Доцільність маскувального костюму при полюванні на зайця

Статус
Закрита.

Hovarf

Слідопит
Всім добрий день. Цікавить думка форумчан з приводу того, наскільки доцільно використовувати маскувальний костюм (білий) при полюванні на зайця (індивідуальному чи колективному). Існує таке твердження, що звір кольорів не розрізняє, а відчуває наближення людини за допомогою слуху та запаху. Всім буду вдячний за коментарі.
 

bejsik

Мисливець
Погоджуюсь. А яка Ваша думка на рахунок індивідуального полювання. Чи є потреба в маскувальному костюмі.
При коллективной охоте, он еще может и нужен, но опять же как пмсали выше.,
При индивидуальной охоте, вы охотитесь с подъема, зачем костюм? Бесполезная вещь.
 

Гобой

Снайпер
Применял при индивидуальной охоте с гончей, один сезон. То разницы не заметел. Бывает и в обычной одежде заяц приходит в ноги. Считаю главными критерия маскировки есть неподвижность и ветер.
 
Останнє редагування:

ATIS

Снайпер
Погоджуюсь. А яка Ваша думка на рахунок індивідуального полювання. Чи є потреба в маскувальному костюмі.
На індивідуальне він вам нічого не допоможе, якщо зайонц не підпускає на постріл то і в білому костюмі не підпустить. Одне що тільки гонний може прибігти в ноги. В нас користуються ними тільки якщо хтось стоїть на застрілі. І мені здається що їх використання в нас заборонене, але можу помилятися.
 

Vov-1

Зброяр
Більше проблем,чим переваг...Цими вихідними відпустив зайчика,тому що не бачив напарника.Який був в маскхалаті...:)
 
У нас на зайца только коллективные охоты по ТБ маскхалаты запрещается, индивидуальнвх охот к сожалению нет.
 

vanhant

ветеран форуму
надійна команда
По поводу маскувального костюма , він доречний на скрадках , (качка , лис , вовк ) на ходовому полюванні він не безбечний при любих охотах , хоть одиночна хоть колективна , це моє імхо
 

kef

Зброяр
Віддайте ті "маск.халати " туди ,де йде інше "полювання ".Там вони приносуть користь за своїм призначенням...А для полювання на зайця ця річ не потрібна зовсім.Перевірено особисто давним давно.
 

Hovarf

Слідопит
Всім дякую за відповіді. Думаю , що дану тему можна закрити.
 
Статус
Закрита.
Зверху