Допоможіть розібратися із мисливськими традиціями і звичаями!

vitaliy666

Новачок
Доброго дня форумчани,вирішив для себе розібратися із мисливськи традиціями і звичаями?!Я новачок в мисливстві,на територіях де планую полювати,людей які щось розказати ,що і як,немає,дуже цікавить сам процес відкриття сезону,права і обовязки новачків,спиртних напоїв не вживаю,тому і цікавить,як наші діи і прадіди віддавали шану звіру,на якого полюють,які взаємовідносини мають бути,бо наявність зброї і усіх відповідних документів для полювання не зробить мене мисливцем,розумію,що потрібен час,але хотілося підійти до цього серйозно!
 

Вік71

Снайпер
Ну,в кожного колективу своі традиціі,Ви це зрозумієте,коли 2-3 рази побуваєте на полюванні !
Можу лише дати кілька порад: -
якщо підете на відкриття по пернатих,дочекайтесь встановленоі години відкриття, ніколи не стріляйте раніше призначеного часу,навіть,якщо качка буде пролітати в метрі від Вас!
-якщо бачите ,що по качці,чи іншій птиці вже стріляють 2-3 мисливці-не стріляйте!
-ніколи не стріляйте на космічні відстані,байки про попадання на 60-80 м з дробі N5,залишаються тільки байками!
-не направляйте заряджену зброю в сторону інших мисливців!
Все решта прийде з часом!
 

romeo1807

Слідопит
Да в каждом коллективе свой идиотизм.вот у нас решили что с собаками охотится нельзя даже на утку.как в грузинском анекдоте понять невозможно надо запомнить...
 

krushel

Мисливець
сама прикольна традиція чи то забобон "не брати варені яйця на полювання" я спочатку не повірив, що старі мужики в то вірять, але потім зрозумів, що вони не прикалуються) ну то правда в кожному колективі по-своєму
 

vitaliy666

Новачок
Да в каждом коллективе свой идиотизм.вот у нас решили что с собаками охотится нельзя даже на утку.как в грузинском анекдоте понять невозможно надо запомнить...
Дякую,але на мою привелику радість я маю курцхаара 2,5 рокі і дратхааршу 2,5 місяці)!
 

crp

Мисливець
так не в тему для полювання є якась різниця між курцхааром та дратхааром?
 

vitaliy666

Новачок
Майже немає,обидві лягаві,але сталось так,в міру обставин,хотіли приспати,бо був великий приплід,і не змогли продати,роздати,от і серце ойкнуло і забрав собі ,вона ще зовсім мала,2,5 місяці,ось в мене вже і стало так ,що маю 4 собаки,стаф (взяв в пітомніку для бездомних,хаскі(друга моя собака,подарунок дружин ),курцхаар 2,5 рокі подарунок кума,Ну і дратхаар,рсь якось так,будем вчити і виховувати,надіюсь стане корисним помічником!
 

PinchukMP

ветеран форуму
надійна команда
хотіли приспати,бо був великий приплід,і не змогли продати,роздати
Вибачайте, що влажу ,але як то не змогли роздати і хотіли приспати?????? Ніколи не повірю,що не змогли пристроїти мисливську собачку!
 

vitaliy666

Новачок
І я спочатку не дуже повірив,але так сталось,що привезли дві дівчинки і сказали -забирай,хоча б одну,явно шляхів її покупки не шукав,маючи і так 3 собак,а на разі не дуже і дешево їх правильно утримувати!
 

