Допоможіть розібратися із мисливськими традиціями і звичаями!

WildWest

Мисливець
А еще, никому на охоте не давай свои патроны. Если уж приспичит поделиться, то давать не в руки, а кинуть под ноги. Я не верил в это, но таки пришлось поверить.
 

охотник70

Мисливець
Замітив коли хтось з жіночого роду перед виїздом на полювання бажає удачі,охота буде невдалою.Ще подобається тратиція помастити ложу рушниці кровью добутоі тварини чи птаха ,на майбутні удачні полювання.
 

KFoR

Зброяр
Замітив коли хтось з жіночого роду перед виїздом на полювання бажає удачі,охота буде невдалою.Ще подобається тратиція помастити ложу рушниці кровью добутоі тварини чи птаха ,на майбутні удачні полювання.
Тут не все так однозначно. Теща моя побажала і прийшов з зайцем)))
 

мр 153 12 76..

Снайпер
Замітив коли хтось з жіночого роду перед виїздом на полювання бажає удачі,охота буде невдалою.Ще подобається тратиція помастити ложу рушниці кровью добутоі тварини чи птаха ,на майбутні удачні полювання.
У меня есть есть еще пару "ритуалов"..........
Перед выходом из дома,обязательно присаживаюсь на дорогу,причем вместе с собакеном...
И когда выхожу на поле или болото, или еще куда-нибудь, первый патрон чмокаю у капсюль
 

север

ветеран форуму
надійна команда
то давать не в руки, а кинуть под ноги
Маразм. Всегда делюсь патронами с друзьями, при нужде, из рук в руки, при мне: два выстрела - две лисицы...
Однажды один, типа друг, небрежно бросил пару патронов мне под ноги - как собаке кусок: осадок на душе до сих пор: нахр--н такие традиции?! И такие "друзья"?!
Главное- давать с чистой совестью и открытой душой- в жизни всякие ситуации бывают: поможешь ты, помогут и тебе.
 

WildWest

Мисливець
Маразм. Всегда делюсь патронами с друзьями, при нужде, из рук в руки, при мне: два выстрела - две лисицы...
Однажды один, типа друг, небрежно бросил пару патронов мне под ноги - как собаке кусок: осадок на душе до сих пор: нахр--н такие традиции?! И такие "друзья"?!
Главное- давать с чистой совестью и открытой душой- в жизни всякие ситуации бывают: поможешь ты, помогут и тебе.
Дык оно все приметы маразм :) Жадных в коллективе быть не может по определению.
 
  • Like
Reactions: SAB

vanhant

ветеран форуму
надійна команда
А еще, никому на охоте не давай свои патроны.
100% будеш без дичи
Маразм. Всегда делюсь патронами с друзьями, при нужде, из рук в руки, при мне: два выстрела - две лисицы...
Однажды один, типа друг, небрежно бросил пару патронов мне под ноги - как собаке кусок: осадок на душе до сих пор: нахр--н такие традиции?! И такие "друзья"?!
Главное- давать с чистой совестью и открытой душой- в жизни всякие ситуации бывают: поможешь ты, помогут и тебе.
Без обид , так вы вроде одиночка
 

север

ветеран форуму
надійна команда
100% будеш без дичи
На Черниговщине эта примета не действует:p
Кстати, своего первого кабана (увы, было дело - каюсь), я подстрелил пулей Рубейкина ( впервые ею стрелял - даже без пристрелки), которую мне презентовал товарищ по охоте- так получилось, хоть это и неправильно. Но иного выхода не было - в наличии у меня в тот раз были только Трио...
 

Bekas7

Мисливець
В мене теж є прикмета... візьму повний патронтаж ні разу не стрільну а коли хочаби одного не вистачає до повного то майже всі вистріляю....
 

