Допоможіть оцінити !

kef

Зброяр
Подивіться які рушниці продаються на форумі в такому стані і відомих виробників...черги не має...Навіть за цікавішими рушницями і станом...
 

ruslan74

Новачок
Подивіться які рушниці продаються на форумі в такому стані і відомих виробників...черги не має...Навіть за цікавішими рушницями і станом...
Kef,я Вас зрозумів.Дякую за нормальну,грамотну відповідь.
Я мисливством незаймаюсь тому для мене ця тема далека шо і по чом,яке краще і яке гірше.Але в загальному тепер я поняв саму суть.Я займаюсь колекціюванням інших речей,тому мене це і збило з пантилику)
Я вважав шо чим старіша,і не часта річ ,незалежно від іі стану коштуватиме своі немалі гроші,бо рідкість.
Помилився)Всього найкращого!
 

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
Kef,я Вас зрозумів.Дякую за нормальну,грамотну відповідь.
Я мисливством незаймаюсь тому для мене ця тема далека шо і по чом,яке краще і яке гірше.Але в загальному тепер я поняв саму суть.Я займаюсь колекціюванням інших речей,тому мене це і збило з пантилику)
Я вважав шо чим старіша,і не часта річ ,незалежно від іі стану коштуватиме своі немалі гроші,бо рідкість.
Помилився)Всього найкращого!
А ви що колекціонуєте якщо не секрет?
 

ruslan74

Новачок
Ну так непровокуйте на сміх.
Нашо питати за гладкоствол якшо це взагалі для мене був як елемент колекціювання.Стара гвинтівка,а шо вона собою представляла то ви пояснили.
А для іі узаконення проблем взагалі немає,і Ви це прекрасно знаєте.Получити дозвіл на мисливську проще простого.Но це на щастя не моя тема.
 

СерыйП

Слідопит
Невже така річ може вартувати 2800 горн?!:)Все такі річ цікава навіть своєю історією..... ,
Сто дол. - это очень оптимистично и что бы не обидеть продавцов. Не стоит она того.
какая история? Обычный рядовой зауэр в сильно замученном состоянии.
.....Рушниця все таки робоча,
Ни каякая она не рабочая, то, что с нее еще стрелять можно - это не значит, что она "рабочая". В советские времена при перерегистрация был техосмотр, так ружья в таком состоянии изымали в лом.
На этом ружье дерева нет, колодки нет, стволов нет. Дерево нужно переделывать. Колодку наши кулибины хромировали что бы убрать шат и зазоры, стволы, увы, уже свое отстреляли благодаря отсутствию ухода за ними владельца.
 

ruslan74

Новачок
Сто дол. - это очень оптимистично и что бы не обидеть продавцов. Не стоит она того.
какая история? Обычный рядовой зауэр в сильно замученном состоянии.
Ни каякая она не рабочая, то, что с нее еще стрелять можно - это не значит, что она "рабочая". В советские времена при перерегистрация был техосмотр, так ружья в таком состоянии изымали в лом.
На этом ружье дерева нет, колодки нет, стволов нет. Дерево нужно переделывать. Колодку наши кулибины хромировали что бы убрать шат и зазоры, стволы, увы, уже свое отстреляли благодаря отсутствию ухода за ними владельца.
Дякую.Все понятно)
 
Зверху