Допоможіть !!!!

Статус
Закрита.

4580dry

ветеран форуму
надійна команда
Допоможіть повернути рушницю законним методом, яку вилучили, в діда в 96р. і продали її громадянину П. без нашого відома, може хто небудь встрічався з такою проблемою, рушниця зберігалася не в сейфі за те і вилучили, маю бажання повернути як память про діда. Чи можна притягнути до відповідальності пенсіонерів міліції, які вилучили зброю?
 

роман

Мисливець
Акт про вилучення зброї складався? Якщо він є - то можливо повернути, а якщо немає - сумніваюся.
 

ZUGAN 79

Слідопит
роман;13884 сказав(ла):
Акт про вилучення зброї складався?
А если акта нет,а у внука есть на ето ружье документы,то тоже можно забрать,ну а если док.нет,то как докажете что оно деда.С ув.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
А я сумніваюся, що щось можна повернути через такий термін: всі встановлені законом строки оскарження - закінчилися. Та ще можливі інші проблеми у поверненні

А ще ми не знаємо причин вилучення (конфіскації). Може, все законно? І якщо конфісковано - то вашого "відома" й не потрібно було!
 

4580dry

ветеран форуму
надійна команда
Всім дякую, буду просить щоб, продав мені власник, обідно.............
Документів немає, ніяких, може підніму СПРАВУ, в дозвільній, не розходиться в гроші, а в память про діда, і про несправедливість, з сторони органів.Пізно спохватились. ОБІДНО.
 

zavgaro

Новачок
Шановний ,а Ви не пробували побалакати з громадянином П., мож ви зможете зробити йому таку пропозицію ,від якої він не зміг би відмовитись ? можливо рушниця для нього не мае такої цінності. Все можна вирішити миром. Тим пач , я розумію , що рушниця була вилучена за порушення норм зберігання, то б то цілком законно.
 

4580dry

ветеран форуму
надійна команда
zavgaro Ви все сказали правду,з громадянином П, ще не бачився, на днях пробив по базі, а воно "живе" а нам говорили що воно іде на знищення і за цього обідно що менти "замутили" я думаю що все получиться викупити це ТОЗ БМ 16кл.
А Вам всім дякую за підтримку, якщо заберу, ТОЗовку відпишу, історія продовжується.
 

Viktorio

S-Moderator
Команда форуму
Згадали Ви звичайно пізновато, однак механізм реалізації мене зацікавив. Відзвоніться 098ОО622ЗЗ, може щось придумаємо.
 

4580dry

ветеран форуму
надійна команда
PETROPAVEL не було б так обідно як би його знищили, просто так зробили, не по закону, а я на них ще грішив, а ще можу це зробити, побачу чим це все закінчиться.
Дякую Вам PETROPAVEL за відповідь.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
4580dry;14789 сказав(ла):
PETROPAVEL не було б так обідно як би його знищили, просто так зробили, не по закону, а я на них ще грішив, а ще можу це зробити, побачу чим це все закінчиться.
Дякую Вам PETROPAVEL за відповідь.
А чому Ви вирішили, що було "не по Закону"? Ви до цього часу не розповіли, як і за що у діда вилучили рушницю. Може ж дійсно її вилучили за порушення, потім конфіскували у встановленому порядку, а потім продали законослухняному громадянину. Він у такому разі може перепродати, але не зобов"язаний. Але можуть спитати, звідки у Вас така інформацію про продаж рушниці цьому громадянину.
А якщо тут щось було нечисто, то минули дуже великі строки, щоб когось притягати до відповідальності. Та й справи могли давно знищити.
Так як і за що у діда рушницю вилучили?
 

4580dry

ветеран форуму
надійна команда
Рушниця не правильно зберігалася, не в сейфі, а за шкафом, дід у 79 років ще ходив на охоту, а в 82 помер, і сказали що йому вона вже не треба, він старий, хоча в тата була, ІЖ 58, і дозвіл був можна було переписатина нього. але сказали що вона іде на знищення, з області ми так і не дочекалися підтвердження знищення. в тому і вся проблема. рушницю я взнаю тому що в ремонті була, запчасть одна не рідня.
 

4580dry

ветеран форуму
надійна команда
За неправильне зберігання дають штраф + політінформація, дозвіл ще був не прострочений.
 

4580dry

ветеран форуму
надійна команда
PETROPAVEL я Вас підтримую на всі 100, но получається для мене неісправне, а другі ще зним ходять ого-го,несправедливо менти то гроші собі забрали за продажу ружья.Але де я справедливість шукаю.
Рушниця була справна, крім сипі, нічого більше не було.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
4580dry;14822 сказав(ла):
За неправильне зберігання дають штраф + політінформація, дозвіл ще був не прострочений.
Ну и чего тогда не подняли шум, не стали жаловаться? И ты уверен, что дед сам не отказался от ружья, чтобы не платить штраф (могли с разрешителем таким образом договориться: дед сдал ружье как непотреб)?
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
В любом случае все сроки наказания прошли, а первичные документы могли быть уничтожены (админдела более трех лет можно не хранить), а что осталось - наверняка правильно оформлено
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Это точно, за СВОЮ цену он его вам точно продаст. Не пойму, чем так дорогА память этого ружья? Оно уж и годится, разве что на стенку с просверленным патронником
 
Статус
Закрита.
Зверху