Допоможіть оцінити Бельгійську рушницю Лєпаж!!!

Kostia93

Новачок
Доброго вечора!!!хочу продати рушницю Лєпаж, трохи дізнавався про них певну інформацію тому знаю що ці рушниці не з дешевих,але всеж таки хотілося б дізнатись хоча б приблизну її вартісь від скількох і до скількох може коливатися ціна на неї??? Заздалегідь всім дякую за любу інформацію)) (фото не дуже якісні(((((
 

Вкладення

Вік71

Снайпер
Судячи по вигляду ззовнi,можна уявити,що робиться всерединi:)
Ричаг запирання дiйшов вже до кiнцевоi точки-дальше нема куда!
Цjни не скажу-але не багато!
 

tyrist 1945

Тигр
По перше фото дійсно неякісні, клейм не видно. Ви акцентуєте увагу на напис на прицільній планці.... дарма. По друге навіть по цих фото видно цо це рушниця віди відавшая;). А що в стволах? Мабуть зеркало? Перепрошую зробіть якісні фото.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Имхо
цена в идеале, как новая 1500
Эта в десять раз меньше 150 и минус 50 за саморез под крестовую отвертку..... Итого 100 это очень хорошие и на сегодняшний день немаленькие деньги.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
На фото плохо видно. Стволы - "дамасская" сталь?
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму

kef

Зброяр
В такому стані краще взагалі на оцінку рушницю виставляти непотрібно.(фото-5-6-9).Зробити легку косметику з допомогою дубової скалки (там де є ржавчина) ,замінити (новітнього шурупа,дерево),зробити якісні фото всіх "проблемних місць" та клейм.І тоді можливо буде складено ціну.За умови ,що ствольні трубки не проржавіли на скрізь ,всеж таки сталь дамск, і (шат) лікувався методом "пробоя" та молотка.І що робиться в середині колодки .Та стріляли з неї я думаю,що не лише димним порохом і шротом.....
-Місце реєстрації.
 

Kostia93

Новачок
В такому стані краще взагалі на оцінку рушницю виставляти непотрібно.(фото-5-6-9).Зробити легку косметику з допомогою дубової скалки (там де є ржавчина) ,замінити (новітнього шурупа,дерево),зробити якісні фото всіх "проблемних місць" та клейм.І тоді можливо буде складено ціну.За умови ,що ствольні трубки не проржавіли на скрізь ,всеж таки сталь дамск, і (шат) лікувався методом "пробоя" та молотка.І що робиться в середині колодки .Та стріляли з неї я думаю,що не лише димним порохом і шротом.....
-Місце реєстрації.
Вінницька обл..
 

Kostia93

Новачок
А де точніще в області.Можна якось заскочить і глянути наяву?[/QUOTзвісно можна,а Ви зацікавлені в покупці??? просто навіть не знаю чи варто її продавати,рушниці більше чим 100 років,а її оцінюють в 2600грн,хоча я вважаю,що для колекції,це ще непогана рушниця, невелика реставрація і вона буде в прекрасному стані!!!
 
Останнє редагування:

kef

Зброяр
Лівий курок зламаний і був зварений з частин,чи так вийшли фото.
 

Буга

Снайпер
  • Like
Reactions: kef

Kostia93

Новачок
[QUOTE="Kostia93, post: 563762, member біля 1000 доларів. Є сенс?
Навіть не знаю що відповісти Вам, якщо мені було б відомо скільки коштує така рушниця у хорошому стані то можна ще подумати......,хоча мені казали ,що Бельгійські рушниці самі по собі дорогі!!!!
 

tyrist 1945

Тигр
Навіть не знаю що відповісти Вам, якщо мені було б відомо скільки коштує така рушниця у хорошому стані то можна ще подумати......,хоча мені казали ,що Бельгійські рушниці самі по собі дорогі!!!!
Дорогі майстрові рушниці. тобто відомих зброярів.
 
Зверху