Друже мисливець !!

16к

Мисливець
В цій темі хотів би побалакати про випадки на полюванні,а саме ;Друже вмене скінчилися набої поділися парочкою і через деякий час рушниця на шматки,а мисливець в бур"янах.Можливо хтось бачив як в мисливця відлітає голова, а може хтось носить з собою такий КІНДЕР СЮРПРИЗ.Почну перший,коли став мисливцем один товариш каже:Заряди патрон повний одним порохом і носи з собою коли хтось попросить Пригостиш %-( .Інший випадок ще при союзі, мого дядька на полюванні пригостили патроном спорядженим кульками від підшибника,і маємо нарізну рушницю 12калібу .
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Моральные уроды!
Самокрутом лучше не делиться, но и не брать. Магазин для всех.
Но не помню охоты, чтобы не хватило патронов. Особенно последние годы. :(
 

senya2011

ветеран форуму
надійна команда
На охоту как в розведку с кем попало ходить не желательно!
 

Гусар

Слідопит
Вышеуказаных фактов у нас не припомню. Но как всегда подводит тот патрон, который тебе дали.
 

TOZ-34ER

ветеран форуму
надійна команда
Я стріляю лише своїми самокрутами. Хоча у мене регулярно беруть набої колеги.
 

Tavelik.58-20

Мисливець
Не дай боже в моєму колективі постраждає товариш від такого виродка не знаю що зроблю.Не лінімося брати більше патронів з собою,а то випадки бувають різні я бачите...
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
gebels11;161949 сказав(ла):
senya2011 писал:
На охоту как в розведку с кем попало ходить не желательно!
Золотые слова.С.УВ.GEBELS11
Майже за 45 років полювання бачив багато чого...
Майже всі роки набої сам споряджав. Якщо просили, то давав колегам свої набої. Дуже рідко, але брав чужі у колег-знайомих.
Але що хотів бі сказати: бачив випадки, коли нерадиві колеги ділилися неправильно спорядженими набоями. Крім того, бувають випадки, що й сам споряджаєш 100-200 набоїв відразу (наприклад, на качку, на декілька днів), при цьому випадково до однієї гільзи вкинув другу порцію пороху... Може бути погано!.. (Слава Богу такого не було, але потенційно все може бути...). Мог і сам на такому пострадати, а мог й випадково надати такий набой на прохання колезі.
Після того, як був випадок, коли (це відбулося із застосуванням нового пороху Барс після десятків років використання Сокола) мисливець вистрилів чужими набоями (при цьому сунув у скобу два пальці, вийшов ще й дуплет схибленими набоями), у наслідок чого розірвані стволи полетіли у один бік, а пальці із колодкою - у інший, чужих набоїв не брав николи! Якщо вже й страждати, то хоча б від своїх помилок.
Тому можна сказати, що помилки бувають і у розвідників, і у ворогів "засади".
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Tavelik.58-20;162900 сказав(ла):
Жесть...Добре що хоч в мене 20-ка і мені моїх завжди вистачає).
Багто набоїв брати тех зайве та шкідливо. У молодості брав багато, так палив у все, що бачив здуру!..
Потім став розумнішим, стріляв лише у дичину, яка була в межах пострілу.
А щодо "не знаю що зроблю", то треба спочатку розібратися, може, постраждалий десь щось у свол "захопив" під час полювання, або пиж застряв від попереднього пострілу... Та багато може бути причин. А якщо мисливець випадково спорядив набой більшою кількістю пороху, то ж провина може бути умисна, а може ненавмисна. Відповідальність у таких випадках повинна бути різна.
Самосуд заборонений у любій цивілізованій державі...
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
До речі, якщо є сумніви у якості набоїв, краще їх або перезарядити вдома, або втопити у глибокій річці чи болоті. А не віддавати колегам із пристрасті.
 

