Дорогі мисливці, максимальний репост і підтримайте весняне полювання в Україні

Статус
Закрита.

Копатыч

Зброяр
http://www.uoor.com.ua/forum/index....льної-зброї-18-років.51354/page-2#post-482850
Пост № 35 До УТМР вступив в 16 років, літом виповниться 20, брав участь в багатьох полюваннях разом з досвідченими мисливцями. Перемагав у змаганнях зі стендової стрільби
Вот исполнится 21, тогда посмотрим ......
Я - ПРОТИВ !!!!!!
 

юрок hunter

Мисливець
А я підтримаю, і більшість моїх друзів також!!!
Пояснення: нехай множиться, повибивають все, абсолютно недоцільні.
Білорусія нам буде пропонувати полювання на гуся за 1000євро за три дні, а ми далі будемо не підтримувати))) смішно виглядає.
Не подобається весняне полювання, не полюйте... А підтримати петицію, яка в майбутьньому можливо щось допоможе змінити, обовязок кожного мисливця.
 

Mykola STARyy

Снайпер
Не подобається весняне полювання, не полюйте... А підтримати петицію, яка в майбутьньому можливо щось допоможе змінити, обовязок кожного мисливця.
Не "подобається" чи "не подобається", а протирічить Українському законодавству і підписаним Україною міжнародним угодам.
Ви, пане Юрок, бачите обов'язок кожного мисливця в порушенні цих правових норм?
 

Черниговский

Слідопит
Я за! а если думать, что все повыбивают весной,то тогда нужно и осенью закрывать! Или осенью,все не повыбивают? Начинать нужно с себя,и самим нужно охранять, свои угодья !потому что ни какая инспекция не сможет сберечь,так как сбережут их простые рядовые охотники. Имхо
 

Копатыч

Зброяр
Білорусія нам буде пропонувати полювання на гуся за 1000євро за три дні, а ми далі будемо не підтримувати))) смішно виглядає.
Она, весенняя охота, у нас будет стоить, пусть 600 евро, Вы лично, сможете купить отстрелку и поохотиться? Вот именно, нет, значит повылазят "тараканы" со всех щелей и давай гатить все подряд, кому от этого лучше, Вам, птичкам, природе? Смешно, будет чуть позже, лет через 10-15, когда УООР начнет продавать отстрелки на мышей, грачей, воробьев, потому, что другого, не будет ......
Вот лично у Вас есть гусиные чучела, манок, подсадные утки, ответ в стиле "есть", не принимается, только фото, с установленной датой и временем .....
 

юрок hunter

Мисливець
Я зможу багато що дозволити... Цуценят дорожче як 600євро привозив з за закордону, на полювання на терерука весною їздив до друзів в Росію. Чучалок на гусака немаю, так як в мене на Волині дуже слабий проліт. З качкою все навпаки - більше 30 якісних чучел, дорогі манки, якісна амуніція і всі вихідні дні в угіддях.
Починати щось робити треба з себе, і тоді дичини в наших лісах побільшає. Яскравий приклад це Польща та Білорусія.
 
Статус
Закрита.
Зверху