Допоможіть оцінити Sauer

Hovarf

Слідопит
Гарна машинка. Вперше бачу зауеровську комбінашку - горизонталку з запасною парою гладких. Озвучувати ціну, навіть приблизну - не берусь. Думаю це зроблять більш досвічені форумчани. Зброя, на мій погляд, дуже цікава.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
О,ця комбінаха і додаткова пара до неї вже випробувались на випробувальній станції Ескенфорд!!Як всередені стволи?
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Якщо все в нормі з нарізним, думаю Ви знаєте про що мова,то 2000,з легким торгом, можна просити!!
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Оптика Цейс,на базу таких комбінах,зустрічається часто,навіть в нас на форумі!!!
 

VADAS67

Слідопит
Оптика Цейс,на базу таких комбінах,зустрічається часто,навіть в нас на форумі!!!
Не дуже легко буде і знайти. Якщо і розміри когтів кріплення підійдуть,то відстань непідійде,або навпаки... Ви самі пишете що це нестандартний двойник.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Не дуже легко буде і знайти. Якщо і розміри когтів кріплення підійдуть,то відстань непідійде,або навпаки... Ви самі пишете що це нестандартний двойник.
Двійник нестандартний,але кріплення стандартне,так як оптика не виробляється під конкретні моделі зброї!!!
 

Буга

Снайпер
Гак монтаж + старий Zeiss ( в більш менш пристойному стані ) + робота = 500-600 usd . І будь-ласка не питайте ілюзії , що від чогось кудись підійде !
 

VADAS67

Слідопит
Як такого стандартного кріплення довоєнного дуже важко вже знайти.Розміри когтів кріплення які я тримав у руках всі були різні.Правда можна підогнати,якщо є запас.
 

Буга

Снайпер
Як такого стандартного кріплення довоєнного дуже важко вже знайти.Розміри когтів кріплення які я тримав у руках всі були різні.Правда можна підогнати,якщо є запас.
Все можна знайти . Якщо постаратися .
 

rosbak

Мисливець
Якщо все в нормі з нарізним, думаю Ви знаєте про що мова,то 2000,з легким торгом, можна просити!!
Гак монтаж + старий Zeiss ( в більш менш пристойному стані ) + робота = 500-600 usd . І будь-ласка не питайте ілюзії , що від чогось кудись підійде !
Ось така
 

Вкладення

VADAS67

Слідопит
Я на свої оптики кріплення шукав 5 років .І так потім брав натвіль і вечерами 30-40хвилин пиляв і підганяв.На більше невистачало нервів.
 
Зверху