Допоможіть обрати бінокль

serkesch

Новачок
Користуюсь rewe 10×40 якщо чесно по кратності то 10 це межа далі картинка буде тримтіти меньше 40 діаметр малий обзор наповнення газом це тільки плюс.я своїм задоволений рекомендую
 

babur

Слідопит
Для ходового полювання саме краще 8-32,в мене такий Бушнел-трофей,легкий і поле зору широке,а взагалі самий універсальний 10-42.такий використовую Алпен шаста рідж,теж амереканський.
 

Микола ARMS

Мисливець
Декілька днів тому був в магазині, дивився в пару біноклів, з кратністю 8-10 і був вражений, як же були обмануті мої очі коли дивилися в сусідів таско 20*50:eek: Рнально кратнрсті 8 вже достатньо, в такий бінокль видно просто супер, далеко і гарно! Порівняно з тим псевдо таско де реальна кратністю була ~4(порівнюючи з моїм 4кратним прицілом).
Трошки почитаю форуми і буду визначатися, хочу не менше 8 та не більше 10 кратний, з великим полем зору і хорошим просвітлення)
 

TRUST ME

Мисливець
Дорогі форумчани, допоможіть вибрати бінокль для ходового полювання, а саме хотілось би щось для визначення цілі в польовій місцевості, на не дуже зарослій території. Бюджет бажано до 5тис грн.
Користувався сусідовим Tasco з кратністю 20*50 мені здається що замало, або ж це тільки здається:D
Що порекомендуєте по кратністі та фірмі?? Дякую
Як на мене, то краще польового військового бінокля 8х30 не має. Правда є один недолік - важкуватий і постійно б'є по грудях. За те перевага очевидна - він будує реальне зображення і якщо є сітка, то можна визначити відстань. Хоча виникає питання: навіщо на ходовій бінокль? Ходове полювання - полювання за польовою дичиною.
 

babur

Слідопит
Як на мене, то краще польового військового бінокля 8х30 не має. Правда є один недолік - важкуватий і постійно б'є по грудях. За те перевага очевидна - він будує реальне зображення і якщо є сітка, то можна визначити відстань. Хоча виникає питання: навіщо на ходовій бінокль? Ходове полювання - полювання за польовою дичиною.
Якраз в полі бінокль ніколи не помішає,маленький кратність 6-8,лінза 30-32,вага 300-400 грм.,який висить на шиї висико на грудях,так він не заважає і не теліпається.а стане в пригоді на полюванні обовязково.
 
Зверху