляє- прекрасна кучність та стрільба кулею а найголовніше для всіх покупців і для вас - це ціна всього навсього якихось 350$ .а також можу запропонувати аналогічну зброю яку продає знайомий мисливець - а саме прогари .шат. раковини і + в стволах шуба і він хоче 450. Оголосіть свою цінову планку на зброю + в якому стані і вам будуть пропонувати те що ви хотіли- би придбати.але моя вам порада шукайте по селах по знайомих мисливцям - через інтернет ви дешевої зброї не купите тут її зразу заберуть перекупити а потім варять на 150-300$ дорожче таким покупцям які сидячи на дивані хочуть - щоб в стані нового і не дорого.Якось так.Нікогоьне хотів образити- тільки голі факти сьогодення.
Дякую за добрі слова,за пораду і все інше.Рушницю знайшов стан і ціна влаштовує .
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Шановний можу запропонувати вам ще один Іж 12 тільки в рядовому виконані з прогарами невеликими раковинами і присутнім горизонтальних шатом.+ відпаяними боковим планами на зрізів стволів але рушниця від того гірше не стріляє- прекрасна кучність та стрільба кулею а найголовніше для всіх покупців і для вас - це ціна всього навсього якихось 350$ .а також можу запропонувати аналогічну зброю яку продає знайомий мисливець - а саме прогари .шат. раковини і + в стволах шуба і він хоче 450. Оголосіть свою цінову планку на зброю + в якому стані і вам будуть пропонувати те що ви хотіли- би придбати.але моя вам порада шукайте по селах по знайомих мисливцям - через інтернет ви дешевої зброї не купите тут її зразу заберуть перекупити а потім варять на 150-300$ дорожче таким покупцям які сидячи на дивані хочуть - щоб в стані нового і не дорого.Якось так.Нікогоьне хотів образити- тільки голі факти сьогодення.
Да-а..
Ваш ник замечательно соотносится с описываемым предметом..
 

Халтурщик

Мисливець
Я шановний PirotehniK на нік не дивлюся а констатую факт. Маю в наявності два іжа один продавав а іншим полюю продавав в хорошому стані за хорошу ціну - бо були потрібні гроші .Викрутився і обійшовся без продажу. Так як пропонував топікастеру першу рушницю і вона його не влаштувала я запропонував іншу - хоча я впевнений що вона його також не зацікавить. Ось вам і констатація факту - потрібно визначитись що і за яку суму ви хочете придбати.людина пише що хоче придбати а в якому стані не вказує- вказується марку та калібр та області місцезнаходження зброї.І в моєму користуванні це не єдина рушниця.але єдина в такому стані.І я би вас попросив уважно читати шапку повідомлення а не вглядатися в нік а не соотносить нік з пропонуємим товаром.
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Я шановний PirotehniK на нік не дивлюся а констатую факт. Маю в наявності два іжа один продавав а іншим полюю продавав в хорошому стані за хорошу ціну - бо були потрібні гроші .Викрутився і обійшовся без продажу. Так як пропонував топікастеру першу рушницю і вона його не влаштувала я запропонував іншу - хоча я впевнений що вона його також не зацікавить. Ось вам і констатація факту - потрібно визначитись що і за яку суму ви хочете придбати.людина пише що хоче придбати а в якому стані не вказує- вказується марку та калібр та області місцезнаходження зброї.І в моєму користуванні це не єдина рушниця.але єдина в такому стані.І я би вас попросив уважно читати шапку повідомлення а не вглядатися в нік а не соотносить нік з пропонуємим товаром.
Так и я констатирую факт.
Ну уж так совпали звёзды, что человек с ником Халтурщик предлагает другому купить у него реально полную Халтуру, убитое просто в хлам, бувшее когда-то ружьём, а ныне кучей железа не пойми что и за сколько?!.. "Для Вас всего лишь 350.." Шара, блин!
Только для Вас, только сейчас акционное предложение! Налетай!
Вы вообще в адеквате?!
Нужно ж и Лазаря в голове хоть немного иметь! За что там 350?!
То, что описано стоит от 50 до 100 максимум! И то в качестве донора.
з прогарами невеликими раковинами і присутнім горизонтальних шатом.+ відпаяними боковим планами на зрізів стволів.

а найголовніше для всіх покупців і для вас - це ціна всього навсього якихось 350$ .а також можу запропонувати - а саме прогари .шат. раковини і + в стволах шуба і він хоче 450.
Есть такое выражение "впаривать халтуру". Вот здесь оно совпало как нельзя более кстати. Халтурщик впаривает халтуру.
Вы сами, лично купили бы для себя такой убитый хлам за такие деньги?!
Я лично для Вас сейчас стволов пять организую. Даже со скидкой, по 300 за каждое. Даже в наваре окажитесь.
Блин..
Да за 350 можно купить нормальное рабочее живое ружье с живыми стволами, да с небольшими косяками и вопросами по косметике.
За 450 вообще можно взять путевый ружик.
Да, нужно немного будет приложить усилий и времени для поисков, но это реально. Сидя на диване вряд ли получится..ну или такое приплывёт, как Ваше. Но это нужно быть совсем с напрочь отбитыми мозгами, чтобы в наше время вот так вот за здорово живёшь, взять и отдать кому-то такие деньги за такое убоище.

Нікого не хотів образити, лише констатація фактів через призму реалій сьогодення.
 

Халтурщик

Мисливець
Ну раз на те пішло то і ваші поради соотвєтствують вашому ніку -розїдений корозією патронник запаяти закосмєтічить і продати ( кумусь знову ж таки варити) а це досить таки важлива частина зброї- її може .розірвати то як бути - не треба бачити когось - краще слідкуйте за собою.Нікого не хотів образити- це також констатація факту.
 

Халтурщик

Мисливець
А також перед тим як називати річ халтурою спочатку ознайомтесь зі значенням цього слова
ХАЛТУ́РА
Женский род
РАЗГОВОРНОЕ
  1. 1.
    Недобросовестная, небрежная и без знания дела работа, а также вещь, сделанная таким образом неодобр..
    "Заниматься халтурой"
  2. 2.
    Побочный, лёгкий заработок сверх основного первонач. побочный заработок церковных певчих.
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Ну раз на те пішло то і ваші поради соотвєтствують вашому ніку -розїдений корозією патронник запаяти закосмєтічить і продати ( кумусь знову ж таки варити) а це досить таки важлива частина зброї- її може .розірвати то як бути - не треба бачити когось - краще слідкуйте за собою.Нікого не хотів образити- це також констатація факту.
Ну тогда скажу, что Вас так же сразу видно кто Вы и что Вы.
розїдений корозією патронник запаяти закосмєтічить і продати.
У Вас одно на уме.

Прочитайте внимательно сами, я где-то писал про продать?
Я предлагаю варианты решения проблемы, как бы я возможно делал для себя, если бы у меня было или я каким-то образом купил бы себе ружье с таким же недостатком.

Вы лучше на том своём предлагаемом хламе устраните шат, заварите прогары, запаяйте планки. Это всё таки ружьё, может там чегой-то разорвать при выстреле.
Да и раковины не мешало бы измерить глубину, может с него стрелять уже просто опасно.

И да, сойдёмся на том, что этимологически Вы меня сделали.
За сим, адьёс!
 

Виталя

Снайпер
Доброго часу всім колегам по захопленню,прошу всіх не байдужих допомогти з пошуком на придбання рушниці Иж 27.16 кал. або Иж 12.16 кал. (Чернігівська,Київська, Сумська область) В крайньому випадку розгляну і інші області.
 
Статус
Закрита.
Зверху