Bekas7

Мисливець
А ще буває коли 6 виходів не має звіра беру другу рушницю тоді є звір 100% але я його мазаю....
 

ramin

Мисливець
Ще і снує і строго виконується традиція-після вперше добутого трофею,під час полювання на пернату,молодому мисливцю який його добув приходиться його цілувати в з....д!!!!
Як то кажуть- "улыбнуло"!
Чую про таку традицію вперше. Про яйця також. Доводилося полювати з багатьма колективами в нашій області, але в жодному про таке не чув. Хоча, було б прикольно, - треба своїм запропонувати. (Не знаю чи така тенденція по всій країні, але у нас більшість новоспечених начальників різного рівня різко стають мисливцями, -звісно новачками........ото б я поржав).
Про такі забобони як митися, бритися, жінку з добрим ранком привітати, пусті відра, якась баба посеред ночі на дорозі, собак перед полюванням не годувати, зайця по дорозі побачити і не взяти.....- чув майже зкрізь - частково вірю та частково дотримуюсь. Не вірю про зайця, і своїх собак годую. До речі-про обробку добутого трофею (не берем до уваги "кучеряві"полювання, де дядя стріляє-а єгерь розбирає і кладе в кульок пайку): в деяких колективах хто добув,- той і обробляє, в інших навпаки-король охоти по бажанню приймає участь у цій процедурі.
Особливо мені подобається ритуал розподілу добутої дичини: добута тушка(и) діляться приблизно на однакові кучки відповідно до кількості учасників полювання; потім обираються два мисливці. які стають один до одного спинами таким чином, щоб один стояв лицем до розділених кучок, а інший до мисливців; далі процедура така-той мисливець, що дивиться на м"ясо показує пальцем на конкретну кучку та питає- чия буде?,а інший не бачачи цього вказує ім"я мисливця якому вона буде. Якось так - все по чесному. Коли я це побачив вперше мене це вразило.
Ну це мабуть всі знають: якщо мисливець добуває звіра з під чужої собаки, то взамін на патрон віддає трофей господарю соби.
Тільки в мене є питання до тих хто зтикався-до яких видів полювання це відноситься?
Коротко так!!
 

Vitalij11111

Мисливець
Якщо колективне полювання на копитних, то це правило не застосовується, по пернатих в полі та по хутрових буде правильно. Але як вже казали вище в різних колективах може бути завсім навпаки.
Я чув, бо ми таке не практикуєм, що в деяких колективах за промах по дичині змушують з'їсти сиру цибулину :)
 

Аникей

Мисливець
Особливо мені подобається ритуал розподілу добутої дичини: добута тушка(и) діляться приблизно на однакові кучки відповідно до кількості учасників полювання; потім обираються два мисливці. які стають один до одного спинами таким чином, щоб один стояв лицем до розділених кучок, а інший до мисливців; далі процедура така-той мисливець, що дивиться на м"ясо показує пальцем на конкретну кучку та питає- чия буде?,а інший не бачачи цього вказує ім"я мисливця якому вона буде. Якось так - все по чесному. Коли я це побачив вперше мене це вразило.

У нашому колективі завжди так було, а хожу з цим колективом я вже бульше 25-ти років. Тільки у нас потрошка з копитних відразу віддаються тому хто добув , а далі той, що добув стоїть обличчям до мисливців не дивлячись на розкладені шматки м"яса, а один товариш вказуючи прутиком на шматки м"яса запитує кому він буде. Перший номер не бачачи який саме це шматок м"яса вказує ім"я мисливця якому він буде.
 

Аникей

Мисливець
Моя особиста прикмета,що якщо із самого ранку все валиться з рук ,щось перед виходом на полювання вдома ламається, то завжди полювання виходить вдалим.
 

Аникей

Мисливець
А ещё есть фортовая одежда...
У цю прикмету також вірю. Он у мене на аватарці фото в панамі. То в тій панамі і влітку і взимку коли не дуже холодно. Дружина купила вже і не одну нову. А та панама шита-перешита. Ховаю її від дружини бо грозиться спалити.
 
Зверху