Допоможіть оцінити!Зауер

Саша30

Слідопит
Я видел подобное ружьё, правда 1930 года, но там был 65 патронник.
Более чем уверен, что данная модель, начала 20-х годов, может и ранние.
Скорей всего на тот момент, это было ружьё среднего сегмента (типа теперешних Браунинг 725, Беретты 686 и их прямых конкурентов)
 

Dima

ветеран форуму
надійна команда
Я видел подобное ружьё, правда 1930 года, но там был 65 патронник.
Более чем уверен, что данная модель, начала 20-х годов, может и ранние.
Скорей всего на тот момент, это было ружьё среднего сегмента (типа теперешних Браунинг 725, Беретты 686 и их прямых конкурентов)
9/35 по фото
 

kef

Зброяр
Зробіть фото зрізу стволів,бо зовнішню корозію металу як на колодці так і стволів видно а в середині дзеркало......, внутрішні заміри трубок і тоді можливо багато питань відпаде.І ще відніміть вартість виготовлення нового "дерева" від ціни, що вище наведено,тоді можливо складете вартість рушниці.
 

Буга

Снайпер
Зробіть фото зрізу стволів,бо зовнішню корозію металу як на колодці так і стволів видно а в середині дзеркало......, внутрішні заміри трубок і тоді можливо багато питань відпаде.І ще відніміть вартість виготовлення нового "дерева" від ціни, що вище наведено,тоді можливо складете вартість рушниці.
Згідно Ваших міркувань на рахунок заміни дерева і т.д. То власник цю рушничку би мав комусь подарувати !
 

kef

Зброяр
Кожний має власну думку, а не слідує в сліпу за поводирем .І в цьому немає нічого поганого.,якими б гарячі суперечки та дискусії на форумі не були.А власнику рушниці самамому вирішувати,що і як.Чи я можливо помиляюсь.
 
Зверху