Tavelik.58-20

Мисливець
Яковлев В.А.;162937 сказав(ла):
Tavelik.58-20 писал:
Жесть...Добре що хоч в мене 20-ка і мені моїх завжди вистачає).
Багто набоїв брати тех зайве та шкідливо. У молодості брав багато, так палив у все, що бачив здуру!..
Потім став розумнішим, стріляв лише у дичину, яка була в межах пострілу.
А щодо "не знаю що зроблю", то треба спочатку розібратися, може, постраждалий десь щось у свол "захопив" під час полювання, або пиж застряв від попереднього пострілу... Та багато може бути причин. А якщо мисливець випадково спорядив набой більшою кількістю пороху, то ж провина може бути умисна, а може ненавмисна. Відповідальність у таких випадках повинна бути різна.
Самосуд заборонений у любій цивілізованій державі...
Можливо Ви в деякій мірі й праві,так випадки бувають різні.А по більше набоїв брати я мав на увазі наприклад ось недавно їздив з товаришем на зайчика в мене повний патронтаж (20 шт.)а в нього 8 шк.в кармані.І приїхали на нове місце де виявилось що дичина є,то лисиці то зайці,рідко але й собаки стрічаються.В нього патрони кінчились а я ще стріляю.Так були б ми хорошими "стрілками"то й двох би вистачило на день.А так хай краще будуть і якщо сам їх крутиш і знаєш їм ціну то просто так стрілять не будеш.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Tavelik.58-20;162972 сказав(ла):
Так були б ми хорошими "стрілками"то й двох би вистачило на день.А так хай краще будуть і якщо сам їх крутиш і знаєш їм ціну то просто так стрілять не будеш.
Ось із цього й треба починати! Тренуйтеся у стрільбі, тут витрачайте набої, а не на зайцях!..
Ну, й скільки ви із товаришем вполювали зайців, лисиць та собак у той день? А іншими набоями, як думаєте, скільки зайців пошкодили задарма?
Поїдете до Европи, як з"єднаємося, там вам роз"яснять, кого та після якої екзаменаційної стрільби допускають до полювання у полі.
На зайця брати більше 5 набоїв немає сенсу, та й то: один на зайця, другий на підранка, третій на дикого собаку, а два останні - застрелитися, якщо першими двома змажеш! Бо, мабуть, одного на останню дію при такій стрільбі точно не вистачить! -:) ;)
 

Tavelik.58-20

Мисливець
Яковлев В.А.;163002 сказав(ла):
Tavelik.58-20 писал:
Так були б ми хорошими "стрілками"то й двох би вистачило на день.А так хай краще будуть і якщо сам їх крутиш і знаєш їм ціну то просто так стрілять не будеш.
Ось із цього й треба починати! Тренуйтеся у стрільбі, тут витрачайте набої, а не на зайцях!..
Ну, й скільки ви із товаришем вполювали зайців, лисиць та собак у той день? А іншими набоями, як думаєте, скільки зайців пошкодили задарма?
Поїдете до Европи, як з"єднаємося, там вам роз"яснять, кого та після якої екзаменаційної стрільби допускають до полювання у полі.
На зайця брати більше 5 набоїв немає сенсу, та й то: один на зайця, другий на підранка, третій на дикого собаку, а два останні - застрелитися, якщо першими двома змажеш! Бо, мабуть, одного на останню дію при такій стрільбі точно не вистачить! -:) ;)
)))))))В той день в полювали по зайчику і лисичку.Так мені дуже подобається як за границею відносяться до полювання але я не про те випадки бувають різні бува везе і вистачає кількох пострілів щоб закрить карточку а бува не пруха))...З усією повагою до Вас і до нашого спільного захоплення можу запевнити що підранків не залишаю.В той день приніс три пусті гільзи але тема спочатку була задіяна про інше.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Tavelik.58-20;163038 сказав(ла):
Так мені дуже подобається як за границею відносяться до полювання але я не про те випадки бувають різні бува везе і вистачає кількох пострілів щоб закрить карточку а бува не пруха))...З усією повагою до Вас і до нашого спільного захоплення можу запевнити що підранків не залишаю.В той день приніс три пусті гільзи але тема спочатку була задіяна про інше.
Згодний, що тему ми практично висвітлили. Але залишити ту проблему, яку я зачепив, без уваги не можу.
То Ви добираєте підранків. яких побачили як підранків. Але, повірте, що є багато випадків, коли, наприклад, заєць із простріленим однією дробиною серцем тікає як зовсім здоровий на дуже велику відстань, а Ви вважаєте, що не влучили! Тай, наприклад, кабанів після поранення я через тиждень добірав у такому стані. що їм жити залишалося пару днів... А всі казали: ну. раз ми його добрати не змогли під час двогодинного переслідування, він відійде від поранення.
Так, відійде - у Світ іний!.. Флегмона на місці поранення була така, що ми півкабана викинули після добору. Я б взагалі його вже не брав, але наші жадібні мисливці забрали гнилого практично кабана по домівках...
Некваплячися, будь ласка, обміркуйте потихеньку мій передостанній пост...
 