vitaliy666

Новачок
Між іншим ,я особисто усім своїм знайомим мисливцям запропонував щянетко,але ніхто не відгукнувся
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Ну,в кожного колективу своі традиціі,Ви це зрозумієте,коли 2-3 рази побуваєте на полюванні !
Можу лише дати кілька порад: -
якщо підете на відкриття по пернатих,дочекайтесь встановленоі години відкриття, ніколи не стріляйте раніше призначеного часу,навіть,якщо качка буде пролітати в метрі від Вас!
-якщо бачите ,що по качці,чи іншій птиці вже стріляють 2-3 мисливці-не стріляйте!
-ніколи не стріляйте на космічні відстані,байки про попадання на 60-80 м з дробі N5,залишаються тільки байками!
-не направляйте заряджену зброю в сторону інших мисливців!
Все решта прийде з часом!
я б уточнив - ніяку зброю не направляти на людину :)
Да в каждом коллективе свой идиотизм.вот у нас решили что с собаками охотится нельзя даже на утку.как в грузинском анекдоте понять невозможно надо запомнить...
Хочу трохи поправити шановне товариство-це Правила,а топікстартер хоче розібратись в мисливських звичаях,традиціях ну і звичайно -забобонах!!!А тому прошу викладати все по темі!!!
 
Останнє редагування:

Вік71

Снайпер
Ну ось вам трохи "традицій і забобонів"...

Збираючись на полювання, ми повинні підготуватися до нього заздалегідь, ще у попередній день. Це не просто спакувати речі, щоб нічого не забути, але ... обов'язково утриматися від плотських утіх з дружиною в ніч перед великим полюванням. В іншому випадку - з трофеєм можна попрощатись!



Цей забобон так само старий, як людство – походить він з прадавніх часів, коли першому мисливцю для того щоб вполювати великого звіра потрібні були максимальна сконцетрованість, вправність і сила. Полювання не було розвагою, а боротьбою людських сил зі звіром, і боротьба та була до смерті. Від того як пройшла ніч, іноді залежало не тільки харчування одноплемінників, але і життя мисливців: нічні “пустощі” з жінкою значно впливають на рівень тестостерону і, отже, волю до боротьби, силу і рішучість мисливця. Таким чином, вважалося, що час, проведений перед великим полюванням мав бути “утримуванням”, а чоловічі гормони досягали свого піку.



Те ж саме походження має улюблений нашими мисливцями звичай "колінко", тобто звичку обіймати коліно жінки перед полюванням. Наші прабатьки не ночували перед полюванням з нашими праматерями, але, перш ніж відправитися на полювання ретельно оглядали їх “принади”, щоб збурити в собі кров і готовність до боротьби, а на увазі мати нагороду, що чекає по поверненню з успішного полювання.



Звичайно, тепер ми знаємо, що вигляд розніженого тіла жінки піднімав рівень тестостерону у чоловіків який був так необхідний на полюванні, що більше нагадувало справжній бій людини і звіра. З розвитком зброї загроза для життя і здоров'я мисливця зменшувалась, правила стриманості і стимулювання чоловічого начала втрачають логічне значення. Але повторювані протягом століть вони глибоко закарбувалися в традиції полювання.
 

Вік71

Снайпер
Так що перед полюванням- не бритися,не митися і ніякого сексу,навіть з чужою жінкою !!!
Варених яєць також з собою брати не можна!
В деяких колективах є традиція випити по "50" перед початком полювання,особливо це помітно на відкриття по пернатих. В інших-до "першоі крові" пити не можна!
В нашому колективі ми п'ємо тільки по закінченні полювання,і після чистки зброі!
Ще при полюванні на копитних,є традиція смажити на вогні печінку кабана або косулі!
 

vanhant

ветеран форуму
надійна команда

SAB

Мисливець
Да в каждом коллективе свой идиотизм.вот у нас решили что с собаками охотится нельзя даже на утку.как в грузинском анекдоте понять невозможно надо запомнить...
Таке безглуздя могла придумати лише та особа, в якоі взагалі ніколи не було собаки. А іі саму давить жаба- якце хтось полює успішно, а я ні, бо мені в падло завести собаку. Ось і результат! З Повагою.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Ще і снує і строго виконується традиція-після вперше добутого трофею,під час полювання на пернату,молодому мисливцю який його добув приходиться його цілувати в з....д!!!!
 
Зверху