Дратхаар-Курцхаар

мр 153 12 76..

Снайпер
да, серьйозний зверинец!!!!:eek::eek::);)
 

Гобой

Снайпер
Мечта, охотника. Мне тоже такая комбинация нравится. Лето и осень работает Драт, затем 3 месяца работают Гончие в паре с Таксой. Таксу в рюкзак и пошел. Практически каждая охоту с гончей, заканчивается уходом лиcы в нору. И тут наступает черед таксы. Получается не кто с собак не обижен. :) Поздравляю!!! У Вас замечательная семья.
 

veriovo4ka89@

Мисливець
Я також живу в квартирі і тримаю драта але в вольєрі на вулиці! Проблеми в сусідах- томущо вони в мене такі. А в цілому порода класна але необізнані друзі замучають свойіми цікавими запитаннями на які згодом набридне відповідати. Ми обидва ще навчаємося але Полювання радує все більше і більше як мене так і його.
 
Собаки схожи по своим рабочим качествам, но в тоже время и различаются, по крайней мере по работе в поле.
В курцхааре больше пойнтериного - скорость, красота потяжек, стойка, выносливость.
Дратхаары более грубее работают, нахраписто, зато хорошо идут в крепи, меньше подвержены травмам кожи.
На самом деле много еще зависит и от каждой собаки в индивидуальности...
По содержанию дома скажу что от курца в доме шерсти не меньше, мелкая шерсть забивается везде. Но мыть его действительно легче, и сохнет быстрее чем драт.
Опять же если говорить об экстерьерных моментах, то у дратхаара на один риск больше (по шерсти). Многие наши дратхаары "не дотягивают" до эталонного шерстяного покрова. Поэтому к выбору щенка нужно подходить крайне внимательно. При выборе помета (еще не доходя до выбора конкретного щенка) желательно просмотреть всю линию предков и их потомков, а не только мамку с папкой. Часто бывает что из одного помета дратхааров рождаются "разносортные" щенки. У курцхааров, как показывает практика, пометы рождаются "ровнЕй". Ну а из личных предпочтений мне больше нравится курцхаар, у меня такая собака, у хорошего друга был дратхаар, поэтому сравнения писал с личного опыта
 

Docent 75

Новачок
Шановні мисливці. Підкажіть чи правда, що драти якісно працюють тільки від іменитих батьків. Хочу придбати, але відверто, не готовий віддати 300 400 у.є. Дякую.
 

cagor

Слідопит
Шановні мисливці. Підкажіть чи правда, що драти якісно працюють тільки від іменитих батьків. Хочу придбати, але відверто, не готовий віддати 300 400 у.є. Дякую.
Вы наверное не совсем правильно поставили вопрос.
Что на ваше мнение не именитые родители? Эсли это собаки без документов, то и эти работать будут, но может и нет. Собачки с под плановой вязки, дак их родители априори должны иметь полевые дипломы, и екстерьер. Советую брать собу с документами ФМСУ или КСУ, их работоспособность будет зависеть только от вас, заниматся надо с любой собачкой и не мало. А ценник можно найти куда меньше, чем вы озвучили.
 
Останнє редагування:

veriovo4ka89@

Мисливець
Вы наверное не совсем правильно поставили вопрос.
Что на ваше мнение не именитые родители? Эсли это собаки без документов, то и эти работать будут, но может и нет. Собачки с под плановой вязки, дак их родители априори должны иметь полевые дипломы, и екстерьер. Советую брать собу с документами ФМСУ или КСУ, их работоспособность будет зависеть только от вас, заниматся надо с любой собачкой и не мало. А ценник можно найти куда меньше, чем вы озвучили.
Працюватиме собака чи ні залежить не від наявності чи відсутності документів, а від власника який проводить з собакою весь вільний час і навчається сам в той час коли навчає собаку! Тільки в такій консистенційі собака буде ПРАЦЮЮЧОЮ В ПАРІ З ВЛАСНИКОМ!
 

Vladddd

Мисливець
Працюватиме собака чи ні залежить не від наявності чи відсутності документів, а від власника який проводить з собакою весь вільний час і навчається сам в той час коли навчає собаку! Тільки в такій консистенційі собака буде ПРАЦЮЮЧОЮ В ПАРІ З ВЛАСНИКОМ!
но покупая щенка известного происхождения(справка ФОСУ или метрика КСУ)вы гарантируете себе получение паспорта охотничьей собаки и официальную охоту с ней
 

Mykola STARyy

Снайпер
но покупая щенка известного происхождения(справка ФОСУ или метрика КСУ)вы гарантируете себе получение паспорта охотничьей собаки и официальную охоту с ней
І на порядок вищу імовірність отримати справді робочу собаку.
 

veriovo4ka89@

Мисливець
но покупая щенка известного происхождения(справка ФОСУ или метрика КСУ)вы гарантируете себе получение паспорта охотничьей собаки и официальную охоту с ней
Так скажіть мені скільки мисливців можуть гарантувати собі офіційне полювання коли ціна цуцика 7-10 тисяч, а є такі люди які говорять що розрахунок лише в долларах!
 

