Допоможіть оцінити !

ruslan74

Новачок
Вітаю всіх!Допоможіть оцінити вартість даної рушниці і рік випуску.Фото є тільки такі пока.Дякую всім відповівшим.
 

Вкладення

ruslan74

Новачок
Дульный срез пакажыте и сразу образуется его цена!
Попрошу шоб зробили.Невже така річ може вартувати 2800 горн?!:)Все такі річ цікава навіть своєю історією і не масовим попаданням в число продаж?За 2800 грн мені здається шо це занадто дешево,так навіть не вартує пневматична зброя)Рушниця все таки робоча,один стволик лиш в раковинках а інший нормальний.Це так мислі вслух,просто мені самому захотілось іі купити за такі гроші)
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
,один стволик лиш в раковинках
Але він перекриє весь нагатив по рушниці з лихвою,я вже мовчу про дерево!!Як ви люблячи говорите про раковини-"раковинки"!!!Це кратери,а не раковинки.От від них і"танцює" ціна,про яку ви так невдоволено говорите.

 

ruslan74

Новачок
Ну я взагалі то написав лиш то шо написав,якщо це на вашому жаргоні ''кратери'' значить так воно і є.Я не мисливиць,а тому в таких речах не особо розбираюсь.
Невдоволення також ніякого немає,якшо коштує 100$ значить хай собі так коштує,просто недумаю шо це адекватна ціна на неі,враховуючи іі мінуси.Покажіть мені хоч одну гвинтівку цього виробника з таким станом продану в Вас за 100$!?І взагалі нетреба так реагувати на новачка і на його першу тему.Я нікого незбирався обідити своіми словами.Дякую,Всім за відповіді.Миру всім!
 

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
А ви
Ну я взагалі то написав лиш то шо написав,якщо це на вашому жаргоні ''кратери'' значить так воно і є.Я не мисливиць,а тому в таких речах не особо розбираюсь.
Невдоволення також ніякого немає,якшо коштує 100$ значить хай собі так коштує,просто недумаю шо це адекватна ціна на неі,враховуючи іі мінуси.Покажіть мені хоч одну гвинтівку цього виробника з таким станом продану в Вас за 100$!?І взагалі нетреба так реагувати на новачка і на його першу тему.Я нікого незбирався обідити своіми словами.Дякую,Всім за відповіді.Миру всім!
самі скільки готові за неї дати?
 

kef

Зброяр
Ну жаргон то якраз тут відсутній як і гвинтівка......
А рушниця життя побачила...якщо нею користуватися то лише літніми наважками пороху і шроту...як для 16 калібру....
 

ruslan74

Новачок
Ну жаргон то якраз тут відсутній як і гвинтівка......
А рушниця життя побачила...якщо нею користуватися то лише літніми наважками пороху і шроту...як для 16 калібру....
Згідний.Просто недумав шо може навіть в такому стані такий виробник коштувати 100$
Коли пневматична на кульках коштує дорожче
Яка взагалі ніц не варта ні в якості антиквару,ні в якості зброі.Тому це і здивувало.
 
Зверху