Допоможіть у визначенні!

север

ветеран форуму
надійна команда
Там і своїх вистачає :D
Англичане, насколько мне известно, с удовольствием ( и недешево!) собирают свое оружейное наследие по всему миру. В отличие от нас- они ценят свою историю.
А не поливают ее грязью, поддавшись идеям современных "перекрасившихся" провокаторов.
 

kef

Зброяр
А це до чого .Хочете про історію -напишіть мені в особисті.Я якраз цікавлюсь даною темою і не тільки рушницями.Багато чого цікавого можу розповісти.,не із світу фантастики.
Англичане, насколько мне известно, с удовольствием ( и недешево!) собирают свое оружейное наследие по всему миру. В отличие от нас- они ценят свою историю.
А не поливают ее грязью, поддавшись идеям современных "перекрасившихся" провокаторов.
 

wiarus

Мисливець
а джеймс вудварт а когсвелл - гаррисон а вэбли - скотт. не пишите бред. английское оружие это английское оружие. и еще пэрдэ нет есть джеймс пардью если следовать написанию и транскрипции. с ув.
 

tyrist 1945

Тигр
а джеймс вудварт а когсвелл - гаррисон а вэбли - скотт. не пишите бред. английское оружие это английское оружие. и еще пэрдэ нет есть джеймс пардью если следовать написанию и транскрипции. с ув.
Пане вірус, не сваріться:)
 

kef

Зброяр
Для загального ознайомлення створіть окрему тему про англійські рушниці .і їх майстрів., .Щоб можна було ознайомитись,що і як і для чого чи для кого виготовлялась зброя.
а джеймс вудварт а когсвелл - гаррисон а вэбли - скотт. не пишите бред. английское оружие это английское оружие. и еще пэрдэ нет есть джеймс пардью если следовать написанию и транскрипции. с ув.
;)
 

Вік71

Снайпер
и еще пэрдэ нет есть джеймс пардью если следовать написанию и транскрипции. с ув.
"Мойша,а ты знаешь ,то что мы 50 лет принимали за оргазм -оказалось просто астмой!";)
А правильно все-таки буде Перде ! Не путайте англiйську з ХФранцузькою:) Ну i ,прiзвище та iм'я пишеться з великоi букви у всiх мовах,незалежно вiд транскрипцii .
 
Останнє редагування:
Зверху