Tavelik.58-20

Мисливець
Згоден з Вами.Я стріляю як кажуть "на верняка"тобто якщо людина не влучила з 15 метрів то потрібно стукнутись головою і йти вчитися стрілять а потім вже виходити на полювання (це я про поле).Бувають випадки що далекувато але нічого не заважає щоб спробувати в такому випадку якщо і попала одна дробина воно буде видно на снігу і тоді руш на пошуки але чесно кажучи таке було тільки раз пришлось пройти три поля поки собака не допрацювала в комиші.В лісі стріляю тільки пулями там теж або попав або ні воно буде видно,хоча був один цікавий випадок який стався з моїм батьком.Кабан вийшов прям чітко був здійсниний постріл і після чого він зник всі говорили мазило як можна було не попасти але він був впевнений що він попав і крові не було ні каплі..?Один товариш йому тільки повірив і вони пішли по сліду і не памятаю точно через скільки точно метрів було здійснено ним коло і він ліг коли почали дивитись у нього був прострілений передок і вся кров зібралась у груднині як у свійського кабана.Ось такі теж випадки бувають так що щоб підранків не робить потрібно стріляти чітко якщо впевнений в пострілі то йти й перевіряти свої думки.За себе скажу чому я беру по патронтажу патронів тому що моя 20-ка тільки другий рік в мене і я ще трохи превикаю до неї,часто мажу.Але це 20-ка якщо не влучив з 20-ти метрів то проо які підранки можна говорить?Ось так можете критикувать мої слова зараз але тирів у нас немає тому і бувають випадки коли вчишся стріляти і на полюванні.Дякую.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Повір меня. що я вже давно живу. Й можу багато чого розповісти.
Наприклад, був у мене такий випадок: стою на номері, з болота гонять кабанів. Поле обзору від кущів болотних до лісу - десь метрів 10.
Вилітає раптом кабанюка із болота та й до лісу несеться!
Ну, дивлюся, чи не біжать позаду малі дітки - ні! А кабан вже майже у лісі. Хутко стріляю кулею, кабан зникає у хащі.
Виходят гонці із головним єгерем. Ти стріляв: - Я. - Ну і як?
Пішли дивитися слід - сніг чистий, як простирадло перед першою ніччю на свадьбі...
- Мазила! - каже єгер та уходить. А я ж знаю, що попасти зобов'язаний! Пройшов метрів сто по лісовій хащі - глухо... Зібрався повертатися, але побачив маленьку крапельку кроваву. Повертаюся до всіх, кажу єгерю, що треба ретельно все оглянути. Умовив. Почали об'їжжати квартальною просікаю, і лише десь метрів за триста від місця пострілу побачили слід кабана, що перебігав просіку. Він скакнув через ривчачок, тромб, мабуть, зірвався, і тут з нього десь з відро крови вихлеснулося!
А спочатку - начебто не влучив...
А скажи, чи багато наших колег так ретельно оглядають сліди? Зазвичай, навіть за явним підранком не хочуть ідти, якщо на це треба багато часу та сили. Навіщо?.. Ще вполюю, набоїв вистачить!
Але, дійсно, питання було у іншому!..
 

kazax

Мисливець
На открытие товарищ стрелял по зайцу с сорока метров ,ружьё ИЖ27,патрон"Буран;дробь№0,думали промазал за зайцем пошёл Дратхар ,метров через 100 мы потеряли зайца из виду а метров через 150,собака резко остановилась смотрим,тащит зайца.Штук 8 дробин попали в бок внутри мессиво.Снега не было и если бы не собака пропал бы заяц.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
kazax;163215 сказав(ла):
На открытие товарищ стрелял по зайцу с сорока метров ,ружьё ИЖ27,патрон"Буран;дробь№0,думали промазал за зайцем пошёл Дратхаар ,метров через 100 мы потеряли зайца из виду а метров через 150,собака резко остановилась смотрим,тащит зайца.Штук 8 дробин попали в бок внутри мессиво.Снега не было и если бы не собака пропал бы заяц.
Ну, о пользе собак говорить уже не буду. Но рассказ коллеги еще раз подтверждает, что любой выстрел по дичи - смертельно для неё опасен! Но не обязательно заканчивается добычей дичи.
Посему, чем меньше "промахов" (читай - лишних выстрелов), тем дичи больше в живых остается!!!;)
Посему стрелять надо реже, а попадать точнее! А это достигается постоянной и частой тренировочной стрельбой, в угодьях - прицельной стрельбой на нормальной дистанции и ношением как можно меньшего количества патронов, чтобы стрелять реже, но надежнее.
 
Зверху