БЮВ

Слідопит
Так скажіть мені скільки мисливців можуть гарантувати собі офіційне полювання коли ціна цуцика 7-10 тисяч, а є такі люди які говорять що розрахунок лише в долларах!
Я в прошлом году выставил щенков НЖЛ по 6000 грн. Происхождение собак интересное. Разлетелись как горячие пирожки до 1.5 месяцев. Кому счел нужным - уступил. А есть на форуме объява, так там за безбородого драта ломит товарищ аж 250 у.е. На первой же выставке такую собу поставят "вне породы". Где у заводчика совесть? Если есть желание то можно найти по доступной цене.
 

Vladddd

Мисливець
Так скажіть мені скільки мисливців можуть гарантувати собі офіційне полювання коли ціна цуцика 7-10 тисяч, а є такі люди які говорять що розрахунок лише в долларах!
вот в лет, как говорится, на украинском сервере охотника объява: https://www.uahunter.com.ua/forum/topic-t98242.html (не рекламирую) собаки рабочие и цена адекватная. кто ищет-тот найдет
 

БЮВ

Слідопит
Многие думают - купил щенка и ВСЕ!....А качественный корм, а своевременные прививки и ветеринарное обслуживание, а сколько нужно выкатать горючего для натаски собаки, а оплата выставок и состязаний ???? Не говорю уже о количестве времени и терпения которые нужно затратить на воспитание помощника.
 

veriovo4ka89@

Мисливець
Многие думают - купил щенка и ВСЕ!....А качественный корм, а своевременные прививки и ветеринарное обслуживание, а сколько нужно выкатать горючего для натаски собаки, а оплата выставок и состязаний ???? Не говорю уже о количестве времени и терпения которые нужно затратить на воспитание помощника.
Всі Ваші доводи можу спростувати- Ви шановний собак держите для фінансового відшкодування свойіх витрат чи для того щоб мати помічника на полюванні який подарує незабутні моменти.
 

Mykola STARyy

Снайпер
Всі Ваші доводи мож спростувати- Ви шановний собак держите для фінансового відшкодування свойіх витрат чи для того щоб мати помічника на полюванні який подарує незабутні моменти.
Для того щоб мати помічника який подарує незабутні враження, і для підтримання породи на належному рівні. Щоби і наступні власники мали можливість отримати ті самі незабутні враження. Я зарікся брати дешевих собак в сумнівних заводчиків. Економія в ціні не варта праці яку треба в них вкласти. Краще взяти песика, нехай і дорожче, але з предками якого ретельно працювали з покоління в покоління, хай він тішить вас щодня своїми успіхами, а не заставляє виправляти спадкові огріхи.
 
Останнє редагування:

veriovo4ka89@

Мисливець
З
Для того щоб мати помічника який подарує незабутні враження, і для підтримання породи на належному рівні. Щоби і наступні власники мали можливість отримати ті самі незабутні враження. Я зарікся брати дешевих собак в сумнівних заводчиків. Праця яку треба в них вкласти не варта економії в ціні. Краще взяти песика, нехай і дорожче, але з предками якого ретельно працювали з покоління в покоління, хай він тішить вас щодня своїми успіхами, а не заставляє виправляти спадкові огріхи.
Згоден але цуценя не може коштувати 10 000 грн, люди добрі це забагато. Я знаю діда який полює 40 років і колись у нього був сеттер, кілька років тому він просив знайти цуценя і коли побачив ціни дід заплакав бо з пенсією в 1600 він до смерті не назбирає на таке цуценя. Хіба це нормально.
 

Mykola STARyy

Снайпер
Згоден але цуценя не може коштувати 10 000 грн, люди добрі це забагато.
Може, чому ні? Такі витрати мусить понести той хто вирощує дійсно елітних псів. А може і більші.
дід заплакав бо з пенсією в 1600 він до смерті не назбирає на таке цуценя. Хіба це нормально.
Ви, пане Верьовочко, плутаєте причину і наслідок. Ненормальна пенсія в 1600, а не ціна собаки.
Що, на цю пенсію можна спокійно прожити, я вже не кажу лікуватися? Чи вона дає можливість купити внукам бодай жменю пристойних цукерків?
Хочете справедливості, добивайтесь достойних пенсій, а не демпінгових цін.
Раджу як пенсіонер.;)
 
Зверху