Дробь самолей.

Kapitan

Снайпер
Коли появиться дріб скиньте на емейл номер, кількість вагу.
sergeiboc@gmail.com
Скинуть номер чего? Если мобильного то он в начале темы. Если номер дроби то осталось от летнего литья 15кг 5-ки. Больше мелкую не лью до следующего сезона Цена 90гр. от 10кг будет 85. С понедельника думаю начну лить крупную 0т 1-цы. На форум захожу редко, порядка раз в три дня, немного ограничен доступ к благам цивилизации потому кому не ответил или не смогу ответить приношу извинения. Заказы на крупную дробь пока не беру, за исключением обмена. В связи с высокой ценой на свинец обмен в приоритете. У кого есть свинец на обмен дробь сделаю в первую очередь.
Крупная дробь не льется как мелкая килограммами потому больших количеств сделать не смогу. Ну и как бы бы все.
 

myxa603

Мисливець
Дріб отримав.., все оперативно як неможе бути., все конкретно...! Дякую Вам Ігоре велике., Приємно мати справу.! Свій заказ небачив так як за кордоном... Поприїзду відпишусь за якість., може комусь буде цікаво.....
Ще раз дякую
 

Kapitan

Снайпер
как будет 00, сообщите пожалуйста!
Придется долго ждать. До открытия на пух точно не получится. Завалили свинцом, лью в первую очередь дробь на обмен, а налить нужно больше 100кг. Потому обнадеживать ни кого не хочу.
 

Адвокат1987

Мисливець
Відпишуся по дробу. Замовляв 5кг - 5 і 5кг - 1. Прийшло 6.380кг - 5 і 5,120кг - 1. Дякую звістно капітану за такий Довіс 5, я так зрозумів напевне, що це вже мені остатки зсипались, бо в телефонному режимі казав, що у нього оставалось 10 кг - 5. Ну в будь якому разі ДЯКУЮ. Тепер по дробу, Дріб номер 5 та номер 1 по круглості гарний, на 10 дробин десь одна попадає овальна. Що помітив в дробові номер один багато дробу номер 2 або навіть 1,5, але як і в пятірці так і в одиниці 10 дробин по лінійці дали правильний номер дробу тобто 5 показала 3 см. а одиниця 4 см, а для мене то і краще так.
Ще питання до Kapitan скажіть будь-ласка в мене майже весь дріб чорний (графітований), Ваш Білий. Питання чи ви його чимось обробляли? і друге питання він в такому стані в пластиковій бутилці не буде окислятись ?

А і основне мені дріб було продано по 85 грн. кг. У звязку з тим, що брав 10 кг. На даний момент це самий дешевий дріб який тільки тут можна було знайти на форумі. Ще раз Дякую!
 
Останнє редагування:

Кальян

Мисливець
в пластиковій бутилці не буде окислятись ?
В пластиковій бутилці окислятись не буде, купую шрот у Капітана не один кіло, також в пластику, тримаю його на балконі звичайно закритий, в мене також було питання про його колір, на що отримав відповідь- в дробакатку разом із шротом кидають стержні графіта. А яка твердість самого шрота? Я особисто шротом задоволений.:)
 

Адвокат1987

Мисливець
В пластиковій бутилці окислятись не буде, купую шрот у Капітана не один кіло, також в пластику, тримаю його на балконі звичайно закритий, в мене також було питання про його колір, на що отримав відповідь- в дробакатку разом із шротом кидають стержні графіта. А яка твердість самого шрота? Я особисто шротом задоволений.:)
еммм позамислу якби кидали стержні графіта Дріб Мав би почорніти :()
 

Kapitan

Снайпер
еммм позамислу якби кидали стержні графіта Дріб Мав би почорніти :()
Ви не забувайте, що в дробокаті він ще й полірується, тому й блистить. Чим довше його поліруєш тим довше він блистить, а якщо мало тоді він скоро почорніє. Тут усе просто. У мене є дріб який лив ще років зо пять назад, а блистить як недавно полірований.
 

hunter-ua

Новачок
Доброго времени суток! Стану в очередь на дробь №00, просьба отписаться как появится в наличии...
 
Зверху