Друзі прошу вашої допомоги

PinchukMP

ветеран форуму
надійна команда
Друзі,не знаю навіть чи в тому розділі створив тему,але прошу віднестися до неї серйозно. Дехто з вас знає,що навіть коли мені було потрібно я допомоги не просив,і впорався сам,але як кажуть біда не приходить одна. І я вимушений звернутись по вашу допомогу. Брата дружини, вчора знайшли обгорілим біля високовольтної лінії електро-поїздів, а сьогодні в опіковому вже підтвердили ,що перед опіком він був сильно побитий. Що там сталось я не знаю,він ще не може говорити. За перші два дні пішло все що було (та й було не багато,так як сам нещодавно дуже дорого лікувався) хлопця шкода,сам він з багатодітної сім'ї (девятеро дітей) і на допомогу з їхнього боку ми не розраховуємо ,а йому лише 18 років,ще жити й жити.
В кого є можливість прошу допомогти.
4149-4978-6481-1809
Пінчук Аліна
з приміткою в графі "призначення платежу" "благодійність" або "на лікування"
 

tyrist 1945

Тигр
Друзі,не знаю навіть чи в тому розділі створив тему,але прошу віднестися до неї серйозно. Дехто з вас знає,що навіть коли мені було потрібно я допомоги не просив,і впорався сам,але як кажуть біда не приходить одна. І я вимушений звернутись по вашу допомогу. Брата дружини, вчора знайшли обгорілим біля високовольтної лінії електро-поїздів, а сьогодні в опіковому вже підтвердили ,що перед опіком він був сильно побитий. Що там сталось я не знаю,він ще не може говорити. За перші два дні пішло все що було (та й було не багато,так як сам нещодавно дуже дорого лікувався) хлопця шкода,сам він з багатодітної сім'ї (девятеро дітей) і на допомогу з їхнього боку ми не розраховуємо ,а йому лише 18 років,ще жити й жити.
В кого є можливість прошу допомогти.
4149-4978-6481-1809
Пінчук Аліна
з приміткою в графі "призначення платежу" "благодійність" або "на лікування"
то карта привату?
 

Pavel1988

Снайпер
Нехай видужує, а Вам терпіння!
 

vanhant

ветеран форуму
надійна команда
Максиме , завтра по любому буду в Приваті , чим зможу поможу , не хай хлопець виздоровлюе
 

Garik.sh

Новачок
Максиме, трішки перерахував, те що було на карті. Хай одужує!!!
Хочу звернутися до колег по захопленню, не проходьте мимо, навіть якщо не можете надати суттєву допомогу. Не соромтесь і не лініться, скиньте по 5- 10 грн! Нас багато і це в сумі вийде значна допомога!!! Думка про те : " Що я своїми копійками там зроблю" - ДУЖЕ помилкова. Головне те що нас БАГАТО.
Це все кажу з власного сумного досвіду, не так давно я теж просив допомоги, і Максим був одним із тих хто не пройшов мимо .
 
Останнє редагування:

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Только увидел...Завтра чем смогу...
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Привет, Максим! Увидел сначала тему на Аиргане. Перевел немного, пусть парень выздоравливает!
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Максим привіт! хай видужує. призначення не вказав, бо з терміналу, а там я хреново вмію. коротше розберетесь!!
 

andremon

Мисливець
Трохи допоміг, нехай хлопець видужує!
 

S.V.R.

ветеран форуму
надійна команда
+ що було.
 
Зверху