Дорогі мисливці, максимальний репост і підтримайте весняне полювання в Україні

Статус
Закрита.

s_nikita79

Мисливець
Дотримуватися періоду тиші і плакати за весняним полюванням, це як висратися через палець на дві купки.
Весняне полювання підтримую.
А до Вас пане Микола маю прохання-поділітіся "технікою" срання через палець на дві купки і обов'язково прикріпіть фотопосібник.
 

s_nikita79

Мисливець
Я за! а если думать, что все повыбивают весной,то тогда нужно и осенью закрывать! Или осенью,все не повыбивают? Начинать нужно с себя,и самим нужно охранять, свои угодья !потому что ни какая инспекция не сможет сберечь,так как сбережут их простые рядовые охотники. Имхо
Респект!!!100% згідний.
 

s_nikita79

Мисливець
Так давайте выращивать и выпускать живность в наших угодьях... Кто мешает это делать? Не платить за трудоучастие, а взять и коллективом что-то сделать... Проще ж говорить о проблемах и ждать, когда это за нас сделает кто-то... Проще вообще запретить охоту или сделать ее прерогативой обеспеченных людей. А, количество охотников это вопрос второстепенный. Кто из них может хорошо стрелять? Скольким из них достаточно просто "пообедать" на природе? И так далее... Во все времена были, есть и будут свои особенности. Проблема в людях...
Мудро і справедливо сказано!!!
100% підтримую.
 

Mykola STARyy

Снайпер
Весняне полювання підтримую.
А до Вас пане Микола маю прохання-поділітіся "технікою" срання через палець на дві купки і обов'язково прикріпіть фотопосібник.
:D:D:D:D:D:D:D
Яскраве підтвердження того що ці два зАпити належать до одного ціннісного ряду.:p
Експериментуйте, пане Микито, все в ваших руках.
 

Копатыч

Зброяр
Дозволив би лише полювання з підсадною і в присутності єгеря .
Скорее всего, это не возможно.
Егерь - один, охотников - 10 ( 15 или 20) человек, всем "табуном", лезть в шалаш или скрадок :eek::eek::eek:.......
Проще, взять мяса, замариновать, выехать на природу, прихватив манки, накричаться от души, выпить по 100 гр, покушать, потравить байки, убрать, за собой!!!!!! и смотришь, вроде полегчало, да и до августа, рукой подать ......
 

Mykola STARyy

Снайпер
Скорее всего, это не возможно.
Егерь - один, охотников - 10 ( 15 или 20) человек, всем "табуном", лезть в шалаш или скрадок :eek::eek::eek:.......
Проще, взять мяса, замариновать, выехать на природу, прихватив манки, накричаться от души, выпить по 100 гр, покушать, потравить байки, убрать, за собой!!!!!! и смотришь, вроде полегчало, да и до августа, рукой подать ......
+++++++
Берем мясо, ріжем як на шашлик чи стейки, що кому до смаку.
Цибую, 2-3 великі головки заливаєм склянкою води і мелем на блендері (без води не мелеться).
Додаєм ложку гірчиці, краще не лютої - пом'якшує мясо - і старанно виминаєм.
Потім 2 ложки олії і спеції. Олія вбирає аромат зі спецій і передає мясу. Виминаєм ще раз.
1-2 помідори мелем на блендері і перемащуєм мясо. Томат дає рівномірну золотисту скоринку. Виминаєм 3-й раз.
НІЯКОГО ОЦТУ!!!!
Можна додати пугарик коньяку в мясо :) аромат неперевершений.
І поки вип'ємо по одній, саме пора класти мяско на жар.
___________________________________________________
Хто скаже що це зле - той мій ворог на віки вічні!!!
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
 

vanhant

ветеран форуму
надійна команда
Дозволив би лише полювання з підсадною і в присутності єгеря .
Добавлю трошки до Ваших слів , .........І ОБОВЯЗКОВО В НЕ МОЇХ УГІДЯХ , бо в моїх, качка та інша дичина , нехай не лякаючись ні чого і ні кого гніздиться і розмножуеться . Хочу спитати людей, які ЗА весняне полювання , Ви хоть уяву маете про таке полювання ??? підсадні у Вас також е ...... чи може розказати , хто воно і як виглядае ???
 

Pavel1988

Снайпер
Я теж проти весняного полювання но за шашлик :rolleyes::rolleyes:. А взагалі якщо весняне полювання колись відкриють то бажано б із забороною полювання в місцях гніздівлі. На полях із калабанями талої води в місцях прольоту чи годівлі будь-ласка. В нашому районі місць для полювання на водоплавну дичину аж можливо з десяток і в основному невеликі ставки якщо весною там зробити шухер що буде осінью, а нічого цілкий кгулькин х.. Основна маса місцевої та досить не мало прильотної качки зимує на території району точніше в межах міста (цієї зими як ніколи в межах 2000 голів а то і більше) як тільки зійде лідостав вона на місцях розмноження перша, а в той час її добре шуганути...
 

vanhant

ветеран форуму
надійна команда
якщо весною там зробити шухер що буде осінью,
Паша , в яблучко ;););)
Почали за здоровя а закінчили за упокой :):):)
Відповідь не конкректно до Вас ( вибачаюсь ) До людей яких ломае міжсизоння ..... це шашлики з колективом і дружинами ,риболовля та виїзди на стенд ( в кого не ма по близості , е міста так звані , цілина , де дичина не тримаеться ) також підходять і знімають напругу, PS , ПРИ ЦЬОМУ , ПРО ВСЕ ДОМОВИТИСЬ З ЕГЕРЕМ І ДОЗВІЛЬНИКОМ
 

WadimHunter97

Новачок
http://www.uoor.com.ua/forum/index....льної-зброї-18-років.51354/page-2#post-482850
Пост № 35 До УТМР вступив в 16 років, літом виповниться 20, брав участь в багатьох полюваннях разом з досвідченими мисливцями. Перемагав у змаганнях зі стендової стрільби
Вот исполнится 21, тогда посмотрим ......
Я - ПРОТИВ !!!!!!
І що тут такого? Те, що мені не має 21 року не означає, що я не можу ділитися посиланням на петицію, яку знайшов на сайті
 

Копатыч

Зброяр
Чуть раньше, ответили, а на стенд - только с рогаткой (пока) ....
Если есть "добрый" человек, который доверяет Вам ружье, то об этом, не стоит говорить, в слух ......
Есть такая поговорка "язык мой, враг мой", мотайте на ус, если он, есть.
 

WadimHunter97

Новачок
Чуть раньше, ответили, а на стенд - только с рогаткой (пока) ....
Если есть "добрый" человек, который доверяет Вам ружье, то об этом, не стоит говорить, в слух ......
Есть такая поговорка "язык мой, враг мой", мотайте на ус, если он, есть.
Стендовою стрільбою займаюся з 14 років, під наглядом тренера. Так що, все законно
 
Останнє редагування:
Статус
Закрита.
Зверху